Jump to content
Dogomania

~ MA DOM :)...Pospolita, zwykła, ale urocza - Saba z naszej wsi, w bdt u nas :)


malagos

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Troszke moge pomoc tylko kiedy..b

Moze w piatek wieczorem napisz do mnie na priv ok? Inaczej moge zapomniec:(

Przesyłam zdjecia i tekst Havance. Kiyoshi, dziękuję ci serdecznie, na razie jeden pakiecik poleci, ale jeszcze Cię poproszę o pomoc, o ile można :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2017 o 13:43, konfirm31 napisał:

Zrobiłam Sabie ogłoszenie na olx. Może przyniesie domek sunieczce?

Konfirmie trzydziesty pierwszy, mogłabyś wrzucić link do ogłoszenia na olx? Muszę wykorzystać zdjęcia, których Ty nie masz. Inaczej wywalą mi całe ogloszenie.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, konfirm31 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/saba-poleca-sie-do-adopcji-CID103-IDpED5x.html

Niestety, ogłoszenie nie przyniosło domku Sabci, pomimo pobranych (44) telefonów :( . Jeżeli tak będzie lepiej, to mogę je skasować.

Dziękuję za link. Myślę, ze nie trzeba kasować ogłoszenia. Zmienię trochę imię, tekst i wstawię inne zdjęcia. Im więcej ogłoszeń, tym większe szanse.

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze skopiuję tekst Havanki:

Długonoga psia dama, szuka swojej ukochanej pani !

Aksa, jest długonogą, psią damą, o gładkiej, błyszczącej sierści. Ma około 3 lat i waży 16 kg. Mimo młodego wieku, jest bardzo mądra i pojętna. Wiek szczenięcy ma już za sobą: wyciszyła się i nie jest już absorbująca. Szybko uczy się nowych rzeczy. Pięknie chodzi na smyczy. Nie jest agresywna w stosunku do innych psów a nawet kotów. Ignoruje je. Aksa to niezwykle sympatyczna suczka, bardzo lgnie do swojej tymczasowej pani. Lubi się przytulić i być blisko niej. Jest zaszczepiona, wysterylizowana i gotowa do adopcji.

Obecnie mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą. Jeżeli chcesz poznać tą przemiłą istotkę i dać jej dom, zadzwoń i umów się na wizytę. tel. 692 781 745 (Małgorzata)

 

a to link do mojego ogłoszenia na OLX, od dziś podbiłam na górę, do 22 listopada

https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/edit/378361113/?bs=myaccount_edit&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=index

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, malagos napisał:

Jeśli jesteś taka kochana, to na moje konto, bo wczoraj przelałam Havance i już ogłoszenie wyróżnione :)

Tak, ogłoszenie na OLX już wyróżnione:

 

Od: 14 lis
Do: 14 gru

621002625_1_94x72_dlugonoga-psia-dama-sz

Długonoga psia dama, szuka swojej ukocha...

 

Za darmo

  0
   
Promowane do 15 gru
Statystyki
Wyświetleń: 190  
Tel: 0
Obserwuje: 3
 
Link to comment
Share on other sites

Był w sobotę pierwszy, i na razie, jedyny telefon. No cóż...."pierwsze śliwki robaczywki", he, he :)

Byłam grzeczna, wysłuchałam pana z Radomia, wymigałam się od przyjazdu pana w niedzielę (już prosił o adres), na pana prośbę przesłałam kilka zdjęć Saby "aktualnych, bo te z ogłoszenia jakieś stare, bo trawa na nich zielona". Dobra, wysłałam 4 MMSy, pan oddzwonił, że ok, że może być... pan szuka dokładnie takiej suczki, jaką miał, a właściwie dwóch suczek, a które stracił. Jak stracił, pytam. Miał w warsztacie pożar i się zaczadziły. I chce dwie identyczne suczki. Jedną już ma, z Nowodworu spod Lublina, a Saba by była druga. Do warsztatu, nie do domu. No i kicha. Saba szuka wersalki i fotela, nie podwórka z możliwością wejścia do warsztatu w zimie.

Dostałam pochwałę od moich dzieci, które były świadkiem rozmowy, ze jestem grzeczna, cierpliwa i kulturalna.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, malagos napisał:

Był w sobotę pierwszy, i na razie, jedyny telefon. No cóż...."pierwsze śliwki robaczywki", he, he :)

Byłam grzeczna, wysłuchałam pana z Radomia, wymigałam się od przyjazdu pana w niedzielę (już prosił o adres), na pana prośbę przesłałam kilka zdjęć Saby "aktualnych, bo te z ogłoszenia jakieś stare, bo trawa na nich zielona". Dobra, wysłałam 4 MMSy, pan oddzwonił, że ok, że może być... pan szuka dokładnie takiej suczki, jaką miał, a właściwie dwóch suczek, a które stracił. Jak stracił, pytam. Miał w warsztacie pożar i się zaczadziły. I chce dwie identyczne suczki. Jedną już ma, z Nowodworu spod Lublina, a Saba by była druga. Do warsztatu, nie do domu. No i kicha. Saba szuka wersalki i fotela, nie podwórka z możliwością wejścia do warsztatu w zimie.

Dostałam pochwałę od moich dzieci, które były świadkiem rozmowy, ze jestem grzeczna, cierpliwa i kulturalna.

Faktycznie pierwszy telefon - "robaczywy". Żal mi tylko tej suni, którą już ma... Małgosiu, jeżeli masz jeszcze jakieś zdjecia Saby, podrzuć na wątek, albo na maila: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Telefon numer dwa;

- Ja w sprawie tego pieska z ogłoszenia (głos starszego prostego człowieka)

- a którego, bo ogłaszam dwa? (to taki mój sprytny sposób, czy ten ktoś nie pyta o psa, który już mam dom, z dawnego ogłoszenia)

- Yyyy...taki pustynny lisek...

- to chyba pomyłka, nie mam psa w takim typie

- a jakiego pani ma?

tu spokojnie opisałam Sabę, choć już wiedziałam, ze to nie TEN dom, a potem pan zapytał o "tego drugiego", to opisałam trudny (he, he) charakter dzikuski Czarusi. :)

- A takiego małego pieska kudłatego, w typie...(tu pan zapytał kogoś, chyba żonę w tle: jakiego my szukamy? - Yorka - odpowiedziała pani)

 - no nie, jorka nie mam

Ludzie, nobel dla mnie za kulturę i wytrwałość!!!

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Telefon numer dwa;

- Ja w sprawie tego pieska z ogłoszenia (głos starszego prostego człowieka)

- a którego, bo ogłaszam dwa? (to taki mój sprytny sposób, czy ten ktoś nie pyta o psa, który już mam dom, z dawnego ogłoszenia)

- Yyyy...taki pustynny lisek...

- to chyba pomyłka, nie mam psa w takim typie

- a jakiego pani ma?

tu spokojnie opisałam Sabę, choć już wiedziałam, ze to nie TEN dom, a potem pan zapytał o "tego drugiego", to opisałam trudny (he, he) charakter dzikuski Czarusi. :)

- A takiego małego pieska kudłatego, w typie...(tu pan zapytał kogoś, chyba żonę w tle: jakiego my szukamy? - Yorka - odpowiedziała pani)

 - no nie, jorka nie mam

Ludzie, nobel dla mnie za kulturę i wytrwałość!!!

 

 

 

Małgosiu, wczoraj po południu wprowadziłam małe zmiany do ogłoszenia, bo coś nie "chwytało". 

https://www.olx.pl/oferta/kto-ma-takie-uszy-jak-ja-tylko-lisek-pustynny-CID103-IDq8lgh.html

Może teraz będzie wiekszy odzew.

Swoją drogą, gratuluję cierpliwości !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...