Jump to content
Dogomania

Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.


Anula

Recommended Posts

19 minut temu, szafirka napisał:

Niestety Pani nie zadzwoniła :( Isia jest bardzo otwartym, radosnym psiakiem, a jak nie zwraca się na nią uwagi, to szczeka i się upomina o głaski.

Pani Klaudia jest bardzo zainteresowana adopcją Isi.Mieszka w Niemczech.Ma dzwonić i dowiedzieć się więcej o Isi.Odbiór Isi miałby nastąpić 31.10.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2017 o 20:06, Anula napisał:

Raczej nie odezwała się.Hania by napisała.

Muszę chyba poprosić kogoś o pomoc w ogłoszeniach na innych portalach.

Anulko,poprosiłaś kogoś o pakiet dodatkowych ogłoszeń dla Isi? Ona jest gotowa do adopcji i dobrze by było aby znalazła ds.Zbliża się czas "zastoju" z adopcjami,więc nie ma na co czekać...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2017 o 09:58, Anula napisał:

Pani Klaudia jest bardzo zainteresowana adopcją Isi.Mieszka w Niemczech.Ma dzwonić i dowiedzieć się więcej o Isi.Odbiór Isi miałby nastąpić 31.10.

 

Dnia 23.10.2017 o 10:00, szafirka napisał:

Ooo fajnie, to czekam w takim razie na telefon.

Widocznie P.Klaudia rozmyśliła się.Nie mam wiadomości i nie będę nalegać o nią.

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Anulko,poprosiłaś kogoś o pakiet dodatkowych ogłoszeń dla Isi? Ona jest gotowa do adopcji i dobrze by było aby znalazła ds.Zbliża się czas "zastoju" z adopcjami,więc nie ma na co czekać...

Tak poprosiłam Havankę ale jeszcze nie mam odpowiedzi.

28.10.17 kończy się wyróżnienie OLX na Wrocław - ponowię.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

 

Widocznie P.Klaudia rozmyśliła się.Nie mam wiadomości i nie będę nalegać o nią.

Tak poprosiłam Havankę ale jeszcze nie mam odpowiedzi.

28.10.17 kończy się wyróżnienie OLX na Wrocław - ponowię.

Anulko, tak na szybko zajrzałam. Dobrze, pomogę w ogłoszeniach, ale dopiero wieczorem, ok?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo dziękuję.Jesteś Kochana,nigdy nie odmawiasz a to są już lata.

Bardzo proszę Anulko. Trzymam kciuki za super domek !

Isię ogłaszam z takim tekstem:

Poznaj Isię ! Jej nie da się nie kochać !

W 10-cio kilogramowym ciałku Isi mieści się ogrom miłości do każdego żywego stworzenia, nawet do kotów ! Isia jest wyjątkowa ! Ma dopiero 3-4 lata. Matka natura obdarzyła ją nie tylko wspaniałym charakterem, ale również piękną, długą sierścią w oryginalnym kolorze. Suczka, choć przepełniona energią, jest posłuszna i bardzo grzeczna. Lubi być głaskana i przytulana. Potrafi chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość.

Isia jest wysterylizowana, zaszczepiona i ma chip. Obecnie mieszka w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj. lubuskie) i tu czeka na swoją ukochaną panią i nowy dom.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce, można uzyskać pod podanym numerem telefonu: 660 169 929 (Hania).

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Havanka napisał:

Bardzo proszę Anulko. Trzymam kciuki za super domek !

Isię ogłaszam z takim tekstem:

Poznaj Isię ! Jej nie da się nie kochać !

W 10-cio kilogramowym ciałku Isi mieści się ogrom miłości do każdego żywego stworzenia, nawet do kotów ! Isia jest wyjątkowa ! Ma dopiero 3-4 lata. Matka natura obdarzyła ją nie tylko wspaniałym charakterem, ale również piękną, długą sierścią w oryginalnym kolorze. Suczka, choć przepełniona energią, jest posłuszna i bardzo grzeczna. Lubi być głaskana i przytulana. Potrafi chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość.

Isia jest wysterylizowana, zaszczepiona i ma chip. Obecnie mieszka w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj. lubuskie) i tu czeka na swoją ukochaną panią i nowy dom.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce, można uzyskać pod podanym numerem telefonu: 660 169 929 (Hania).

 

Super tekst.Podmienię w OLX 28.10.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Kilka zdjęć na pewno można wybrać. Przydałyby się jeszcze jakieś na trawce i może z córunią.

Szafirko, w jednym poście można zamieszczać tylko 5 zdjęć.

Na trawce są wstawione w ogłoszeniach,brakowało tylko domowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...