Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

12 minut temu, jankamałpa napisał:

Dopatrzyłam się na wątku, że mam zaległość we wpłatach od  kwietnia. Prześlij mi na priv  nr konta  to uzupełnie  za  kwiecień, maj i czerwiec. Od poniedziałku mnie nie będzie, nie wiem czy będę miała dostęp na Dogo. 10 dni bez Dogo - jak ja to wytrzymam ?

kochana Janeczko...ten wątek jest już zamkniety finansowo:) wszystkie 7 pieskówma swoje domki, więc wpłaty nie sa juz potrzebne:)

mogę zaprosić Cie na wątki moich innych Radysiaków? np. Romy która nie ma kompletu deklaracji, jeśli chcesz kontynuować?

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

kochana Janeczko...ten wątek jest już zamkniety finansowo:) wszystkie 7 pieskówma swoje domki, więc wpłaty nie sa juz potrzebne:)

mogę zaprosić Cie na wątki moich innych Radysiaków? np. Romy która nie ma kompletu deklaracji, jeśli chcesz kontynuować?

 

Tak właśnie chcę kontynuować. Podeślij mi link do wątku  i nr konta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj beda wiesci od LOTKI

sunia trafila na cudownych ludzi! Posluchajcie co sie wydarzylo. Lotka jakis czas temu na spacerze "znalazla" bezdomnego psa. Przyplatal sie do niej i nie chcial odejsc Panstwo postanowili wiec ze przygarna jej tego kolege i tym sposobem maja dwa pieski

Lotka jest kochana, ma wszystko czego pieskowi potrzeba

Zobaczcie same

 

IMG_1929.jpg

FullSizeR(2).jpg

IMG_1871.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...