Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Nadeszła wpłata,stała deklaracja od tomcug za VI.Ślicznie dziękujemy za wpatę i pamięć o Czesterku.

Jeżeli będzie robione badanie RM to ja dołożę się do opłaty za badanie.Są też pieniążki w skarpecie Czesterka,odłożymy na karmę ile będzie trzeba i resztę można będzie wykorzystać na badania.Jestem też tego zdania aby zacząć Czesiowi konkretne badania bo bez zdiagnozowania nie ruszymy dalej.

03.06.18 - OLX wyróżnione na Kraków do 02.07.Wcześniejsze wyróżnienia to Katowice i Opole.Co miesiąc zmieniam miasto.Ciekawe jakie będzie końcowe.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata,stała deklaracja od tomcug za VI.Ślicznie dziękujemy za wpatę i pamięć o Czesterku.

Jeżeli będzie robione badanie RM to ja dołożę się do opłaty za badanie.Są też pieniążki w skarpecie Czesterka,odłożymy na karmę ile będzie trzeba i resztę można będzie wykorzystać na badania.Jestem też tego zdania aby zacząć Czesiowi konkretne badania bo bez zdiagnozowania nie ruszymy dalej.

03.06.18 - OLX wyróżnione na Kraków do 02.07.Wcześniejsze wyróżnienia to Katowice i Opole.Co miesiąc zmieniam miasto.Ciekawe jakie będzie końcowe.

Aniu czekam bo różnica w rezonansie pomiędzy 1100 zł a ew zniżką jest spora,czekam,bo chyba zasadnym jest,żeby od tego zacząć ? Jeżeli nam się nie uda to zadecyduje wet,czy wystarczy tylko kolonoskopia.

Po rozmowach z wetami,każdy jest zdania,że tu ciężko psu pomoc,ważne,że bedziemy mieli pewność,że zrobiliśmy wszystko.

Z ogłoszeń kilka tel było,jak pisałam wcześniej,dzwonili ci co tylko zdjęcie obejrzeli,nie czytając treści.Co jakiś czas wrzucam na różne grupy na fb ogł i inf o adopcji.Aldona też zajmuje się adopcjami,wszyscy urodą Czesia zachwyceni,tylko ta pielucha.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam potwierdzenie,koszt rezonansu 600zł ustalamy dogodny termin.

Anulu prawda w skarpecie pustawo,w takiej sytuacji ja wykładam pieniądza,więc tu nie ma się o co martwić.Skarpeta to jeden wór,na Czesia zebraliśmy 1375 zł i pieniądze nie leżą,był pies w potrzebie to wydałam,co nie zmienia faktu,że Czesio jest zabezpieczony,ma wszystko co mu potrzebne i badania też zrobimy.

Az zliczę ile Skarpeta wydała na Czesia .

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za RM mam nadzieję,że ono będzie zrobione,ponieważ tak prawdę mówiąc Czester nie miał chyba nawet TK.A ogólnie w jego dokumentach brakuje badań bo przecież przyjechał goły i wesoły nawet z pustą książeczką wydaną przez wetkę.Książeczkę wymusiłam wręcz.O jakiś kartach informacyjnych nie było mowy aby je wydębić bo ich nie było.

Może skupmy się najpierw na RM a później na dalszych badaniach.Oczywiście jeżeli jest możliwość wynegocjowania ceny to trzeba poczekać,ponieważ w przypadku Czesterka jeżeli mamy się zabrać za jego konkretne przebadanie każda złotówka będzie cenna ale damy radę,musimy dać radę.Wspólnymi siłami damy radę,ja w to bardzo wierzę.Czesterek skupił wokół siebie sporo fanów Czesterkowych i jeżeli zajdzie potrzeba to pomogą nawet skromną wpłatą ale pomogą,nie odmówią pomocy.W to wierzę i tak będzie.

Ja wynegocjowałam dla swojego psiaka cenę za RM za 600,00zł we Wrocławiu u dr.Niedzielskiego.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Właśnie dostałam potwierdzenie,koszt rezonansu 600zł ustalamy dogodny termin.

Anulu prawda w skarpecie pustawo,w takiej sytuacji ja wykładam pieniądza,więc tu nie ma się o co martwić.Skarpeta to jeden wór,na Czesia zebraliśmy 1375 zł i pieniądze nie leżą,był pies w potrzebie to wydałam,co nie zmienia faktu,że Czesio jest zabezpieczony,ma wszystko co mu potrzebne i badania też zrobimy.

Az zliczę ile Skarpeta wydała na Czesia .

Ogromnie się cieszę,że RM będzie kosztowało 600,00zł.I trzeba umawiać Czesia.

Podejrzewam,że pieniądze zbierane dla Czesterka przez Skrpetę Plaskatych dawno zostały wykorzystane.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Ogromnie się cieszę,że RM będzie kosztowało 600,00zł.I trzeba umawiać Czesia.

Podejrzewam,że pieniądze zbierane dla Czesterka przez Skrpetę Plaskatych dawno zostały wykorzystane.

Dobrze,że Czesio zebrał na początku sporo darów,to skarpeta wydała dotychczas 2700 zł

 Z czasem bieda się opatrzy niestety i ludzie idą pomagać kolejnej...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2018 o 20:11, Anula napisał:

Nadeszły wpłaty za VI od MikAga;jaguska;uxmal.Ślicznie dziękujemy wraz z Czesterkiem.

 

8 godzin temu, Anula napisał:

Nadeszły wpłaty stałe za VI od helli;b-b.Ślicznie dziękujemy wraz z Czesterkiem.

Dziękuję serdecznie :)  Czesio chętnie ugościłby u siebie Ciocie,szczególne te daleko rzucające piłeczki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

 

Dziękuję serdecznie :)  Czesio chętnie ugościłby u siebie Ciocie,szczególne te daleko rzucające piłeczki :)

No tak,kto nie poznał Czesterka to nie wie jaki to jest kochany psiak.Ja miałam możliwość króciutko być z Czesterkiem,bardzo cenię tę chwilę.Cudny jest i kochany niesamowicie.

Dobrze,że Czesterek w swoim nieszczęściu ma przy sobie tak wspaniałych ludzi.W schronie prawdopodobnie by już go nie było.

Bożenko,czy coś już wiadomo na temat zrobienia Czesterkowi TK?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

 

Dziękuję serdecznie :)  Czesio chętnie ugościłby u siebie Ciocie,szczególne te daleko rzucające piłeczki :)

Oh uwielbiam rzucać piłki :)))) i bawić się w ich szukanie, przechodzenie przez tunele itp.. :)))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Anula napisał:

No tak,kto nie poznał Czesterka to nie wie jaki to jest kochany psiak.Ja miałam możliwość króciutko być z Czesterkiem,bardzo cenię tę chwilę.Cudny jest i kochany niesamowicie.

Dobrze,że Czesterek w swoim nieszczęściu ma przy sobie tak wspaniałych ludzi.W schronie prawdopodobnie by już go nie było.

Bożenko,czy coś już wiadomo na temat zrobienia Czesterkowi TK?

Anulko to Aldona ma koleżankę,która pomaga nam przy rezonansie tak znacznie zejść z kosztów,wiem,ze będzie to w środę po 27 czerwca,chyba chodzi o urlop tej osoby.

Aniu Czesio widzi dno  w swoim worku z karmą,czasami są opóźnienia w dostawach więc to chyba  optymalny czas na zamówienie .Chyba najlepiej jak zamówisz wprost na adres Czesia,który podam na pw,wraz z linkiem do karmy.Zgadzasz się kochana ? :)

 

11 godzin temu, uxmal napisał:

Oh uwielbiam rzucać piłki :)))) i bawić się w ich szukanie, przechodzenie przez tunele itp.. :)))

Nooo tuneli Czesio jeszcze nie wybudował,chociaż to mądra psina i kto wie,kto wie haha .Cześ zakochałby się w Tobie do szaleństwa :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Anulko to Aldona ma koleżankę,która pomaga nam przy rezonansie tak znacznie zejść z kosztów,wiem,ze będzie to w środę po 27 czerwca,chyba chodzi o urlop tej osoby.

Aniu Czesio widzi dno  w swoim worku z karmą,czasami są opóźnienia w dostawach więc to chyba  optymalny czas na zamówienie .Chyba najlepiej jak zamówisz wprost na adres Czesia,który podam na pw,wraz z linkiem do karmy.Zgadzasz się kochana ? :)

Dzięki za odpowiedź.

Jeżeli koniecznie muszę ja zamawiać karmę to trudno.Czy P.Aldona nie może jej zamówić,zrobić kopię faktury,rachunku(faktura przyjdzie wraz z karmą na jej dane) a ja bym zrobiła zwrot pieniążków na jej konto.

A może Ty Bożenko dasz radę zamówić,jesteś lepiej obeznana w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Jeżeli koniecznie muszę ja zamawiać karmę to trudno.Czy P.Aldona nie może jej zamówić,zrobić kopię faktury,rachunku(faktura przyjdzie wraz z karmą na jej dane) a ja bym zrobiła zwrot pieniążków na jej konto.

A może Ty Bożenko dasz radę zamówić,jesteś lepiej obeznana w tym temacie.

Zamówię jutro :) nie wiem kiedy mi zleciał dzisiejszy dzień ...

3 godziny temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Czesterka, bo nic więcej nie mogę.

Cieszę się,że wpadłaś do Cześka :) barrdzo lubimy odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

Karma dla Czesia zamówiona,rachunek przyjdzie wraz z paczką do Anety,wtedy wstawię.

Mokrą Aldona daje  do leków inną,jaką ma,więc, kupiłam zestawy animondy,na zwrot pieniędzy na moje konto spokojnie poczekam.

czesio1.PNG

Link to comment
Share on other sites

Bożenko to podaj mi na pw namiary na Twoje konto.Przelew zrobię na kwotę 299,20zł abyś nie czekała na swoje pieniążki.Rachunek wstawisz w miarę możliwości w czasie.

Fanie,że nasz Czesio będzie już zaopatrzony w karmę bo nie może być tak aby głodował.Teraz będzie spokojna głowa.

Zmieniłam OLX na Kraków,jakie następne miasta? Wcześniej był na Katowice,Opole.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Anula napisał:

Bożenko to podaj mi na pw namiary na Twoje konto.Przelew zrobię na kwotę 299,20zł abyś nie czekała na swoje pieniążki.Rachunek wstawisz w miarę możliwości w czasie.

Fanie,że nasz Czesio będzie już zaopatrzony w karmę bo nie może być tak aby głodował.Teraz będzie spokojna głowa.

Zmieniłam OLX na Kraków,jakie następne miasta? Wcześniej był na Katowice,Opole.

Aniu jak wolisz :) nie ma to jak pełny brzuszek :) Wrocław ? mnie wyrzucili jedno :( będę miała nowe foty to spróbuję zrobić nowe.Aniu dziękuję za wcześniejsze wyróżnienie,no bo kto jak nie Ty kochana :) Trochę ostatnio jestem zalatana,wyróżnię i to nowe też.Czekam  dalej na termin rezonansu,z kolo pójdzie szybko :)

 

Zrobiłam malutki bazarek,zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie wieści u Czesterka poza tym, że ma już zapewniony byt jedzeniowy? :)

Teraz czekamy na TK ma być zrobiony w środę po 27.06.

Miałam kilka zapytań z Krakowa o Czesterka.Skierowałam ich do Bgra.

Nie mam danych do przelewu na pw od Bgra za karmę.Czekam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2018 o 16:01, Tyś(ka) napisał:

Jakie wieści u Czesterka poza tym, że ma już zapewniony byt jedzeniowy? :)

Czesio pan domu ;) wszystko ok aż nie wiem co pisać :) poproszę o nowe zdjęcia .

Dnia 20.06.2018 o 17:29, Onaa napisał:

Miziaczki dla Czesterka :).

zadzwonię dzisiaj,polecą mizianka :) dziękować :)

Dnia 21.06.2018 o 07:33, Anula napisał:

Teraz czekamy na TK ma być zrobiony w środę po 27.06.

Miałam kilka zapytań z Krakowa o Czesterka.Skierowałam ich do Bgra.

Nie mam danych do przelewu na pw od Bgra za karmę.Czekam.

 

Kasa nie ucieknie,miałam zły okres,mogę jedynie przepraszać za zwłokę .Zaraz wstawię  fakturę.

Jeden sms wczoraj,odpowiedziałam i cisza.

Dzisiaj dzwonię do Aldony o potwierdzenie terminu,musi to być środa i musi być ten człowiek w pracy,Aldona chyba sama z Czesiem pojedzie.

 

Faktura Czesia.PNG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...