Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Przed chwilą, Anula napisał:

To fajnie,maluszek nie przysporzy jagusce kłopotu jest wspaniałym kochanym psem.On bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem,jest bardzo łagodny.

To w takim razie pozostaje kontakt szafirek-jaguska i szafirek - Pan od Rokusia.

Przekazanie najpierw Luzaczka a później Rokusia.

Jaguska już się kontaktuje z szafirkiem. Wiem że szafirek jest umówiony z Panem na 12.00 NIE w Opolu. Najpierw będzie przekazany Luzak a później Rokuś.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Jaguska już się kontaktuje z szafirkiem. Wiem że szafirek jest umówiony z Panem na 12.00 NIE w Opolu. Najpierw będzie przekazany Luzak a później Rokuś.

Nie wiem czy szafirek wie gdzie ma odebrać Luzaka.Na wszelki wypadek napiszę.

Lecznica Weterynaryjna

Osiek (za Lubinem)

ul.Św.Katarzyny 91 (jest to główna ulica nie trzeba kręcić się)

Wetka jest jutro do godz.15.będzie czekać.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Nie wiem czy szafirek wie gdzie ma odebrać Luzaka.Na wszelki wypadek napiszę.

Lecznica Weterynaryjna

Osiek (za Lubinem)

ul.Św.Katarzyny 91 (jest to główna ulica nie trzeba kręcić się)

Wetka jest jutro do godz.15.będzie czekać.

wie bo mu podałam adres :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2017 o 19:48, jaguska napisał:

Jesteśmy umówieni. Jaki ten świat malutki, mieszkaliśmy kiedyś z Szafirkiem w jednym mieście :)

No to faktycznie malutki.Ale fajnie porozmawiać z ziomkiem.

Jutro będzie ciężki dzień dla wszystkich.Dobrze,że się jakoś udało wszystko dograć w tak krótkim czasie.To jest cud.

Bgra gdzieś zniknęła nam,powinna cieszyć się razem z nami.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

wie bo mu podałam adres :)

Anetko z całego serca dziękuje,że przejęłaś resztę załatwiania spraw z jutrzejszym transportem :) Jak widzisz ja dopiero teraz wróciłam do domu...

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Jesteśmy umówieni. Jaki ten świat malutki, mieszkaliśmy kiedyś z Szafirkiem w jednym mieście :)

Bardzo kochana dziękuję też w swoim imieniu za pomoc :)

39 minut temu, ewu napisał:

Święte słowa:) Anula i Bogusik też:)

Dziękuję Wam kochane:)

Basieńko tu same cudowne Anioły, na czele z Tobą kochana :) Ciężko było ale udało się wszystko dograć i to najważniejsze! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Każdy co mógł to z siebie dał.Dzięki temu Luzio jutro rozpoczyna nowy etap w swoim życiu.

A Luzio nie ma ogonka.Nie wiem czy został ucięty przy samej pupie,czy taki się urodzi.Ale i tak jest boski.

Wielkie buziaki dla WSZYSTKICH :)

Anulko czy mam zamknąć ten wątek ? otworzy się nowy ? To prawda cudny jest :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Każdy co mógł to z siebie dał.Dzięki temu Luzio jutro rozpoczyna nowy etap w swoim życiu.

A Luzio nie ma ogonka.Nie wiem czy został ucięty przy samej pupie,czy taki się urodzi.Ale i tak jest boski.

Dzień dobry kawowo :) 

To że Luzik nie ma ogonka to akurat w jego przypadku żadnym minusem nie jest, raczej odwrotnie. Od kilku lat mam kota po znęcaniu, chyba z gorszą przypadłością niż Luzak, bez ogonka większy wybór pieluch i nie trzeba dziury na ogon robić ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Wielkie buziaki dla WSZYSTKICH :)

Anulko czy mam zamknąć ten wątek ? otworzy się nowy ? To prawda cudny jest :)

Wydaje mi się,że nie ma sensu otwierać nowego.Niech zostanie taki jaki jest.

14 minut temu, jaguska napisał:

Dzień dobry kawowo :) 

To że Luzik nie ma ogonka to akurat w jego przypadku żadnym minusem nie jest, raczej odwrotnie. Od kilku lat mam kota po znęcaniu, chyba z gorszą przypadłością niż Luzak, bez ogonka większy wybór pieluch i nie trzeba dziury na ogon robić ;)

 W moim przekonaniu Luziu nie będzie chyba potrzebował pieluch,wystarczą chusteczki z pantenolem dla dzieci aby dbać o jego higienę.Raczej nie robi kupek cały czas.W każdym razie zobaczymy jak to wygląda z jego kupkaniem.O siusianiu nic wet nie wspominała,chyba trzyma mocz ale to się też okaże. Najważniejsza jest odpowiednia karma aby nie miał rozwolnień,miał zwięzły stolec.

Nie wiem także w co będzie wyposażony Luziu.Obrożę chyba będzie miał i smycz a szelki to nie wiem,nie dopytałam.P.Piotr powinien przekazać także dokumentację.Pamiętaj Iwonko o tym.

6 minut temu, renatka_s napisał:

Zaglądam do pieska wpłacę jednorazowo 20 zł

Bardzo,bardzo dziękuję.Jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jaguska napisał:

Profilaktycznie wezmę szelki i smycze, pieluchę też ;), wszystkie dokumenty które otrzymam przekażę w poniedziałek Anecik, wraz z pieskiem oczywiście. 

Czekam na wiadomość od Szafirka czy już odebrał Luzaka, jestem w blokach startowych. 

Iwonko masz jakiś kontenerek mały? Dobrze by było go przepakować do kontenerka.P.Piotr będzie wiózł go w klatce.Podejrzewam,że Luziu nie będzie sprawiał problemów w samochodzie jest spokojnym psem bez jakiś strachów.I jeszcze coś.P.Piotr nie wypuszcza na postoju psiaków jadą do końca drogi.Nie ryzykuje,że mogą mu nawiać a więc Luziu nie będzie wysikany.Ty też staraj się nie stawać dopiero na miejscu już puść go aby dobrze się załatwił.On w Lecznicy w ogrodzie chodził wolno nie miał smyczy.Trzyma się blisko człowieka.Rano nie dostanie jeść a więc będzie głodny.

Trzymam kciuki za całość.Jestem myślami z Wami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...