Jump to content
Dogomania

Ostrzezenie Szczecin dr.Misztal


Kiziamizia

Recommended Posts

Chce ta droga powiadomić wlascicieli czworonogow  usługi u A.MISZTAL na Wojska Polskiego  która podobno jest wyspecjalizowana w praktyce dentystycznej u zwierzat.

Ja przezylam tragedie z moim pieskiem,miala jak na wiek 11 lat niezdrowy oddech z pyszczka, naloty kamienia ,oraz 3 żeby do usuniecia.Przed uśpieniem poprosiłam o zbadanie dokładnie serduszka które jest odpowiedzialne za aplikowanie narkozy,prosilam o wziewna a dala w zastrzyku,serce nie zostało zbadane a prosiłam usg,czego wynikiem było odejście mojego pieska,dala za duza dawke narkozy bo po odbiorze do samego wieczora nie mogłam jej dobudzić,a odbierałam ja zupełnie nieprzytomna po 5 godzinach.Do tego usunela az 10 zebow co okazało się w trakcie uśpienia za potrzebne.Taka duza ingerencja i do tego duza dawka narkozy spowodowala po jakims czasie zejście mojego pieska.Serce przestalo funkcjonować. Zalozylam sprawę cywilna i nie mogę się zgodzić z taka ""fachowoscia"" tej ""dentystki""

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że napisałaś tutaj.Jest to ostrzeżenie dla innych osób.

Jeżeli były takie ustalenia przed zabiegiem jak piszesz to powinna wet się do tego dostosować a nie sobie decydować na własną rękę.Bardzo dobrze,że założyłaś sprawę,będzie to nauczką dla niej i dla innych,że nie są bezkarni jak to zazwyczaj jest.

Bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojego psiaka.Mógł jeszcze sobie pożyć i być przy Tobie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...