Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, mamusia suczek jest mniejsza od Ineczki. Inka waży ok 5 kg. Wydaje mi się, ona way ok 4 kg.. 

Czy można przyjąć, ze maluszki w życiu dorosłym, nie przekroczą 4-5 kg? Teraz ważą ponad 2 kg a mają dopiero ok. 3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Havanka napisał:

Czy można przyjąć, ze maluszki w życiu dorosłym, nie przekroczą 4-5 kg? Teraz ważą ponad 2 kg a mają dopiero ok. 3 miesiące.

 

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie mam pojęcia jak to jest u maluchów....

Może trzeba by przy kolejnej wizycie zapytać panią wet? :)

Maludy są urocze a nasza jednooka piękność i tak znajdzie szybciutko domek. Trzymam za to mocno kciuki :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałam pieska o imieniu Tino.Trafił do mnie jako szczeniak od matki jamniczki,którą widziałam i nie wiadomego taty.Swoją wielkością przypominał kociątko,które nie wiele wychodziło po za moje dłonie.Do roku czasu wyrósł na psiaka o długich łapach i nie przypominał jamnika,chyba że jedynie po klapniętych uszkach. W kłębie miał dobrze ok.45cm. Tak więc nie raz niespodzianki się jednak zdarzają ...

Link to comment
Share on other sites

I ja wreszcie dotarłam do maluszków, chociaż wiem o nich wszystko  na bieżąco;)

To naprawdę wspaniały widok widzieć je takimi radosnymi, wypucowanymi, bo nie ma nic piękniejszego niż widok szczęśliwego psa, a  tu dwa szczęśliwe maluchy :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Kiedyś miałam pieska o imieniu Tino.Trafił do mnie jako szczeniak od matki jamniczki,którą widziałam i nie wiadomego taty.Swoją wielkością przypominał kociątko,które nie wiele wychodziło po za moje dłonie.Do roku czasu wyrósł na psiaka o długich łapach i nie przypominał jamnika,chyba że jedynie po klapniętych uszkach. W kłębie miał dobrze ok.45cm. Tak więc nie raz niespodzianki się jednak zdarzają ...

A mnie przypomina się pewien malutki, zabiedzony  szczeniak suczka ze znanej Wam zagródki dla szczeniaków z zamojskiego schroniska - wypatrzyła go jakiś czas temu  beka i przy okazji wyjazdu dorosłego  owczarka do Warszawy poprosiła o zapakowanie i tej malutkiej do siebie do DT.

Malutka podbiła serca całej rodziny no i zapadła decyzja o jej pozostawieniu, bo malutka, drobniutka - jakaś odmiana wśród rodzinnych owczarków;)

 No i  po paru miesiącach beka wrzuca na zamojski zdjęcie swojej  "malutkiej", a na zdjęciu piękna, puchata ... owczareczka;)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tola napisał:

A mnie przypomina się pewien malutki, zabiedzony  szczeniak suczka ze znanej Wam zagródki dla szczeniaków z zamojskiego schroniska - wypatrzyła go jakiś czas temu  beka i przy okazji wyjazdu dorosłego  owczarka do Warszawy poprosiła o zapakowanie i tej malutkiej do siebie do DT.

Malutka podbiła serca całej rodziny no i zapadła decyzja o jej pozostawieniu, bo malutka, drobniutka - jakaś odmiana wśród rodzinnych owczarków;)

 No i  po paru miesiącach beka wrzuca na zamojski zdjęcie swojej  "malutkiej", a na zdjęciu piękna, puchata ... owczareczka;)

No mam nadzieję, że z naszych puchatych kulek owczareczki nie wyrosną..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Link to comment
Share on other sites

Są prześliczne ale jakie będą to się okaże:) Miałam kiedyś na tymczasie najpiękniejszego szczeniaka da dogo. Bardzo podobnego do czarnej suni, tylko jeszcze bardziej kudłatego. Telefony dzwoniły a maluch trafił do rodziny koło Otwocka. Kiedy po jakimś czasie dostałam jego zdjęcie to mało mi szczeka nie wypadła.! ze zdjęcia patrzył na mnie kudłaty wypłoch z metrowymi łapami!!!!. Bardzo go kochali :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, auraa napisał:

Są prześliczne ale jakie będą to się okaże:) Miałam kiedyś na tymczasie najpiękniejszego szczeniaka da dogo. Bardzo podobnego do czarnej suni, tylko jeszcze bardziej kudłatego. Telefony dzwoniły a maluch trafił do rodziny koło Otwocka. Kiedy po jakimś czasie dostałam jego zdjęcie to mało mi szczeka nie wypadła.! ze zdjęcia patrzył na mnie kudłaty wypłoch z metrowymi łapami!!!!. Bardzo go kochali :)

Mama naszych puchatek jest malutka, tata NN, no ale owczarek to to nie mógł być....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, b-b napisał:

Zdjęcia cudne!

Obie bym schrupała bez popitki :D

To prawda! Gdybym miała je na dt to już by było po mnie...Chyba bym nie potrafiła się z nimi rozstać i zostały by oba na ds. oczywiście jak bym przeszła "przetrzepanie" wizyty  p/a :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bogusik napisał:

To prawda! Gdybym miała je na dt to już by było po mnie...Chyba bym nie potrafiła się z nimi rozstać i zostały by oba na ds. oczywiście jak bym przeszła "przetrzepanie" wizyty  p/a :)

U mnie też by tak było.

Nie potrafiłabym ich oddać w obce ręce :)

 

Szkoda, ze do kuleczek nikt z zaproszenia nie wpadł.

Nawysyłałam się tego i cisza :(

Bazarek też świeci pustkami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tianku napisał:

ja tam podczytuje jak kazdy watek Zamojszczakow:) nie zawsze niestety moge wesprzec groszem:( 

 

4 godziny temu, Figunia napisał:

I ja także podczytuje, kibicuje, kciukam, ale z tego pożytek niewielki.

Witajcie kochane i kibicujcie malutkim, aby znalazły super domki!! 

Dzisiaj byłam na chwilkę w schronisku, widziałam mamusię kruszynek. Obiecałam jej, że już niedługo, że ją też zabiorę... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...