Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło bo walczę z bitiba tam gdzie zamówiłam karmę dla Czesterka.Do tej pory nie mają potwierdzenia w księgowości mojej wpłaty na ogólne konto.Trzeba czekać aż przyjdzie potwierdzenie i wtedy zamówienie będzie zrealizowane.

Przez to,że nie mogłam przelać normalnie jest opóźnienie.Nic,czekam na zawiadomienie z bitiby.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2020 o 09:03, Anula napisał:

Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło bo walczę z bitiba tam gdzie zamówiłam karmę dla Czesterka.Do tej pory nie mają potwierdzenia w księgowości mojej wpłaty na ogólne konto.Trzeba czekać aż przyjdzie potwierdzenie i wtedy zamówienie będzie zrealizowane.

Przez to,że nie mogłam przelać normalnie jest opóźnienie.Nic,czekam na zawiadomienie z bitiby.

Spokojnie, tak czasami bywa, Cześ ma co jeść :) 

Tymczasem nasze skarpetowe paczki spływają do Czesia, w drodze miski, które rozwala namiętnie, metalowe niestety nie wchodzą w grę i coś tam jeszcze. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2020 o 14:04, elik napisał:

Bardzo przepraszam wszystkich Fanów Czesterka za  te wtręty. Może ktoś też będzie mógł skorzystać, choć nikomu nie życzę, że miał taką potrzebę.

Nie przepraszaj :)  każdy w końcu dopasuje coś co się  najbardziej sprawdza u swojego podopiecznego :) Powodzenia :) 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bgra napisał:

Spokojnie, tak czasami bywa, Cześ ma co jeść :) 

Tymczasem nasze skarpetowe paczki spływają do Czesia, w drodze miski, które rozwala namiętnie, metalowe niestety nie wchodzą w grę i coś tam jeszcze. 

 

Ale nasz Czesio dostał ogromną pakę.To teraz jest już zabezpieczony a ja nadal walczę,bitiba wreszcie wczoraj poprosiła o skany wpłat bo jeszcze do tej pory nie otrzymali potwierdzenia o mojej wpłacie.

Link to comment
Share on other sites

Po wielkich działaniach telefonach;mailach wreszcie będą wysłane 3 paczki.Jedno z nich potwierdzenie:

 

Potwierdzenie wysłania paczki

Paczka 2 (z 3) z zamówienia 186264921 została wysłana!

Szanowna Pani

zamówienie z dnia 02.12.2020 zostało spakowane i właśnie opuściło centrum dystrybucji.

Uwaga:

  • zamówienie składa się z następującej ilości paczek: 3
  • do każdej paczki wysyłamy osobno potwierdzenie jej wysłania,
  • większa ilość paczek może zostać dostarczona oddzielnie w ciągu kilku dni.
 
 

2 (z 3) została przekazana kurierowi DPD.

 

Międzynarodowy numer przesyłki jest następujący: 13300000043072

 
 
 

Za pomocą międzynarodowego numeru można monitorować przesyłkę na stronie internetowej kuriera DPD wkrótce: 

 
Śledź przesyłkę (Paczka 2 z 3)
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2020 o 11:53, Anula napisał:

 

 

Dzisiaj, nagle i niespodziewanie odszedł nasz Czesio. Na cito  jechali do weta, niestety, prawdopodobnie tętniak. Wczoraj miał biegunkę, co zdarzało mu się co jakiś czas, rano wymiotował i nagle zrobił się osowiały, leżał. Aldona ściągała do lecznicy weta, w drodze już nie było z Czesiem kontaktu, zmarł podczas badania. 

Dopiero co biegał szczęśliwy... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim, którzy wspierali Czesia od lat, wspierali też dobrym słowem. 

Aldona zaraz po Anecik była najlepszym Czesia opiekunem, dziękuję Wam serdecznie! Z wami był szczęśliwy. 

Anulka Tobie za wszystko, za serce na dłoni kłaniam się nisko. 

Zostały po Czesiu pampasy, pampersy, te rozdamy. Spytam Onkę, może będą pasowały Lolusiowi. Lolus kiedyś obdarował Czesia ogromną paką pampersów. 

Screenshot_20201213_132111_com.facebook.katana.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

O rany! To nieprawdopodobne.Być może miał Czester jakąś w sobie chorobę genetyczną,która się teraz odezwała.

Tak mi bardzo smutno i źle.Poznałam Czesia osobiście był cudownym psiakiem.Żegnaj kruszynko,bądź szczęśliwy za [TM*]

                                                                   dowiersza.gif.db4d678b693670281539bd9cdd2cfeff.gif

Link to comment
Share on other sites

Bożenko zmień tytuł wątku.

Lada dzień przyjdą 3 paczki zamówione z karmą dla Czesia do p.Aldony.Po Czesiu także zostaną pieniążki do rozdysponowania na inne bidy.Trzeba będzie to jakoś ogarnąć.

Ja także Wszystkim bardzo,bardzo dziękuję za wspaniałą postawę i wspieranie Czesterka.

Bardzo proszę o niewpłacanie dalszych deklaracji.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie udzielałam się na wątku, ale z zainteresowaniem śledziłam losy Czsterka. Nie mogę uwierzyć, że już nie przeczytam o jego wybrykach  :( :( :(  Biegaj Czesterku po Zielonych Łąkach swobodnie bez majtasów,pampasów i pampersów i pozdrów wszystkie nasze ukochane zwierzaki, które od nas odeszły.
Współczuję serdecznie wszystkim, którzy byli związani mocno z Czesterkiem.

     932386226_zatczowymmost.jpg.1de56b9762745f2b2101d00210f77879.jpg     c10252da94dc85110b45dc44e566a795.gif.007c6f28e611a716c99a2ec3cab86e93.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

Bożenko zmień tytuł wątku.

Lada dzień przyjdą 3 paczki zamówione z karmą dla Czesia do p.Aldony.Po Czesiu także zostaną pieniążki do rozdysponowania na inne bidy.Trzeba będzie to jakoś ogarnąć.

Ja także Wszystkim bardzo,bardzo dziękuję za wspaniałą postawę i wspieranie Czesterka.

Bardzo proszę o niewpłacanie dalszych deklaracji.

 

Anulko paczki Aldona odeśle, podaj tylko adres, chyba, że nie odbierze i dostaniesz zwrot za zamówienie, trzeba rozmawiać z Bitibą, nie mam doświadczenia. Jezeli nie to może  nie odebrać i zmieniłabyś adres wysyłek, w obu przypadkach pokryję koszty tych paczek

Link to comment
Share on other sites

  • Bgra changed the title to Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...