Jump to content
Dogomania

NUTRO CHOICE


adda

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę pochwalcie się gdzie kupujecie karmy, ja cały czas zaopatruję się w jednej hurtowni i to na duże ilości i nie dostałam do dziś ani pojemnika, ani żadnych prezentów, a wiem że takie są w innych sklepach dla stałych klientów. Moje psiaki też najlepiej lubią nutro i jeszcze nową Gilpę. Dajcie znać na priv, żeby nie robić rekalmy lub antyreklamy, no i ceny mnie interesują, za worek 15 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']Proszę pochwalcie się gdzie kupujecie karmy[/QUOTE]

ja biore przez net. ostatnio placilem za 15+3 lamb&rice large breed 199 zl minus rabat 3% za drugi zakup, ale widze na ich stronce info: "Jeli wskażesz sklep oferujšcy ten sam towar po niższej cenie (wliczajšc koszt dostawy), my sprzedamy Ci 2% taniej niż wskazany sklep - u nas zawsze kupujesz NAJTANIEJ!!"

gratisow w zadnym sklepie nie dostalem dotychczas, poza puszka proplan wywalczona w zg rok temu przy zakupie tejze karmy.


AM

Link to comment
Share on other sites

dzięki za namiary i wiadomość na priv, ja też zaopatruję się przez internet i dlatego chciałam porównać, kupiłam nutro puppy large- 7 kg na wypróbowanie i muszę przyznać, że mały wcina że aż strach. Ponieważ zaadoptowałam dwa duże psy, to budżet domowy topnieje i kupiłam w promocji Brita - 15 kg adulta large za 75 zł., ale niestety niechętnie jedzą, za to małemu podjadają nutro, dlatego pytałam gdzie najtaniej, bo zakup dla trzech olbrzymów kosztuje!
Wcześniej jak byliśmy sami to stać mnie była nawet na hillsa, który bardzo smakował szczeniakowi.

Link to comment
Share on other sites

My stosujemy Nutro juz prawie dwa tygodnie, Jak na razie nie widze minusów. Pluto je chętnie, nawet wtedy kiedy naje sie innych psich przysmaków, sierść piękna, poprawił sie wygląd łokci ( na czym mi zależało) qpy zdecydowanie mniejsze, i zero bąków. Szczerze polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delfin'] poprawił sie wygląd łokci [/quote]

Mój Doc jadął NUTRO jeszcze na troche przed, w trakcie i po swiatowej.
Rzeczywiście, łokcie wyglądają dużo lepiej, ale nie podejżewałam że to może mieć cokolwiek związanego z karmą. Ale skoro u Was też?
Doc miał tzw "odlezyny" - taka zrogowaciałą skórke, a sierść naokoło była czerwona. Teraz wyraźnie pojaśniała urosła, sam lokciec nie jest czerwony ale taki...naturalny?

Docent czasami JE! :D (przy cieczce to prawdziwy sukces)

Link to comment
Share on other sites

Ona potrafi tydzień nie jeść, jak jej nie smakuje, a zwłaszcza, gdy ma "strajk cieczkowy" - Czyli tak ze 2-3 miesiące po cieczce nie chce jeść i chudnie do 3 kg (a waży ok 15kg).
A ma chore serce. Powinna jeść.
Miska oczywiście jest zabierana, gdy pies nie je (druga suka zjadłaby konia z kopytami, nie mówiąc o jedzeniu Czaty).
Teraz Czata nie strajkuje, a i tak jej nie smakuje. ech...
Za to Jagnie smakuje (jak wszystko zresztą!).

PS. Czacie smakuje Frolic - nawet podczas strajku cieczkowego! Przeciez nie będę jej tym karmić!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

hmm... kupowalem nutro choice lamb&rice ten "ogolny" i siersc zmieniala sie w oczach na lepsze. teraz konczy worek lamb&rice dla psow duzych ras i siersc nie jest juz taka blyszczaca, wiecej sie drapie, stolec wiekszy, a do tego podraznienie zoladka i w rezultacie wymiotowanie na czczo zolcia. nie wiem, czy trafilem na felerna partie, czy tez roznice takie w karmie ogolnej i duzych ras, a moze jednak trzeba stosowac zmiane karmy co jakis czas?


AM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...