Jump to content
Dogomania

NUTRO CHOICE


adda

Recommended Posts

Przejrzałam tematy i nie znalazłam nic o tej karmie. Ktoś mi powiedział, że to bardzo dobra karma i zastanawiam się, czy nie zacząć nią karmić swoje psy.

Czy ktoś z Was karmi (bądź karmił) tą karmą i jakie ma doświadczenia.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tam gdzie ja kupuje to nutro choice kosztuje ok.17zl/kg

worek 7,5kg ok122zl a z tego co sie nie myle to royal kosztuje tez gdzies ok.20zl. w internetowych sklepach jest troche taniej. lecz ztego co zauwazylam ostatnio cena karmy poszla ostatnio w gore. nie wiem dlaczego, przeciez dolar tak stanial :cry:

Link to comment
Share on other sites

zapomnialam dodac, ze ta moja psina jada nutro lamb&rice, czyli jest to jak zwykle prawie najdrojzsza pozycja wsrod karm. a dzisiaj na probe kupilam jej 2,5kg belcando lamb&rice za 35zl. ciekawe jak na nia bedzie reagowac. sklad ciekawy, ma jeszcze wyciag z juki. niestety nie ma chondroityny, ale w naszym przypadku nawet nutro nie pomagalo, trzeba bylo siegnac po odzywke.

Link to comment
Share on other sites

Muszę powiedzieć Sigma,że BARDZO drogo kupujesz Nutro. Ja właśnie myślę o otwarciu sklepu internetowego z tą karmą, ale na razie to plany. Jak chcesz to mogę Ci na razie prywatnie przesłać 15kg Adult Lamb&Rice pocztą za 200zł + opłata pocztowa ( 19zł). Co do zapłaty możemy się dogadać bo najtaniej wychodzi wpłata na konto, jak poprzez pocztę,za pobraniem to dodatkowo 7,70zł. Co Ty na to? Daj mi odpowiedź e-mailem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja od prawie roku przeszłam na właśnie Nutro Choise jagnięcina z ryżem i Eukanuba,Royal i Hills poszły daleko w odstawkę. Dla mojego psa był to strzał w dziesiątkę i uważam,że nie ma lepszej :P .

Jak byłam ostatnio u weta i się zapytał "co on je" to powiedział,że to bardzo dobry wybór i żeby się przy tej karmie trzymać.

Ja też kupuje 15kg ale cenę sobie negocjuję więc zostanę przy swoim sklepie :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='adda']Przejrzałam tematy i nie znalazłam nic o tej karmie. Ktoś mi powiedział, że to bardzo dobra karma i zastanawiam się, czy nie zacząć nią karmić swoje psy.
Czy ktoś z Was karmi (bądź karmił) tą karmą i jakie ma doświadczenia.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.[/quote]

Adda , Nutro to bardzo dobra i smaczna karma. Mialam przyjemnosc pracowac w gabinecie fryzjersko kosmetycznym dla psiakow , w ktorym miescil sie rowniez sklep , zajmowalismy sie tez sprzedaza i pomoca w wyborze karm . Jedna z nich bylo Nutro.
Nie ukrywam ze Nutro to moim skromnym zdaniem bardzo dobra karma, na szczegolna uwage zasluguja karmy dla alergikow, na jagniecinie i ryzu...... o ile "large breed puppy" czy "adult large breed" posiadaja w skladzie siarczan chondroityny i glukozaminy o tyle te na jagniecinie "lamb&rice" juz jej nie maja...
Nutro to karma z naturalnych skladnikow, suszonego miesa kurczat i jagniecia, z dodatkiem oleju slonecznikowego i ryzu.... bez dodatku jeczmienia, sorgo, mielonej kukurydzy, soi, ani odpadow poubojowych.
Jest smaczna, sprawdza sie:)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote]o ile "large breed puppy" czy "adult large breed" posiadaja w skladzie siarczan chondroityny i glukozaminy o tyle te na jagniecinie "lamb&rice" juz jej nie maja...
[/quote]
niestety w tym miejscu nie moge sie zgodzic. Sigma zjadla dobrych kilka kilogramow i jestem pewna, ze glukozamina jest w skladzie "lamb&rice" :roll:
w pozostalej kwestii zgadzam sie w 100%. jest to bardzo dobra karma 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie bede oryginalny ...


NUTRO to bardzo dobra karma. moj spaniel ja wcina aż miło. jest bardzo smaczna, co potwierdzi (oprócz mnie) mój kolega, ktorego psiak nie chcial jesc zadnej suchej karmy, a jak dostal NUTRO to jadl tak, ze aż mu sie uszy trzesły.


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...