Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

5 godzin temu, Bgra napisał:

Anettko zwykle rachunek jest w paczce ...ok moja wina,nie przewidziałam.O zmianie terminu wiedziałaś,co do kontaktów,prostuję,raz się zdzwoniłaś bo też Aldona w rozmowie ze mną pytała o szczegóły dotyczące Czestera,więc wydawało mi się,że co do zachowania,przyzwyczajeń psa ,najlepsze inf ma z pierwszej ręki czyli od Ciebie,ok :) przepraszam za nadużycie. Więcej grzechów nie pamiętam...o kosztach transportu to nie ze mną ...chyba,że masz na myśli zapłatę za transport Czestera do weta autem Twojego męża ,to tak bo kogo miałam spytać o wycenę. Miałam wrażenie,że kontakt mamy dobry,ale ok,jak dowiem się czegoś konkretnego,czytaj ostatecznego terminu przekazania psa o ile do niego faktycznie dojdzie powiadomię .

 

 

 

 

 

Dajmy już spokój temu nieszczęsnemu rachunkowi - wstawiłaś skan i bardzo dziękuję. Kiedyś z zooplusa też miałam rachunki w paczce teraz już nie przychodzą.

 

 

Transport do weta z moim Tz już dawno rozliczony :)

 

 

 

11 godzin temu, anecik napisał:

 Albo mam rozmawiać z DS na temat kosztów transportu, albo mam pokazywać rachunki DS za poczynione zakupy albo dopytywać co u psa po adopcji albo co tam jeszcze kto sobie wymyśli..... 

 

Pisząc to miałam na myśli inne wątki.

 

Kontakt uważam :) mamy dobry ale jak sama napisałaś nie wchodziłaś na dogo bo było Ci wstyd :) Wszyscy czekamy na info dotyczące ds Czesterka - ja w szczególności. Nie ma co ukrywać - o czym pisałam wcześniej że jest troszkę kością niezgody w moim domu. I nie mówię tylko o Tz ale również o Ronisiu, który ma troszkę problem z psami w domu. Suczki mu nie przeszkadzają ale psy a i owszem. Od prawie dwóch miesięcy mówi się o DS dla Czesia i .......nic. O Czesterku Pani Aldonie wszystko co wiem przekazałam i nie było to z Twojej stron żadne nadużycie.

Więcej grzechów nie pamiętam.

Poczekajmy do tego 15 marca i zobaczymy co dalej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Bgra napisał:

Przepraszam,zwykle rachunek jest dołączony do  zakupów,niestety nie tym razem,Anetta prosiła mnie o wstawienie potwierdzenie zapłaty.

Przepraszam wstyd mi było wchodzić na dogo,żle się czuję jak wychodzi na to,że namieszałam a tak nie było,co raz  to zmiana terminu,czuję się potwornie .Mogę jedynie przeprosić,czuję się winna i dlatego,wiem to nie rozwiązanie,unikałam dogo jak ognia :(  Cieszę się ,że u Czesterka wszystko ok,jak kolejny termin zostanie zmieniony...to zapadnę się pod ziemię.

Bożenko, przepraszam że się wtrącę, ale .. ja uważam że nie masz za co przepraszać!!!  za to ,że oddajesz całą siebie?? że tyle zrobiłaś dobrego? angażujesz się w pomoc ,czasem ponad siły! każda z nas , pomaga jak może , czasem nawet ,więcej niż może!   ja wiem co czujesz... bardzo dobrze zresztą, po kontaktach z panciami Maksia, sytuację poniekąd znasz! przećwiczyli mnie tak lepiej! ... pierwszy raz jak zmienili decyzję... cały dzień co podeszłam to.. odeszłam od komputera, co napisałam,,, to wykasowałam!... po kilku numerach.. powiedziałam..Nie!!!.. Nie dam się! Nie ma takiej ,opcji!!!  więcej już nie wyprowadzi mnie z równowagi!!  przecież nie będziemy się kopać z koniem!  ...Bożenko, teraz przekazuję  suche fakty i tyle! nie możemy być odpowiedzialne za ludzi! za ich irracjonalne zachowania!  ...przecież.. można by oszaleć :(    może p Aldona ,ma jakieś problemy? może ma taki czas ,że się wszystko pokręciło i potrzebuje czas ,żeby to poprostować?  ja już byłam w takiej sytuacji i dlatego za szybko ,staram się nie osądzać!  czasem ,życie samo pisze nam scenariusz!  ...

 

Link to comment
Share on other sites

Czesiek wymiziany, zaopiekowany :) Brakuje mu chyba Pomponów i Yogusia bo z naszymi "młodzikami" zabawy nie ma. Od jakiegoś czasu ma w domu nowa koleżankę - dość wycofaną - ale tylko ona zostaje mu do zabawy :) No chyba że idziemy na wybieg - ale tam czuje się szefem i chce rządzić.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anecik napisał:

Czesiek wymiziany, zaopiekowany :) Brakuje mu chyba Pomponów i Yogusia bo z naszymi "młodzikami" zabawy nie ma. Od jakiegoś czasu ma w domu nowa koleżankę - dość wycofaną - ale tylko ona zostaje mu do zabawy :) No chyba że idziemy na wybieg - ale tam czuje się szefem i chce rządzić.

Czy czegoś Czesiowi nie trzeba kupić ? Tylko słowo :)  mizianka  dla rudego :)

Link to comment
Share on other sites

Czesiek ma się dobrze. Myślę ze w przyszłym tygodniu będę musiała mu kupić podpaski, Colon i witaminki. Pieluch i podkładów jeszcze troszkę mamy, jedna paczka pieluszek z darów nam się nie przyda bo Czesterek doopeczkę ma już okrąglutką i zdecydowanie za dużą do tego rozmiaru :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anecik napisał:

Czesiek ma się dobrze. Myślę ze w przyszłym tygodniu będę musiała mu kupić podpaski, Colon i witaminki. Pieluch i podkładów jeszcze troszkę mamy, jedna paczka pieluszek z darów nam się nie przyda bo Czesterek doopeczkę ma już okrąglutką i zdecydowanie za dużą do tego rozmiaru :)

Oj aneciku,a gdzie zdjęcia okrąglutkiej doopinki? No gdzie? :D My też chcemy nacieszyć oczy Czesterkowym cudeńkiem....:)

Super,że Czesio przybrał na wadze bo nie dość,że był niejadkiem, to jeszcze trochę "szkieletorkiem"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2018 o 23:20, Anecik napisał:

Czesiek ma się dobrze. Myślę ze w przyszłym tygodniu będę musiała mu kupić podpaski, Colon i witaminki. Pieluch i podkładów jeszcze troszkę mamy, jedna paczka pieluszek z darów nam się nie przyda bo Czesterek doopeczkę ma już okrąglutką i zdecydowanie za dużą do tego rozmiaru :)

To czekam na paragon.Jak masz u kogo wykorzystać te pieluszki to korzystaj,szkoda,żeby leżały :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...