Jump to content
Dogomania

Chrzanów/Trzebinia/Libiąż


sauatka

Recommended Posts

hej :)
mieszkamy w Chrzanowie i bardzo chętnie wybierzemy się na spacerek w miłym towarzystwie ;]

za tydzień kończy nam się 'okres ochronny' po szczepieniu, a bardzo zależy mi na tym, żeby mały miał kontakt z psami, niestety nie mamy zapsionych znajomych ;]

nie mam pojęcia czy w Chrzanowie są jakieś fajne miejsca do spacerowania z psami, bo niedawno się tu przeprowadziliśmy :oops:

pozdrawiamy i czekamy na propozycje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My mieszkamy w Libiążu :razz:
Chrzanowskich terenów dobrze nie znam... Z tego co pamiętam to bardzo fajnie jest w kamieniołomie (między Chrzanowem a Pogorzycami)

Zapraszam do Libiąża!
My chodzimy nad Libiąski kamieniołom w lesie, na odludziu, spokój i nikt nam nie przeszkadza :cool3:
Inne miejsce gdzie lubiłam z wcześniejszym psem chodzić (z obecną jeszcze nie miałam okazji) to grobla w lesie. Też spokój, ładna leśna okolica i nawet pies mógł popływać lub aportować z wody. Pomimo iż są to stawy hodowlane (karpie) to nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi, że pies tam pływa :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a gdzie to dokładnie jest w Libiążu? bo ja kompletnie się nie znam i trzeba by było mi jak dziecku wytłumaczyć, którym autobusem, gdzie wysiąść i najlepiej odebrać nas z przystanku :oops:
zwykle nie jechałam dalej niż to rondo z ustami :lol:

Link to comment
Share on other sites

N ie śmiać mi się tu z "tego rondo z ustami":mad:Ten pomnik to zakała Libiąża i to jeszcze za pieniądze podatników (w tym moje). Żałować nas należy :diabloti:

Ale skoro już było o "dziele sztuki" to my mieszkamy jakieś 5 minut spacerkiem, wolnym spacerkiem od tego "arcydzieła". Do lasu i naszych terenów spacerowych jest jakieś 10 minut drogi a potem koło godziny w jedną stronę i drugie tyle z powrotem. Niestety jest wysyp kleszczy, więc bez kropelek ani rusz :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jade, o moją Birdołkę-pierdołkę nie boję się, ona każdego do siebie przekona :razz:Udało jej się zaprzyjaźnić z morderczym, krnąbrnym i egocentrycznym kotem mojej babci i niestracić przy tym oczu a to sztuka! Ja jej jeszcze nieopanowałam :roll:
A jeśli jakimś cudem nasze dziewczyny nie polubią się... to dopiero wówczas będziemy się martwić ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]sauatka[/B], masz Boksia:loveu: Uwielbiam Boksiaki!!!
Moja wcześniejsza psica była Boksem i nawet na łożu śmierci miała ADHD:diabloti: Ale ja kocham to ADHD:loveu:

[B]Jade_Natalia[/B], my też możemy dojechać:razz: Mobilna jestem w zasadzie tylko w weekendy, bo ja oferma i nie mam prawka :placz: i muszę liczyć na swojego "M"
Autobusy nie są mi obce, ale za względu na Pandziochę nie wpakuję się do miejskiego środka transportu. Pandzisz ma chorobę lokomocyjną (w zasadzie to już mija, z każdym razem jest lepiej) a wymóg kagańca w autobusie mnie przeraża (boję się, że mi się pies udławi wymiocinami)

Link to comment
Share on other sites

Znaczy chcesz ją uzbroić dodatkowo? :evil_lol:
Moja wcześniejsza psica była niebezpieczne tylko i wyłącznie w kagańcu :lol: Raz mi nawet oko podbiła :mad:
Jakie macie plany na weekend?
My w sobotę mamy prace niewolnicze (przymusowe) a potem wybywamy.. Natomiast niedziela bez planów:razz: Może wspólny spacerek?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie mój synek się kompletnie nie umie zachować :oops:
on by wszystkich wylizał, przywitał i wyje z radości.
W dodatku ostatnio kanar się uczepił, że pies nie ma kagańca... jak mu mam kupić kaganiec jak on z tygodnia na tydzień jest coraz większy i mi się nie opłaca, bo zaraz bym musiała zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

My też jeszcze nie mamy kagańca, a do autobusu niestety trzeba i tłumaczenie, że to szczeniak na wiele się nie zda :shake:
Zasadniczo mogę popytać hodowcy jaki rozmiar ma matka mojej Pandy i dokładnie taki sam kupić (najwyżej będzie chodzić w za dużym).

Czyli wstępnie jesteśmy umówieni na niedzielę?
Aaa... Zabieram Malwisza i "M" by się nią opiekował :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jade_Natalia']To możemy się kiedyś umówić na spacer:cool3:. My jesteśmy z Zagórza, ale dojedziemy sobie jakby co gdzieś:lol:[/quote]
hmmm... to Zagórze czy Libiąż? :lol:

[B]sauatka[/B], z tego ronda nie da się nie trafić :cool3: Każdy Ci powie gdzie skręcić.
Postaram się poszukać mapkę jak tylko wykapie i uśpię Szkodnika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]sauatka,[/B] wybacz, wczoraj zasnęłam razem z dzieckiem :roll:

[url=http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Droga+bez+nazwy&daddr=50.108582,19.3295&hl=pl&geocode=FRKR_AIdlPMmAQ%3B&mra=mi&mrsp=1,0&sz=16&sll=50.106777,19.329178&sspn=0.006234,0.013819&ie=UTF8&z=16]from: Droga bez nazwy to: 50.108582,19.3295 - Mapy Google[/url]

A - rondo z :lol:
B - wejście na stadion sportowy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...