Jump to content
Dogomania

Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek ciuszkowy i dla Isi przypada 50% udziału czyli 408,25zł .Anulko potwierdź na wątkach :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/340209-zakończony-rozliczam-ciuszki-od-m-do-xl-serdecznie-zapraszam-do-201017/#comment-17156862

Dziękuję.Już zapisałam w poście rozliczeniowym.Dzięki tej kwocie Isia jest tylko na minusie 12,80zł.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, szafirka napisał:

A kiedy i jak Pani Ola się ze mną kontaktowała?

Haniu,dostałam zapytanie na OLX od P.Oli o adopcję Isi.Pani napisała,że jest zainteresowana adopcją i chciałaby poznać Isię.Odpisałam,że może bez problemu poznać Isię ale musi się skontaktować tel.z Tobą aby uzgodnić termin wizyty.Podziękowała i napisała,że skontaktuje się z Tobą.I to wszystko.Widocznie zrezygnowała skoro nie skontaktowała się z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już jest po wizycie p/a która wypadła bardzo dobrze,więc Isia może się pakować i jechać do swojego nowego domku :)

Państwo mieszkają w domu z ogrodem dobrze ogrodzonym i zamykaną bramą.Oboje pracują ale na zmiany ze względu na swoją 8 letnią córeczkę,także zawsze ktoś jest w domu.Mieli dwa przygarnięte pieski ale jeden z nich jakiś czas temu odszedł z powodu i wieku i choroby.Został  stateczny, ale i lubiący zabawę, też już sędziwy Misiu.Państwo kochający zwierzęta i wrażliwi na ich krzywdę a Misiu wpatrzony w córeczkę jak w obrazek.Piesek zadbany,czyściutki i pachnący.Państwo mają ustalić termin odbioru Isi z Hanią.Bardzo się cieszą,że decyzja zapadła na tak i już nie mogą się jej doczekać :) Info i zdjęcia mam obiecane.

Pani Marleno,jeszcze raz bardzo dziękuję za wizytę p/a i zdanie mi z niej relacji,a także za przesłanie zdjęcia Misia :)

To właśnie rezydent Misiu,do którego ma dołączyć Isia :)

23722036_1085275008241952_836966769_n.jpg.d20c6d297a614ba9313c732bce930ffa.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...