Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam z Panią Ewą, chce przyjechać po Lalke JUTRO. Miała jeszcze skontaktować się z Kasią, by ustalić szczegóły...wiem, że ma już umówioną wizytę u okulisty. Mam nadzieje, że tym razem się uda i nie będzie kolejnej zmiany planów...:)

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, magenka1 napisał:

przepraszam, ze nie na temat , ale mam pytanie czy Wy możecie przewijać strony wątków bo ja nie mogę i nie wiem czy to jakaś awaria

wszyscy mamy ten problem:(

NIe mozna zmieniać stron, trudno znaleśc watki, chyba szykuje sie koljena awaria na dogo:( i znów wszystko pozmieniają tak, że się nie odnajdziemy:(

 

A LALKA naprawde jutro wyjeżdza:) Kasia jest juz umówiona z Panią Ewą:)   <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

To już mineły dwa  tyg?  jeju super :)

Nie- 2 tyg nie minely :)

Laleczka pewnie juz w drodze. Z Kasia dojedzie w okolice Katowic

Pani Ewa przyspieszyla odbior suni bo na dzis wieczor umowila sie do okulisty w Warszawie. Bardzo mnie to cieszy. Trzymajcie kciuki

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Udało się LALKA pojechała:) jest już w Warszawie, i wszystko jest dobrze. Orion bardzo ładnie ja przyjął w ich wspólnym teraz świecie:)

Dziś o 20tej Pani Ewa jedzie z Lalką do okulisty.

Bardzo się ciesze, że sie udało. Moja cierpliwość była na granicy wytrzymałości, ale dobrze, jest jak jest, bo wiem, że Lala od teraz będzie już tam zadbana, będzie ich psem:)

29386957_10213296120751391_8697606677626617856_o.thumb.jpg.6269447c124f205e549f4b440f300382.jpg

To zdjęcie chyba jeszcze z podrózy.

 

Kasiu- dziękuje Ci za wszystko. <3

Wieczorkiem postaram się zrobić rozliczenie za hotelik, a Ty napisz ile mam zwrócić za transport i czy coś jeszcze nie zapłaciłam (wydaje mi się, że zapomniałam o odrobaczeniu)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pani własnie napisała, że po wejściu do domu Lalka od razu zjadła cała karmę, której Orion nie chciał zjeść rano :) trochę bała się po schodach, ale to kwestia czasu....

Teraz poszli z nią na spacer. Mysle, że będzie tam bardzo kochana. teraz- gdy juz tam jest- to jestem tego pewna:)

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, uxmal napisał:

A jak Gracjella się czuję? Ma z kim się pobawić?

hmmm Gracjell z tego co wiem...dziś w ramach rozpaczy otworzyła sobie SAMA wiaderko z psimi przysmakami (duże wiaderko, które wczesniej ściągnęła z półki) i zjadła WSZYSTKO!! zajadła więc ból i smutek, a potem wypiła wiadro wody i śpi :D

Link to comment
Share on other sites

A Lalka była u okulisy i niestety....nie widzie na chore oczko i nie odzyska nigdy wzroku.....Na oczko Lalka nie widziała gdy do nas przyjechała, jest to bardzo stary uraz. NIe do zoperowania ani naprawienia. Oczko prawdopodobnie zostanie w takim stanie na swoim miejscu, chyba że nastąpi pogorszenie, wtedy zostanie usunięte.

Pani Ewa powiedziała, że niezależnie od tego czy widzi czy nie, czy będzie z oczkiem czy bez to zostaje u nich na zawsze!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzis Pani jeszcze nic nie pisała o Lalce, ale jutro podpytam jak się nasza sunia sprawuje:)

Tymczasem rozliczam finanse suni:

- 80 zł wyniósł transport Kasi naszej w stronę Pani.

- 200 zł hotelik za 20 dni marca

 

Podziękowania za kilka dni:) bo jeszcze się szykuje. Tyle się podziało dobrego na tym wątku:)

Link to comment
Share on other sites

U Laleczki wszystko dobrze:) jest juz coraz odważniejsza, biega za Orionkiem, chodzi za Panią, uwielbia przeglądac sie w lustrze, jest radosna.

Tylko....podobnie jak Natka....ma straszną biegunke:( Pani była u weta, sunie jeszcze raz odrobaczono...ja juz nie wiem co to jest. Przecież one obie z Radys, ale były w zupełnie innych hotelikach...skąd te biegunki:(

Tak Lala się prezentuje z Orionkiem

29391219_10213322816898778_163366819_o.thumb.jpg.d3a5670602f31dc5b5e8f22b0d57df96.jpg29391763_10213322818498818_60304029_o.thumb.jpg.589273c030fee99c45516027501da0d0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...