Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

11 minut temu, Poker napisał:

Są jakieś wiadomości o Lunie?

tak, dzwoniłam do Pana, jest wszystko ok, tzn. Pani mówi, że Luna zakochana w Panu, Pan chyba w suni też bo ciągle powtarzał, że jest piękna i grzeczna:) śpi na ziemi pod drzwiami balkonowymi, do salonu nie wchodzi jeszcze, głownie lezy i obserwuje, lubi spoacerować, Pana nie spuszcza z oka:)

aha- i ma karme jakąś 3 kg za 120 zł!! ale na pewno jest jeszcze w stresie bo Pan mówił, że je mało (u nas wciągała wszystko z prędkocią światła), ale wiadome- czasu potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- psiakom z tego wątku . Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2018 o 16:06, mdk8 napisał:

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- psiakom z tego wątku . Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

100 zł juz na koncie psiątków. Dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

Zelek wlasnie pojechal na kastracje- trzymajmy kciuki

Codziennie odbieram maile w jego sprawie typu: "czy adopcja aktualna"? "Dowozicie pieska"? "Czy mozna go poznac"?

Eh i codziennie odpisuje. Fajna Pani z Krakowa chyba sie nie odezwala do Kasi-szkoda- to bylby dobry dom dla niego

Szukamy dalej

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

Przed chwila dzwonila w sprawie Zelka kolejna Pani z Giszowca. Kobietka asertywna:) ale poki co chce zadzwonic do Kasi podjechac na zapoznanie itd moglby to byc dobry dom- zobaczymy

a czy ta Pani jest z tej samej wioski co ta "namolna"?

Link to comment
Share on other sites

ŻELEK już po kastracji i przy okazji dostał chip- koszt za wszystko- 280 zł. Numer chip za pamięci: 616093900486758,

Kasiu zaraz zwracam kaske. Paragon mam na komórce. Żeluś- wracaj do formy już w świecie bezjajecznych;)

 

A na plus na koncie psiatków 157.05 z bazarku mojego i Sara2011 na fb! :) sprzedałam troszkę fantów, które nie zeszły na dogo m.in od Aska7 i kamos...dochód podzieliłyśmy z sara na pół: na moje i jej radysiaki.  Tu link do bazarku.

https://web.facebook.com/events/429122577502947/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy mamy kogos w Krakowie??? Potrzebuje wizytatora dla Zelka w dzielnicy Pradnik Bialy

Panstwo dzwonili dzisiaj mieszkaja w bloku razem jeszcze pracuja, maja dorosle dzieci ale cala rodzina bardzo psiolubna Panstwo mieli w swoim zyciu juz kilka psow 

Po rozmowie bardzo dobre wrazenie

Czy ktos pomoze z wizyta???

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny czy mamy kogos w Krakowie??? Potrzebuje wizytatora dla Zelka w dzielnicy Pradnik Bialy

Panstwo dzwonili dzisiaj mieszkaja w bloku razem jeszcze pracuja, maja dorosle dzieci ale cala rodzina bardzo psiolubna Panstwo mieli w swoim zyciu juz kilka psow 

Po rozmowie bardzo dobre wrazenie

Czy ktos pomoze z wizyta???

elik jest z Krakowa, ale nie wiem z jakiej dzielnicy

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

Wstepnie mam wizytatorke dla Zelka z grupy facebookowej i wizyta bedzie najprawdopodobniej w srode

Ciekawe co u Rosy? Kasiu w srode zadzwonie - moze sa jacys chetni na sunie?

Trzymam kciuki za wizytę:-)

A u Rosy wszystko dobrze, antybiotyk skończony. Panna rośnie jak na drożdżach i mimo ogromnego apetytu nadal chudzina.Niestety nikt nie dzwoni o Roskę :-( gdzie ludzie mają oczy ???

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kasiainat napisał:

Trzymam kciuki za wizytę:-)

A u Rosy wszystko dobrze, antybiotyk skończony. Panna rośnie jak na drożdżach i mimo ogromnego apetytu nadal chudzina.Niestety nikt nie dzwoni o Roskę :-( gdzie ludzie mają oczy ???

Kasiu to wszystko przez to ze nie zdazylam jej dorobic ogloszen :( 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...