Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Dnia 4.11.2018 o 10:35, Bgra 605 989 789 napisał:

Martwię się,bo skarpeta pod kreską,jeszcze mój  tymczas przed badaniami,kastracją,sanacją pysia.Zrobiłam zrzutkę,ale ciężko idzie.

Tymczasem foty z dzisiaj.

czs2.jpg

czes1.jpg

czes3.jpg

Można w każdej chwili uruchomić finanse Czesia z dogo.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, b-b napisał:

Kochany maluch...i człowieki , które dbają o niego:)

Kochany to prawda :) kochani wszyscy którym los Czesia leży na sercu :)

9 godzin temu, ona03 napisał:

Czesiulku, też do Ciebie zaglądam, mizianka przesyłam.

Dziękuję serdecznie :) oj Czesio lubi mizianka :)

7 godzin temu, Anula napisał:

Można w każdej chwili uruchomić finanse Czesia z dogo.

Dam radę,na razie Czesio zabezpieczony,jeszcze mam czas :) ale dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Nadeszły stałe deklaracje od b-b i od jaguska za XI.Ślicznie dziękuję.

Ja cały czas ogłaszam Czesia.Czesio ma ogrom wejść i pobrań telefonów a obserwatorów 107.OLX jest na Wrocław.Może podmienię na Warszawę i wyróżnię a także podmienię zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Anula napisał:

Nadeszły stałe deklaracje od b-b i od jaguska za XI.Ślicznie dziękuję.

Ja dalej ogłaszam Czesia.Czesio ma ogrom wejść i pobrań telefonów a obserwatorów 107.OLX jest na Wrocław.Może podmienię na Warszawę i wyróżnię?

Dziękuję pięknie :)

mam ogłoszenia na Poznań,na Warszawę,Wrocław,razem z 8 tyś wejść,pobrania,obserwacji też sporo i nic,statystki spadły.Nie wiem czy nie kasować tych ogłoszeń ?może zrobić na nowo ? nie są wyróżnione.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Dziękuję pięknie :)

mam ogłoszenia na Poznań,na Warszawę,Wrocław,razem z 8 tyś wejść,pobrania,obserwacji też sporo i nic,statystki spadły.Nie wiem czy nie kasować tych ogłoszeń ?może zrobić na nowo ? nie są wyróżnione.

 

 

To zmienię na Kraków aby nie powielało się miasto.

Link to comment
Share on other sites

Co było do przewidzenia wraz ze zmianą pogody i zapakowaniem na cały dzień Czesia w pampersy i pampasy pojawił się odór.Niestety ten zapach przenosi się na sierść mimo częstych kąpieli,podmywania.Olejek nie wystarcza.Szukam czegoś co można będzie aplikować na sierść Czesia,żeby można było z nim żyć.Jak na razie Aldonka znalazła w zooart jakiś preparat.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bgra napisał:

Co było do przewidzenia wraz ze zmianą pogody i zapakowaniem na cały dzień Czesia w pampersy i pampasy pojawił się odór.Niestety ten zapach przenosi się na sierść mimo częstych kąpieli,podmywania.Olejek nie wystarcza.Szukam czegoś co można będzie aplikować na sierść Czesia,żeby można było z nim żyć.Jak na razie Aldonka znalazła w zooart jakiś preparat.

To niech kupi a my zwrócimy jej kasę.Trzeba próbować różnych i natrafić na ten właściwy.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

To niech kupi a my zwrócimy jej kasę.Trzeba próbować różnych i natrafić na ten właściwy.

Dzięki Anula :) zapłacę ze skarpety,już prosiłam Aldonkę,żeby przy okazji zakupów kupiła  i dla Czesia jak w linku...https://zooart.com.pl/product-pol-21306-Tropiclean-Preparat-zapachowy-o-zapachu-owocow-jagodowych-Berry-Breeze-Pet-Spray-236ml.html?fbclid=IwAR3L0x744S9vGRzls_e-h3L9531HvPwx8rIUISCVA_HH6bEGK1Uni5SNtcY

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Bgra napisał:

Opis preparatu bardzo fajny,oby pomógł.Ogólnie teraz psiaki przychodzą z dworu o nieprzyjemnym zapachu bo jest wilgoć w powietrzu ale trzeba ten okres jakoś przetrwać.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Opis preparatu bardzo fajny,oby pomógł.Ogólnie teraz psiaki przychodzą z dworu o nieprzyjemnym zapachu bo jest wilgoć w powietrzu ale trzeba ten okres jakoś przetrwać.

 Czesio niestety to większy kaliber,przy nim dom zaczyna "pachnieć" .Byle do wiosny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2018 o 19:35, Anula napisał:

Nadeszła deklaracja od MikAga za XI.Ślicznie dziękuję.

Dziękujemy pięknie :)

Czesio wczoraj miał biegunkę,jeszcze takiej nie miał,wylewało się z pampersa,po Nifuroksazydzie przeszło.Może zjadł kawałek piłeczki,to mu się zdarza.Był u weta,dzisiaj cały dzień nie było dwójki,jak nie pojawi się do jutra to rewizyta u weta.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bgra napisał:

Dziękujemy pięknie :)

Czesio wczoraj miał biegunkę,jeszcze takiej nie miał,wylewało się z pampersa,po Nifuroksazydzie przeszło.Może zjadł kawałek piłeczki,to mu się zdarza.Był u weta,dzisiaj cały dzień nie było dwójki,jak nie pojawi się do jutra to rewizyta u weta.

 

Ojojoj co to się porobiło u chłopaka :(

Oby szybko się brzuszek unormował!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 19:49, jaguska napisał:

A ja chciałam się dowiedzieć czy ten psikacz antysmrodkowy z linku daje radę? Bo się zastanawiam nad zakupem.

I zostawiam fotkę, wtedy jeszcze Luzaka, zapaszek pamiętam;)

 

PA060266.jpg

Szkoda mi było kasy na opłatę za wysyłkę samego psikadła dlatego Aldonka ma zamówić wraz ze swoimi zakupami.Jak tylko się dowiem napiszę :)

Dnia 28.11.2018 o 22:06, b-b napisał:

Wspaniale:D

Też się cieszymy :)

Dnia 28.11.2018 o 23:07, Anula napisał:

Nadeszła stała deklaracja od tomcug za XII.Ślicznie dziękuję.

Dziękujemy pięknie! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...