Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

10 minut temu, uxmal napisał:

Pięknie wygląda wśród bieli i pewnie wśród zieleni czyli wiosną też i pewnie też i jesienią :)

W ogóle piękna panna.

Czy to oczko lepiej wygląda czy mi się wydaję?

TO SAMO MIAŁAM NAPISAĆ!

Oczko lepiej wygląda Kasiu:) i w ogóle Lala lepiej wygląda:) zdrowieje nam zdechlaczek :D

 

zaraz przelewam kaske...

A jutro o poranku nasza druga Radysianka jedzie do Pani Natalii, która tak bardzo nie mogła wytrzymać do soboty że wzięla jutro wolne i czeka:) Szafirek jedzie z Tosią, ale z Panią rozmówiłam się o zwrot kosztów i mysle, że opłaci całość lub większą część:) Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, uxmal napisał:

Pięknie wygląda wśród bieli i pewnie wśród zieleni czyli wiosną też i pewnie też i jesienią :)

W ogóle piękna panna.

Czy to oczko lepiej wygląda czy mi się wydaję?

Też mi się wydaje,że lepiej wygląda :)

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

NO to jeszcze więcej dobrych wieści:) Miałam poczekać do jutra ale już nie wytrzymam- no MUSZĘ się z Wami podzielić! Nasza Roska w swoim domu prezentuje sie tak:)

 

 

IMG-20180131-WA0002.thumb.jpg.041f212e15d79cc00675e9a60ff9daef.jpg

Ale CUDO :D

 

IMG_0636.JPG

Laleczka....całkiem jak laleczka!

Mam słabość do takich maluchów :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje kochane za dobre slowa

Tosia juz w SWOIM DOMU

Pani juz wyslala zdjecia i oplacila calosc transportu- uff

Wieczorkiem wstawie- wiec jestesmy juz tylko z Lalunia na pokladzie, jutro mam adopcje w przytulisku a potem jeszcze 2 szczeniaki do pilnego wydania i biore z tydzien urlopu od adopcji bo ledwie dycham

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Poker napisał:

Należy Ci się odpoczynek byle nie za długi, bo psy stracą.

Jak znam siebie to tygodnia nawet nie wytrzymam ale tak napisalam- bardziej sama do siebie :)

Tosia spi pod kocykiem! Ma pelno zabawek- Szafirka pisze ze dlugiego zycia pluszakom nie wrozy ;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Jak znam siebie to tygodnia nawet nie wytrzymam ale tak napisalam- bardziej sama do siebie :)

Tosia spi pod kocykiem! Ma pelno zabawek- Szafirka pisze ze dlugiego zycia pluszakom nie wrozy ;)

Izunia, na pewno szybko wypatrzysz jakąś kolejną bidę.

I bardzo dobrze!!!

Ogromnie się cieszę z domku Tosieńki!!!

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Tosi są takie:

Jest bardzo grzeczna daje znać jak chce na dwór cały czas przy mnie nie chce zostać sama spała ślicznie cała noc w swoim łóżeczku przy naszym łóżku rano taka radość chodzi ze swoim zabaweczkami z łóżka na kanapę :) dzisiaj pojechałyśmy do dziadków żeby ja poZnali i miała stres jak jechaliśmy bała się jakbyśmy ja gdzieś wywozili nie była zestresowana jazda tylko wejściem do bloku ale spokojnie wzięłam ja na ręce i się uspokoiła a u dziadków szaleństwo wszyscy zachwyceni a Tosia pobawiła się i zasnęła przy moich nogach :) bawiła ze ze wszystkimi i co chwile spr czy jestem jest kochana

 

tosiaa.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...