Jump to content
Dogomania

Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.


Anula

Recommended Posts

Isia dzisiaj przyjechała z Zamościa do Hoteliku u szafirki.Wypatrzyłyśmy ją na wątku zamojskim.Z różnych przyczyn nie udało się jej pomóc wcześniej.W końcu 13.10.17 nastąpił dla Isi ten szczęśliwy dzień i następne dni.Isia otrzymała pomoc dzięki w części okazjonalnemu transportowi.Isia ma 4 lata,jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi.Uśmiecha się całym pysiem.Tyle o Isi wiemy.Wkrótce dowiemy się jeszcze więcej.Isia będzie czekała na spokojnie w hoteliku na swój domek.

Oto Isia.

P1290137.JPG

Bardzo prosimy o zaglądanie do Isi a także o wszelką pomoc.Koszt pobytu w hoteliku to 250,00zł + karma + wet.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/340484-majka-i-elfik-zamojskie-psiaki-czekają-na-naszą-pomoc/#comment-17174457Post rozliczeniowy:

Deklaracje stałe:

1.Bogusik - 20,00zł;wpł.13.10.17-20,00zł-X;01.11.17-20,00zł-XI

2.Anula - 20,00zł;wpł.13.10.17-20,00zł-X;01.11.17-20,00zł-XI

Ogólnie deklaracje stałe:40,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: + 80,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Fundacja ZEA - karma + wet-opłacenie odrob.;odpchl;szczepienie-45,00zł(rozliczenie między Hanią a Fundacją)

2.Bazarek - 50% - Bogusik - 04.11.17 - 410,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/340209-ciuszki-od-m-do-xl-serdecznie-zapraszam-do-201017/

3.Bazarek - 40% - Anula - 30.10.17 - 180,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/340211-bazarek-z-ciuszkami-i-nie-tylko151017-221017/

4.P.Jola od Destino/Joszki-wpł.31.10.17-30,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-i-destino-dwa-kudłacze-już-bezpieczne-w-hotelikua-teraz-w-swoich-cudownych-domkach/

5.Anula-wpł.21.11.17-12,80zł

Ogólnie deklaracje jednorazowe: +632,80zł

Wydatki:

1.transport - Katowice-Nowa Sól - 370,00zł;zapł.13.10.17

2.pobyt w hoteliku - Roki miał zapłacony pobyt zaX.Pieniążki przechodzą na Isię.Zazębiają się 3 dni ( 3x8,33zł)=wp.15.10.17;24,99zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/340130-roki-kudłatek-jedzie-do-hoteliku-do-szafirki/

3.SPA - 50,00zł;wpł.17.10.17

4.odpch.;odrob;szczepienie(wirusówki) - 45,00zł;wpł.17.10.17 u Hani pozostaje ta kwota do rozliczenia(nadpłata)

5.opłata OLX - 29.10.17-17,81zł

6.pobyt w hoteliku-205,00zł-XI

Ogólnie wydatki: - 712,80zł

 

Ogólnie:

Deklaracje stałe: + 80,00zł + deklaracje jednorazowe: + 632,80zł - wydatki: - 712,80zł = 21.11.17 - 0,00zł

U szafirki pozostaje kwota do rozliczenia za pobyt Isi - 99,96zł,którą przekazujemy dla Majki i Elfika z tego wątku:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340484-majka-i-elfik-zamojskie-psiaki-czekają-na-naszą-pomoc/#comment-17174457

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny:

13.10.17 - Isia zamieszkała w hoteliku.

Isia waży 10 kg, ma ok. 3-4 lata, w książeczce ma wpisany 2013 r.

Otóż Isia ma 31 cm. Lubi koty i dzieci, wszystko lubi co jest w stanie ją pogłaskać, albo do czego można się przytulić :) Na zdjęciu szczekała sobie.

Isia roześmiana od początku, bardzo płacze jak się ją zostawia samą. Rozdaje buziaki na lewo i prawo, wystawia brzuszek, skacze na kolana. SPA umówione na przyszły tydzień, fryzjerka postara się wcisnąć ją w poniedziałek, ale to nic pewnego. W książeczce Isia ma wpisany wiek 4 lata, zobaczymy, co nasz wet powie na przeglądzie. Sucha karma jeszcze jest.

Dzwoniła do mnie Pani pokierowana przez Tolę. Piesek, który był u nas dzięki kiyoshi odszedł na mocznicę, przez ostatni tydzień był już tylko na kroplówkach. Kto wie, może Isia będzie u nas tylko przejazdem :)

Rozmawiałam z kiyoshi, mówiła, że to jeden z najlepszych domków, jaki można sobie wymarzyć.

https://www.olx.pl/oferta/isia-przesympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-IDp3tGw.html

Tekst do ogłoszeń.

Poznaj Isię ! Jej nie da się nie kochać !

W 10-cio kilogramowym ciałku Isi mieści się ogrom miłości do każdego żywego stworzenia, nawet do kotów ! Isia jest wyjątkowa ! Ma dopiero 3-4 lata. Matka natura obdarzyła ją nie tylko wspaniałym charakterem, ale również piękną, długą sierścią w oryginalnym kolorze. Suczka, choć przepełniona energią, jest posłuszna i bardzo grzeczna. Bardzo lubi być głaskana i przytulana. Potrafi chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość.

Isia jest wysterylizowana, zaszczepiona i ma chip. Obecnie mieszka w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj. lubuskie) i tu czeka na swoją ukochaną panią i nowy dom.

Wszelkie informacje o tej wyjątkowej suczce, można uzyskać pod podanym numerem telefonu: 660 169 929 (Hania).

Drugi tekst do ogłoszeń.

Isia 3-4-letnia suczka przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli(woj.lubuskie) Jest psiakiem bardzo pozytywnym,żywiołowym,odważnym,szalenie radosnym. Ładnie chodzi na smyczy. Najlepszą dla Isi przyjemnością jest poddawanie się pieszczotom i spacery.Kocha wszystko i wszystkich aby tylko być przytulana i głaskana.Bardzo pozytywnie jest nastawiona do psiaków,kotków a także dzieci.
Isia waży 10kg,w kłębie ma 31cm.Jest wysterylizowana i posiada pełny pakiet szczepień oraz czip.Ma przepiękną dłuższą sierść o różnym kolorowym umaszczeniu.
Pokochaj roześmianą sunię,daj Isi dom i to co najważniejsze,opiekę i miłość a ona odwdzięczy się wiernością,oddaniem i wniesie dużo radości do Twojego domu.
Kontakt:Hania

Zdjęcia Isi -  str.3

Isia 18.11.17 pojechała do swojego domku do Stare Bojanowo k/Leszna.Będzie miała do towarzystwa przesympatycznego Misia.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u słodkiej Isi. Śliczne imię jej dałaś Anulko k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_8Z_orig. Cieszę się, że Isia już zaopiekowana, w hoteliku. Ona tak bardzo płakała w schronisku...

Dzięki Asiu za zaglądnięcie do Isi.

Kiedyś miałam na tymczasie Isię,przesympatyczną niesamowicie sunię-chuligana i  postanowiłam z Bogusią dać naszej sunieczce właśnie to imię.Niech jej przyniesie szczęście w postaci cudownego domku jaki ma moja tymczasia w Kłodzku.

Link to comment
Share on other sites

Teraz czekamy na wiadomości od Hani.Jak się Isia odnajduje w nowych warunkach.Podejrzewam ,że bezstresowo przyjmie zmianę.

Isia się drapała zapewne ma sublokatorów.Trzeba koniecznie ją odpchlić.I jest śmierdziuszkiem a więc potrzebne SPA.

Haniu jak wygląda sytuacja z karmą.Czy zostało karmy po Emi i Toni?

Jeszcze jedno zdjęcie mi się zawieruszyło.

 

IMG_0573.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilka dzwoniła do mnie pani z Poznania zainteresowana adopcją Bezy - ponieważ Beza ma już dom podałam   link do wątku Isi (nr do mnie pani otrzymała od naszej wspólnej znajomej z Roztocza;)

Pani wczoraj odszedł  piesek (tez podobno przebywał w hoteliku u Hani)...

Podałam też nr do hoteliku; w razie gdyby pani zdecydowała się na adopcje suni dalsze rozmowy będzie prowadziła jak zawsze Bogusik;)

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tola napisał:

Przed chwilka dzwoniła do mnie pani z Poznania zainteresowana adopcją Bezy - ponieważ Beza ma już dom podałam   link do wątku Isi (nr do mnie pani otrzymała od naszej wspólnej znajomej z Roztocza;)

Pani wczoraj odszedł  piesek (tez podobno przebywał w hoteliku u Hani)...

Podałam też nr do hoteliku; w razie gdyby pani zdecydowała się na adopcje suni dalsze rozmowy będzie prowadziła jak zawsze Bogusik;)

 

 

W takim razie będziemy czekać na dalsze info. :)

Link to comment
Share on other sites

Isia roześmiana od początku, bardzo płacze jak się ją zostawia samą. Rozdaje buziaki na lewo i prawo, wystawia brzuszek, skacze na kolana. SPA umówione na przyszły tydzień, fryzjerka postara się wcisnąć ją w poniedziałek, ale to nic pewnego. W książeczce Isia ma wpisany wiek 4 lata, zobaczymy, co nasz wet powie na przeglądzie. Sucha karma jeszcze jest.

Dzwoniła do mnie Pani pokierowana przez Tolę. Piesek, który był u nas dzięki kiyoshi odszedł na mocznicę, przez ostatni tydzień był już tylko na kroplówkach. Kto wie, może Isia będzie u nas tylko przejazdem :)

Rozmawiałam z kiyoshi, mówiła, że to jeden z najlepszych domków, jaki można sobie wymarzyć.

Tym czasem Isia na wolności

IMG_20171014_090700_1_450x600.jpg

IMG_20171014_090728_450x600.jpg

IMG_20171014_121315_800x600.jpg

IMG_20171014_121340_800x600.jpg

IMG_20171014_121341_800x600.jpg

IMG_20171014_121342_1_800x600.jpg

IMG_20171014_121351_800x600.jpg

IMG_20171014_121354_800x600.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Haniu a czy ten piesek co odszedł miał wątek?

Tak Anulko, ten piesek co odszedł to był mój Rudasek. Nazywany przez Panią Grazynkę Rudelkiem...zaraz zrobie wpis na jego watku, tylko wciąz serce mi pęka:(

Pani Grażynka to wspaniała osoba, bardzo dobry opiekun psa.O Rudaska dbała najlepiej- gotowała mu kurczaczki (ekologiczne), kupowała Royal Canin. Miał piękne szelki, obrózki, miał swój pokój w jej domu, miał duży ogród do dyspozycji gdzie często odwiedzały go sąsiadki- przyjaciólki Pani Grazyny tez wielkie psiary- ze swoimi pieskami. Rudelek miał kolege teriera i kilka innych. Pani Grażynka często do mnie dzwoniła by opowiadać co piesek wymodził, np. kiedyś zakopał jej kapcia w ogrodzie. Ona sie z tego śmiała no i trudno, kupiła nowe:)

Jeśli chcecie wiedzieć więcej to Bogusia ma mój numer. Ja polecam ten dom. Nawet dziś zawiozłabym tam kolejnego mojego podopiecznego, ale teraz akurat nie mamy żadnej malizny do adopcji....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...