Jump to content
Dogomania

NUTRO CHOICE


adda

Recommended Posts

Ja tez jestem zaniepokojona wersja L&R Large Breed - nie ma spodziewanych rezultatow czyli poprawy futra- wprawdzie sklad karmy L&R i L&R Large Breed rozni sie ale czzby az tak znacznie????????????????????????? Wiekszosc opini o karmie L&R jest taka ze w dosyc szybkim czasie widac poprawe kondycji futra - no coż czas pokaze -poczekamy zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psiej Nutro nie znam, ale mój kot je Nutro Choice.
Ta karma najbardziej mu smakuje. Nie ma żadnych problemów z trawieniem, sierść ma w miare ładną, ale nie może przytyć. Rudy jest dosyć chyby i przydałaby się minimalna warstwa sadełka.
Ogólnie jestem zadowolona. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tybetan']Ja tez jestem zaniepokojona wersja L&R Large Breed - nie ma spodziewanych rezultatow czyli poprawy futra- wprawdzie sklad karmy L&R i L&R Large Breed rozni sie ale czzby az tak znacznie????????????????????????? Wiekszosc opini o karmie L&R jest taka ze w dosyc szybkim czasie widac poprawe kondycji futra - no coż czas pokaze -poczekamy zobaczymy[/quote]


Czasami sama sucha karma nie pomoże w poprawie sierści, dlatego zalecane jest wtedy stosowanie środków poprawiających wygląd sierści psa

Pozdrawiam
Ania

[COLOR=red][ciach] nie na temat.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze - nutro choice lamb&rice bylem zachwycony - super wyglad siersci!

lamb&rice large breed - zamowilem raz i psiak zaczal sie drapac, gubic siersc, wyglad sie pogorszyl. moze felerna partia, ale kiepsko to wyglada

zamowilem teraz best choice z fish i poki co suka nie gubi siersci, ma miekka i mila w dotyku!

[COLOR=red][ciach] nie na temat.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']po pierwsze - nutro choice lamb&rice bylem zachwycony - super wyglad siersci!

lamb&rice large breed - zamowilem raz i psiak zaczal sie drapac, gubic siersc, wyglad sie pogorszyl. moze felerna partia, ale kiepsko to wyglada

zamowilem teraz best choice z fish i poki co suka nie gubi siersci, ma miekka i mila w dotyku!

[/quote]

Ja karmie jedna z moich suk karma James Wellbeloved i jak do tej pory jestem zachwycona.
Skonczyl mi sie worek i zamowilam przez neta nastepny a w miedzyczasie kupila maly worek 2kg Nutro Choice Large Breed Lamb&Rice (James jest dostepny tylko w sklepach zoologicznych a te zamykaja niestety o 6.00<prace skonczylam o 7.00 wiec nie mialam wyjscia i kupilam inna karme-w tym przypadku Nutro> )
Niestety po 2 dniach oczy mojej suni wygladaly jak u krolika(takie czerwone) pila przerazajaca ilosc wody i zalatwiala sie jak za 3 psy :-o )
Odstawilam szybko karme (na szczescie doszla juz J.W.) ale do dzisiaj czyli tydzien od odstawienia Nutro lecze psa na oczy u weta (strasznie jej ropialy i koszmarnie to wyglada a wet stwierdzil, ze suka ma uczulenie na jakis skladnik w tej karmie :-( )
W naszym przypadku ta karma rowniez nie zdala egzaminu niestety:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']my dawalismy ciasteczka,ale te dla doroslych :)
piesek wcial tak jak kazde inne ciastka :)[/quote]
Hm.. własnie sie zastanawiam czy bedzie wcinal :) Chyba zanim przyjedzie maluch, to zrobie próbe z moim starszym psem. Jezeli on zje, znaczy ze kazdy inny zje:)
Bardziej wybrednego psa od mojego Cezara nie znam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ktos probowal Nutro z kurczakiem dla ras duzych?

Yoghi juz nie je tak chetnie jagniecinki,chcialam mu zmienic smak na kurczaka..(jak byl na Hill'sie z kurczakiem to sie drapal,choc czasem to wina producenta)..jagniecinke dalej je ale juz nie z takim apetytem jak kiedys..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...