Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

25 minut temu, jaguska napisał:

Po porannym spacerku i toalecie tylnych części, zapampersowany, zanim go umyłam zdążył chapsnąć z kociej miski trochę chrupek. W pieluszce pierwsze niewielkie oznaki że rzadkie kupska mogą być ze stresu. Gdyby udało się go na bobki ustawić to zero problemu by było. 

Spanko było przy łóżku koło mnie, żeby choć liznąć rękę. Trzy pobudki, ale bynajmniej nie z powodu Czesterka tylko rudej, wrednej kierowniczki od zamieszań wszelakich Psoty, on tylko tak dla towarzystwa pomagał. To młodziak, bawić się potrzebuje a moje zgniłki nie chcą się bawić, koty też, nuuuudzi mu się w domu. 

Jak go Viki weźmie w obroty to będzie tęsknił za Twoimi "zgniłkami" :) U mnie ogrodzenie jest szczelne więc może szaleć do woli.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A Czester bawi się zabawkami,pluszakami?

Teraz by się przydało faktycznie jak togusia napisała profesjonalną dobrą jakościowo karmę namierzyć i przetestować.Może wet ma jakieś próbki karm.

Tak jak pisałam to jest wspaniały psiak pod względem charakteru.Mam wrażenie,że kocha wszystko i wszystkich,szalenie łagodny,przyjacielski jednym słowem bardzo kochany.

Z tą Fundacją to ja nie wiem jak to będzie bo fundacje rozliczają się za pomocą faktur.Jedynie karma wchodzi w grę i wet ale kto ma to pociągnąć to ja nie mam pojęcia.Ktoś musiał z nimi rozmawiać,być w kontakcie ale kto to nie wiem.

anecik jak widzisz rozliczanie się za pobyt Czesterka u Ciebie? Trzeba też to dograć aby wiedzieć jak zarządzać finansami.Ja wolałabym z płatnością rozliczać się z góry ale to nie jest zobowiązujące,decyzja należy do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

A Czester bawi się zabawkami,pluszakami?

Teraz by się przydało faktycznie jak togusia napisała profesjonalną dobrą jakościowo karmę namierzyć i przetestować.Może wet ma jakieś próbki karm.

Tak jak pisałam to jest wspaniały psiak pod względem charakteru.Mam wrażenie,że kocha wszystko i wszystkich,szalenie łagodny,przyjacielski jednym słowem bardzo kochany.

Z tą Fundacją to ja nie wiem jak to będzie bo fundacje rozliczają się za pomocą faktur.Jedynie karma wchodzi w grę i wet ale kto ma to pociągnąć to ja nie mam pojęcia.Ktoś musiał z nimi rozmawiać,być w kontakcie ale kto to nie wiem.

anecik jak widzisz rozliczanie się za pobyt Czesterka u Ciebie? Trzeba też to dograć aby wiedzieć jak zarządzać finansami.Ja wolałabym z płatnością rozliczać się z góry ale to nie jest zobowiązujące,decyzja należy do Ciebie.

Moje jedzą Fitmin - różne rodzaje, Brita i nieraz kupuję Boscha. Małe jedzą takiego drobnego Brita.. Mogę kupić na zooplusie jakieś próbki i będziemy próbować co Czesterkowi najbardziej podejdzie. Zerknę też co jada Loluś:) A nóż naszemu Czesterkowi przypasi Lolusiowa karma.

Wiem Anulko że rozliczasz się z góry - rób jak Ci wygodnie.

Zabawki i pluszaki idą u mnie w try miga. Coś tam jeszcze mam to sprawdzimy malego na pluszaki - chyba że Iwonka zrobi to wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Moje jedzą Fitmin - różne rodzaje, Brita i nieraz kupuję Boscha. Małe jedzą takiego drobnego Brita.. Mogę kupić na zooplusie jakieś próbki i będziemy próbować co Czesterkowi najbardziej podejdzie. Zerknę też co jada Loluś:) A nóż naszemu Czesterkowi przypasi Lolusiowa karma.

Wiem Anulko że rozliczasz się z góry - rób jak Ci wygodnie.

Zabawki i pluszaki idą u mnie w try miga. Coś tam jeszcze mam to sprawdzimy malego na pluszaki - chyba że Iwonka zrobi to wcześniej.

Karma jest priorytetem aby dopasować ją do Czesterkowego żołądka.Nie może być rozwolnień i tu tkwi problem.

Ja wspominałam o chusteczkach dla dzieci do pupy,ja używam je dla swoich psiaków od lat,trzymam w pudełku plastikowym zamkniętym.Przetestowałam to najlepsze są z zawartością pantenolu,nawilżają,zapobiegają odparzeniom,leczą rany,zaczerwienienia.Nie są drogie i jest ich sporo w opakowaniu.Po przetarciu pupy pies przez jakiś czas pachnie.Nie trzeba psa myć bo po myciu sierść wiadomo jest mokra i długo schnie. Oczywiście w skrajnych przypadkach jak ma rozwolnienie to trzeba umyć wiadomo ale ogólnie nie.Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się często zmienia pieluchę (na razie dopóki robi rzadko) to myć nie trzeba wystarczą chusteczki. Wczoraj po podróży było gorzej, dzisiaj dużo lepiej. Nie wiem jak to z tym Britem jest, bo on go wcale jeść nie chce, nie ruszył, ja go nie będę głodziła, dostał konserwę Dolina Noteci, Anecik będzie go układać po swojemu :). Pluszaka nie próbowałam, ale zabawki typowo pieskie w tym kongi napchane dobrociami szybko go nudzą, on chce towarzystwa. Moje leniwce ani myślą się z nim bawić, zagniwają, tylko ganianie kotów mu pozostaje, nawet w celach ekhmmm...;) 

Na podwórku jest szczęśliwy, totalne ADHD, jak wracałam do domu to przez okno zajrzałam, spał na kołderce ale ostro biegał we śnie, przy powitaniu trochę pokropuje z radości, boi się niespodziewanych dźwięków, wcale nie muszą być głośne, np.papuga, a poza tym Anula go idealnie scharakteryzowała

5 godzin temu, Anula napisał:

Tak jak pisałam to jest wspaniały psiak pod względem charakteru.Mam wrażenie,że kocha wszystko i wszystkich,szalenie łagodny,przyjacielski jednym słowem bardzo kochany.

Coś tam nakręciłam na spacerze, wieczorkiem wrzucę.  

Ten psiak jest w domu nieszczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jaguska napisał:

 

Ten psiak jest w domu nieszczęśliwy.

Jak ma być szczęśliwy jak nie ma się z kim bawić tylko siedzi w czterech ścianach.Na dworze ma zajęcie,krzaczki,zapaszki itd.On potrzebuje psiaka do zabawy,który by się z nim bawił albo człowieka.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, jaguska napisał:

Jeśli się często zmienia pieluchę (na razie dopóki robi rzadko) to myć nie trzeba wystarczą chusteczki. Wczoraj po podróży było gorzej, dzisiaj dużo lepiej. Nie wiem jak to z tym Britem jest, bo on go wcale jeść nie chce, nie ruszył, ja go nie będę głodziła, dostał konserwę Dolina Noteci, Anecik będzie go układać po swojemu :). Pluszaka nie próbowałam, ale zabawki typowo pieskie w tym kongi napchane dobrociami szybko go nudzą, on chce towarzystwa. Moje leniwce ani myślą się z nim bawić, zagniwają, tylko ganianie kotów mu pozostaje, nawet w celach ekhmmm...;) 

Na podwórku jest szczęśliwy, totalne ADHD, jak wracałam do domu to przez okno zajrzałam, spał na kołderce ale ostro biegał we śnie, przy powitaniu trochę pokropuje z radości, boi się niespodziewanych dźwięków, wcale nie muszą być głośne, np.papuga, a poza tym Anula go idealnie scharakteryzowała

Coś tam nakręciłam na spacerze, wieczorkiem wrzucę.  

Ten psiak jest w domu nieszczęśliwy.

 

36 minut temu, Anula napisał:

Jak ma być szczęśliwy jak nie ma się z kim bawić tylko siedzi w czterech ścianach.Na dworze ma zajęcie,krzaczki,zapaszki itd.On potrzebuje psiaka do zabawy,który by się z nim bawił albo człowieka.

 

25 minut temu, jaguska napisał:

Koniecznie żywiołowego pieska, człowiek mu nie dotrzyma kroku :) U nas pada deszcz więc i spacery krótsze. Ostatnio w ogóle deszczowa pogoda.

 

 

Viki, tylko Viki - jej nikt nie dorówna :) A że odzewu z ogłoszeń zero to będą szaleć

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Dzięki za nazwę muszę takich poszukać bo bardzo mi się podobają.Jesienią ożywiają ogród.

Anulku, jakie chcesz kolory, mam prawie wszystkie :)

 

Czesterek cudny, może się kiedyś z Lolciem spotkają, ależ byłaby zabawa pieluchowców :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ona03 napisał:

Anulku, jakie chcesz kolory, mam prawie wszystkie :)

 

Czesterek cudny, może się kiedyś z Lolciem spotkają, ależ byłaby zabawa pieluchowców :)

Czerwony taki jak ma Iwonka ale przypadkiem nie dziel się ze mną.Pojadę do Lubina do Castoramy,Obi i tam poszukam.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anecik napisał:

Podejrzałam na wątku że Lolek że je taką samą karmę jak mój Roniś. A niedawno kupiłam mu cały worek - to wypróbuję.

Anecik jeśli mogę Ci doradzić, to mnie zaleciła wetka podawanie na "luźne" problemy Bibi-Duszki, siemienia lnianego. Nie żadne tam napęczniałe glutki do picia, a mielone. Posypuję takim sproszkowanym siemieniem każdą porcję karmy /nieważne czy sucha,czy "mokra"/. Za paczkę 250 gram /starcza na ok. 2 miesiące/ płacę 6,50. Psiak zadowolony, problemy kupkowe ogarnięte :-)

WP_20171006_010.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Melduję się i ja na zaproszenie, za które dziękuję :) Będę Wam kibicować

 

7 godzin temu, Olena84 napisał:

jestem u przystojniaka, niestety nie dam rady ze stałą:(

 

Dnia 5.10.2017 o 21:22, ona03 napisał:

Rzeczywiście malutka dupinka w tej pieluszce, to mamy dwóch pieluchowców dogomaniackich :)

Witajcie Kochane na wątku Czesterka.Zostańcie z nami.Kogo ominęłam to przepraszam.Dzisiaj miałam mnóstwo pracy w ogrodzie.Komp tylko z doskoku.

Link to comment
Share on other sites

Moja Zytka staruszka miewała luźne kupale i luźniejsze ;) od czasu kiedy zmieniłam karmę na  Simpsona jest ,że się tak wyrażę idealnie ;)

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/simpsons_premium_sensitive/365921?utm_campaign=272439&utm_medium=google&utm_source=shopping&product_id=365921.1&gclid=Cj0KCQjw09zOBRCqARIsAH8XF1auPhCD4kcZIekpur-fCH_mIcmm_x7raLmQXUXcMepg4KpM8HI6kvAaAsmdEALw_wcB

tylko nie wiem czy mają mniejsze paczki .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...