Jump to content
Dogomania

Chrzanów/Trzebinia/Libiąż


sauatka

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Borys zdycha, a Pandzisz zdechła :evil_lol: Mojego burka pogoda wykańcza :roll: Jak tylko przekroczyłyśmy bramkę to poleciała do ogrodu i wlazła do baseniku schłodzić się. Mądra dziewczynka, że wytrzymała i nie wytaplała się w tym... ścieku?

Dziękuję za spacer :loveu: i do zobaczenia na następnym :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Mi też okropne wyszły , tak wczas się odezwałam :D ale pomyślałam że można by było jeszcze raz się spotkać :D
tylko teraz w bardziej otwartej przestrzeni np. tereny nad kopalnią czyli koło źródełka , czy jakieś inne pola :)

mogłabym zwebrować moją koleżankę z psiakiem w typie goldena

myślałam o jakiejś większej ekpie , także byłabym ja , moja koleżanka Ewelina , fajnie by było jakbyś przyszła też z Dorą :) i P. Michał z Borysem ;) i Natalia z Julią i swoimi psiakami
pomyślałam też żeby napisać np. do jeszcze dwóch dziewczyn z Libiąża które mają berneńczyki , może by wpadły
tak żeby każdy miał kogoś "do pary" :D:D
a psiaki mogły się razem pobawić :)

termin?
ja od 18 mam ferie , także raczej bd otwarta na propozycje (odpadną kilka dni napewno, ale może to się nie skrzyżuje)

czekam na odzew :D

i na koniec fotencja ze spaceru z Eweliną i jej psiakiem Bellą :)
żeby jak ktoś nie bał się naszych potworków :D

[IMG]http://i45.tinypic.com/r02xhf.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

My ostatnio z Michałem byliśmy na... stadionie z burkami :) Dobrze, że już SM nie ma bo by nas pogonili ;-) Stadion jest świetnym miejscem do biegania w tej porze roku - pusto, cicho, duuuużoo miejsca, no i teren zamknięty :D

W zasadzie to my z Michałem przygotowujemy się do sesji (lub już lecimy na zerówkach), ale jakby był w planach jakiś większy spacer to pewnie oderwiemy się od książek.
Aaaa... tylko do mnie lepiej pisać na gg, bo dogo u mnie bardzo kapryśnie chodzi :(

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 years later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

hej,

moi Drodzy odświeżam temat aby wybrać się z jakimś pieskiem na spacerek :jumpie:

Szkoleniowiec doradziła nam jakiegoś ułożonego już pieska jednak żadnemu chętnemu nie odmówimy.

Buziaki i czekamy z niecierpliwością :)

 

 

 

Kasia i Luna

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...