Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

27 minut temu, Bgra napisał:

Anulko paczki Aldona odeśle, podaj tylko adres, chyba, że nie odbierze i dostaniesz zwrot za zamówienie, trzeba rozmawiać z Bitibą, nie mam doświadczenia. Jezeli nie to może  nie odebrać i zmieniłabyś adres wysyłek, w obu przypadkach pokryję koszty tych paczek

Koszty przesyłek tych paczek zapłacę, bo nie wyraziłam się jasno, przepraszam. 

Wszystkie ciepłe słowa przekazane opiekunce Czesia, dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bgra napisał:

Koszty przesyłek tych paczek zapłacę, bo nie wyraziłam się jasno, przepraszam. 

Wszystkie ciepłe słowa przekazane opiekunce Czesia, dziękuję. 

Ja nie mam gdzie tych paczek odesłać dalej i już nie chcę mieć nic wspólnego z bitiba bo ponad dwa tygodnie z nimi walczyłam a więc nie będę z bitibą walczyć o zwrot bo tam nie ma z kim rozmawiać.Dzisiaj mają dotrzeć 3 paczki.

Uważam,że za opiekę p.Aldony nad Czesiem niech karma zostanie dla jej piesków bo ma ich sporo.

Jeżeli chodzi o pieniądze pozostałe po Czesiu jest to kwota 1047,19zł to czekam na propozycje rozdysponowania.

Edit:Jeszcze pomyślałam w tej chwili,że gdyby p.Aldona jednak nie chciała przyjąć karmy dla swoich psiaków to może odesłać je do Hoteliku u Szafirki bo tam jest nasz Baffi i inne psiaki ale to muszę uzgodnić  najpierw z Szafirką.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Ja nie mam gdzie tych paczek odesłać dalej i już nie chcę mieć nic wspólnego z bitiba bo ponad dwa tygodnie z nimi walczyłam a więc nie będę z bitibą walczyć o zwrot bo tam nie ma z kim rozmawiać.Dzisiaj mają dotrzeć 3 paczki.

Uważam,że za opiekę p.Aldony nad Czesiem niech karma zostanie dla jej piesków bo ma ich sporo.

Jeżeli chodzi o pieniądze pozostałe po Czesiu jest to kwota 1047,19zł to czekam na propozycje rozdysponowania.

Edit:Jeszcze pomyślałam w tej chwili,że gdyby p.Aldona jednak nie chciała przyjąć karmy dla swoich psiaków to może odesłać je do Hoteliku u Szafirki bo tam jest nasz Baffi i inne psiaki ale to muszę uzgodnić  najpierw z Szafirką.

 

Anulko do 14 dni zwrot paczki jest bezpłatny, pytanie czy da się od razu przekierować na adres Szafirki,czy można ich nie odebrać i dostaniesz zwrot pieniędzy, dzwonię od rana do Bitiby z tym pytaniem, niestety dalej problem z połączeniem. 

Screenshot_20201214_112318_de.bitiba.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

 

Jeżeli chodzi o pieniądze pozostałe po Czesiu jest to kwota 1047,19zł to czekam na propozycje rozdysponowania.

 

Robiłam w sobotę przelewy i poszła stała na chłopaka.

 

Jak nie podzielicie tych pieniędzy tak będzie dobrze. A może połowę przekazać p.Aldonie na jej psiaki? Na przyjaciół Czesterka ?

Jest tyle psiaków w potrzebie...

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, b-b napisał:

Robiłam w sobotę przelewy i poszła stała na chłopaka.

 

Jak nie podzielicie tych pieniędzy tak będzie dobrze. A może połowę przekazać p.Aldonie na jej psiaki? Na przyjaciół Czesterka ?

Jest tyle psiaków w potrzebie...

Ja jestem za...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, b-b napisał:

Robiłam w sobotę przelewy i poszła stała na chłopaka.

 

Jak nie podzielicie tych pieniędzy tak będzie dobrze. A może połowę przekazać p.Aldonie na jej psiaki? Na przyjaciół Czesterka ?

Jest tyle psiaków w potrzebie...

 

7 minut temu, tomcug napisał:

Ja jestem za...

Dostałam informację od Bożenki,że załatwia zwrot paczek i bitiba przeleje pieniążki na moje konto.Jak przyjdzie przelew to dam znać i wtedy całość kwoty będzie do rozdysponowania na potrzeby innych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Za życia kondolencje ludzie składają, to nic miłego.  Wczoraj zachrypłam od rozmów,  rodzina, przyjaciele, znajomi dzwonili do późnej nocy. 

Oneczko paczka dla Lolusia spakowana, załatwiamy kuriera, jak kurier odbierze podam na priv nr przesyłki. 

Link to comment
Share on other sites

 

23 minuty temu, Bgra napisał:

Za życia kondolencje ludzie składają, to nic miłego.  Wczoraj zachrypłam od rozmów,  rodzina, przyjaciele, znajomi dzwonili do późnej nocy. 

Oneczko paczka dla Lolusia spakowana, załatwiamy kuriera, jak kurier odbierze podam na priv nr przesyłki. 

Szczerze współczuję sytuacji, oby tylko udało się namierzyć tego / nawet nie wiadomo jak go nazwać....../

Loluś pięknie dziękuje za dary, szkoda tylko, że nie służyły dalej Czesiulkowi, tak trudno się pogodzić z jego odejściem.

Oj Czesiulku ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

 

Szczerze współczuję sytuacji, oby tylko udało się namierzyć tego / nawet nie wiadomo jak go nazwać....../

Loluś pięknie dziękuje za dary, szkoda tylko, że nie służyły dalej Czesiulkowi, tak trudno się pogodzić z jego odejściem.

Oj Czesiulku ...

Buziaki dla Lolusia,niech siusia na zdrowie :) 

Wstawię tutaj bo w wiadomości nie potrafię. 

Screenshot_20201220_161419_com.facebook.orca.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2020 o 08:37, Anula napisał:

Ja nie mam gdzie tych paczek odesłać dalej i już nie chcę mieć nic wspólnego z bitiba bo ponad dwa tygodnie z nimi walczyłam a więc nie będę z bitibą walczyć o zwrot bo tam nie ma z kim rozmawiać.Dzisiaj mają dotrzeć 3 paczki.

Uważam,że za opiekę p.Aldony nad Czesiem niech karma zostanie dla jej piesków bo ma ich sporo.

Jeżeli chodzi o pieniądze pozostałe po Czesiu jest to kwota 1047,19zł to czekam na propozycje rozdysponowania.

Edit:Jeszcze pomyślałam w tej chwili,że gdyby p.Aldona jednak nie chciała przyjąć karmy dla swoich psiaków to może odesłać je do Hoteliku u Szafirki bo tam jest nasz Baffi i inne psiaki ale to muszę uzgodnić  najpierw z Szafirką.

 

Moli ma niepełnosprawną Pikusię. Też nie trzyma kupek,  jeździ na wózku. Pikusia nie ma deklaracji. 

Proponuje część pieniędzy przeznaczyć na Pikusię

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

Moli ma niepełnosprawną Pikusię. Też nie trzyma kupek,  jeździ na wózku. Pikusia nie ma deklaracji. 

Proponuje część pieniędzy przeznaczyć na Pikusię

 

Bardzo dziękuję za propozycję. Będzie uwzględniona.Czekam jeszcze na zwrot z bitiby kwoty 1538,44zł i wtedy całość będziemy wspólnie dzielić na potrzebujące psiaki.

Ja też zgłaszam staruszka,ślepaczka Milo-trzeba pomóc w diagnostyce i utrzymaniu w DT.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352875-ślepy-stary-ale-czy-bez-szansmilo-tak-bardzo-chciałby-zaznać-choć-odrobiny-psiego-szczęscia/

To mamy w tej chwili dwie propozycje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takie powiadomienie dostałam z bitiby.Nie wiem czy tych pieniędzy nie wsadzili na moje jakieś konto w bitiba i z tych pieniędzy mogą finansować moje przyszłe zakupy.Ja napisałam do nich mail aby całość kwoty przelali na moje konto podane ale nie dostałam odpowiedzi.

Potwierdzenie zwrotu

Twoje zamówienie w bitiba 186264921

 

Potwierdzamy przyjęcie zwrotu do zamówienia numer 186264921. 

Odpowiednia kwota za zwrócony artykuł została zapisana na Pani/Pana koncie klienta.

Prosimy zauważyć, iż jest to wartość zwracanego artykułu pomniejszona o wykorzystane w zamówieniu kupony rabatowe i zniżki.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bitiba

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Takie powiadomienie dostałam z bitiby.Nie wiem czy tych pieniędzy nie wsadzili na moje jakieś konto w bitiba i z tych pieniędzy mogą finansować moje przyszłe zakupy.Ja napisałam do nich mail aby całość kwoty przelali na moje konto podane ale nie dostałam odpowiedzi.

Potwierdzenie zwrotu

Twoje zamówienie w bitiba 186264921

 

Potwierdzamy przyjęcie zwrotu do zamówienia numer 186264921. 

Odpowiednia kwota za zwrócony artykuł została zapisana na Pani/Pana koncie klienta.

Prosimy zauważyć, iż jest to wartość zwracanego artykułu pomniejszona o wykorzystane w zamówieniu kupony rabatowe i zniżki.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bitiba

Aniu napisz teraz @ do Bitiby, bo już wszystkie paczki wróciły i poproś o zwrot na swoje konto, dla pewności podaj jeszcze w @ ten numer konta i zwrócą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...