Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Niestety - pieniądze zostały u  nich do wykorzystania w przyszłości, na zakupy.

Rozmawiałam w sprawie zwrotu tych paczek i zwrotu pieniędzy na konto, bez problemu podobno zwracają tylko proszą o powiadomienie, ot taka biurokracja. 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Bgra napisał:

Aniu napisz teraz @ do Bitiby, bo już wszystkie paczki wróciły i poproś o zwrot na swoje konto, dla pewności podaj jeszcze w @ ten numer konta i zwrócą. 

Właśnie wcześniej napisałam do bitiby aby zrobili zwrot na moje konto i podałam dane.Na to nie dostałam odpowiedzi.Dziś ponowiłam zapytanie w tym samym mailu aby wiedzieli o co chodzi.Na razie brak odpowiedzi.

Jeżeli autentycznie te pieniądze pozostaną na moim jakimś koncie w bitiba to będzie bardzo źle bo one miały iść na w potrzebie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Anula napisał:

 

Jeżeli autentycznie te pieniądze pozostaną na moim jakimś koncie w bitiba to będzie bardzo źle bo one miały iść na w potrzebie psiaki.

Nie powinno tak być chyba ,że zastrzegli sobie taką możliwość w swoim regulaminie.

 

Ma się 14 dni na odstąpienie od umowy - zakupu a oni mają 24 dni czasu na zwrot pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Nie powinno tak być chyba ,że zastrzegli sobie taką możliwość w swoim regulaminie.

 

Ma się 14 dni na odstąpienie od umowy - zakupu a oni mają 24 dni czasu na zwrot pieniędzy.

Bożenka pilotuje tą sprawę.Pieniądze mają być wpłacone na moje konto.Jak wpłyną dam znać i będziemy myśleć nad podzieleniem ich.

Link to comment
Share on other sites

 

5 godzin temu, b-b napisał:

Nie powinno tak być chyba ,że zastrzegli sobie taką możliwość w swoim regulaminie.

 

Ma się 14 dni na odstąpienie od umowy - zakupu a oni mają 24 dni czasu na zwrot pieniędzy.

Zamiast 1 wbiła mi się 2.

Wszędzie jest po 14 dni :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, ona03 napisał:

Paczucha do Lolcia dotarła, pięknie dziękujemy, Bożenko, Pani Aldonko - Loluś serdecznie pozdrawia, przyda się wszystko.

Czesiulku - to Ty powinieneś zasiusiać.......

Togusia potwierdzi fotką, jak ją zrobi :)

Cieszę się, że tak szybko dotarła :) Cześ tam gdzie jest  już pieluch nie potrzebuje,:( Lolusiowi zdrowia! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2020 o 11:21, Bgra napisał:

Wyjątkowo szybko połączyłam się dzisiaj z Bitibą, wystarczyła moja tel prośbą o zwrot na konto z którego opłacone było zamówienie i przekazano inf do księgowości. Anulko nie musisz wysyłać @

Takiego maila dostałam:

Uzyskaliśmy od Ciebie informację, że 3 paczki  z zamówieniem 186264921 zostały zwrócone.
Według informacji w naszym systemie zwrócone zostały 2 paczki z zamówienia:  54624053896 oraz 13300000043072 (odmowa przyjęcia).
Natomiast 3 paczka o numerze 05228820129449 widnieje jako doręczona do Klienta 19.12.2020 o godzinie 10:42.
 
 Prosimy o weryfikację i informację zwrotną, czy paczkę nr 05228820129449 została do Ciebie dostarczona i odebrana.  
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2020 o 19:53, Anula napisał:

Takiego maila dostałam:

Uzyskaliśmy od Ciebie informację, że 3 paczki  z zamówieniem 186264921 zostały zwrócone.
Według informacji w naszym systemie zwrócone zostały 2 paczki z zamówienia:  54624053896 oraz 13300000043072 (odmowa przyjęcia).
Natomiast 3 paczka o numerze 05228820129449 widnieje jako doręczona do Klienta 19.12.2020 o godzinie 10:42.
 
 Prosimy o weryfikację i informację zwrotną, czy paczkę nr 05228820129449 została do Ciebie dostarczona i odebrana.  

No to jest jakaś parodia. Sprawdzę to. 

Link to comment
Share on other sites

Wg śledzenia paczka dotarła. Nie wiem po co rozmowy z konsultantami, zapewnienia, że trzecia paczka jest odwołana i nie dotrze pod wskazany adres. Żeby się ubezpieczyć ściągnęłam nr przesyłek, rozmawiałam z kurierem, przekazałam nr Aldonie. A tu budzisz się po świętach z ręką w nocniku. 

Screenshot_20201228_042443_com.google.android.apps.messaging.jpg

Screenshot_20201228_041642_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

No to jest jakaś parodia. Sprawdzę to. 

Jak dla mnie to bitiba ma ogólny bałagan i wszystko robi aby nie oddać pieniędzy.Z tego maila wynika,że trzecia paczka jednak została wysłana do p.Aldony tylko p.Aldona nie zrobiła zwrotu.

Ja już nie mam sił z nimi pisać i nie wiem o co im chodzi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Jak dla mnie to bitiba ma ogólny bałagan i wszystko robi aby nie oddać pieniędzy.Z tego maila wynika,że trzecia paczka jednak została wysłana do p.Aldony tylko p.Aldona nie zrobiła zwrotu.

Ja już nie mam sił z nimi pisać i nie wiem o co im chodzi.

Anulko pod nieobecność Aldony jej mama odebrała jej paczki i tą trzecią, która nie miała do niej dotrzeć. Aldona dopiero dzisiaj sprawdziła nr paczek jak ją poprosiłam i przygotowała ją do zwrotu,odbierze ją 29 kurier, po zaksięgowaniu pieniędzy wrócą na Twoje konto, podobno do 7 dni. Czy bez perypetii to ja już nie wie Od lat zamawiam w Bitibie i fakt nic nie zwracałam, zawsze byłam zadowolona. Może to przez natłok pracy przed świętami. Aldona zadzwoni jak tylko kurier odbierze paczkę. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bgra napisał:

Anulko pod nieobecność Aldony jej mama odebrała jej paczki i tą trzecią, która nie miała do niej dotrzeć. Aldona dopiero dzisiaj sprawdziła nr paczek jak ją poprosiłam i przygotowała ją do zwrotu,odbierze ją 29 kurier, po zaksięgowaniu pieniędzy wrócą na Twoje konto, podobno do 7 dni. Czy bez perypetii to ja już nie wie Od lat zamawiam w Bitibie i fakt nic nie zwracałam, zawsze byłam zadowolona. Może to przez natłok pracy przed świętami. Aldona zadzwoni jak tylko kurier odbierze paczkę. 

Ja też w bitiba zawsze zamawiałam i nie miałam problemu,tym razem bardzo się namieszało bo nie dość,że nie mogłam zrobić im przelewu przez pay-pa tylko normalną drogą na ich konto to jeszcze zwrot paczek.Pisanie maili,potwierdzanie przelewów bo wciąż nie mogli się doszukać przelewu na swoim koncie,nie umiejętność odczytania kopi w pdf to wszystko jakiś koszmar i dalej trwa.Nic,mam nadzieję,że po odesłaniu tej nieszczęsnej paczki odzyskamy pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Ja też w bitiba zawsze zamawiałam i nie miałam problemu,tym razem bardzo się namieszało bo nie dość,że nie mogłam zrobić im przelewu przez pay-pa tylko normalną drogą na ich konto to jeszcze zwrot paczek.Pisanie maili,potwierdzanie przelewów bo wciąż nie mogli się doszukać przelewu na swoim koncie,nie umiejętność odczytania kopi w pdf to wszystko jakiś koszmar i dalej trwa.Nic,mam nadzieję,że po odesłaniu tej nieszczęsnej paczki odzyskamy pieniądze.

Dobrze, że namieszane z końcem roku, od nowego musi być lepiej i tego się trzymajmy. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze przed Świętami, przyszła do Lolusia wielka paka z pieluchami, chusteczkami itp.

Bardzo, bardzo  opiekunkom Czesterka   za ten dar dziękujemy . Proszę też podziękować Pani Aldonie, za fatygę.

Szkoda że tak smutne okoliczności temu towarzyszą. Żegnaj Czesterku.

14.thumb.jpg.d580c65c0f739655fc39fc5dfb31f4da.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, togaa napisał:

Jeszcze przed Świętami, przyszła do Lolusia wielka paka z pieluchami, chusteczkami itp.

Bardzo, bardzo  opiekunkom Czesterka   za ten dar dziękujemy . Proszę też podziękować Pani Aldonie, za fatygę.

Szkoda że tak smutne okoliczności temu towarzyszą. Żegnaj Czesterku.

14.thumb.jpg.d580c65c0f739655fc39fc5dfb31f4da.jpg

Kochany Loluś :) jak to robi, że się wcale nie starzeje :) Najlepszego dla opiekunów i samego Locia :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.01.2021 o 18:52, Anula napisał:

Dziś nadeszła deklaracja od helli za I dla Czesterka.Wpisałam ją w post rozliczeniowy i napisałam do helli pw.

Zwrotu na razie z bitiby nie ma.

Zaglądam codziennie z nadzieją, że  jest zwrot. 

 

W domu Czesia dalej żałoba, najbardziej Czesia brakuje Aldonce i starszemu Panu, któremu towarzyszył od wczesnych godzin rannych do wieczora. Cokolwiek robił to Cześ obok, pan sobie struga z drewna figurki i nie może się przyzwyczaić, że siedzi sam. Cześ dla samczyków bywał niedobry, dla ludzi ideał,barrrrdzo towarzyski. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

Zaglądam codziennie z nadzieją, że  jest zwrot. 

 

W domu Czesia dalej żałoba, najbardziej Czesia brakuje Aldonce i starszemu Panu, któremu towarzyszył od wczesnych godzin rannych do wieczora. Cokolwiek robił to Cześ obok, pan sobie struga z drewna figurki i nie może się przyzwyczaić, że siedzi sam. Cześ dla samczyków bywał niedobry, dla ludzi ideał,barrrrdzo towarzyski. 

Tak, też go oceniam,że dla ludzi był wspaniałym psem.Pozostanie w mojej pamięci na zawsze ten cudny psiak.

Dostałam kilka dni temu maila,że jest zgłoszony zwrot do księgowości i kwota powinna być zwrócona od 2-7 dni.Na razie nie mam na koncie.Od transakcji już minął miesiąc.Trzeba czekać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bgra napisał:

 

W domu Czesia dalej żałoba, najbardziej Czesia brakuje Aldonce i starszemu zwPanu, któremu towarzyszył od wczesnych godzin rannych do wieczora. Cokolwiek robił to Cześ obok, pan sobie struga z drewna figurki i nie może się przyzwyczaić, że siedzi sam. Cześ dla samczyków bywał niedobry, dla ludzi ideał,barrrrdzo towarzyski. 

Czesiu,  zostanie na zawsze w sercach swoich opiekunów, z tęsknotą jakoś trzeba sobie poradzić..., mój piesuś odszedł rok temu, a ciągle wydaje mi się, że gdzieś tu jest......

Najważniejsze, że Czesiu mimo swoich przypadłości, znalazł kochających ludzi i był szczęśliwy.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...