Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

15 godzin temu, Onaa napisał:

Miziaczki dla Czesterka :).

O tak mi rób :) Czesio lubi tulaski i mizianka :)

13 godzin temu, ona03 napisał:

Jak dobrze Czesiulku, że  jesteś, mizianka w tę cudną czuprynkę :)

Dziękować,dziękować :) przyda się dodatkowa rączka do miziania,chciałbym mieć takie tylko swoje:) bo ciężko mi się dzielić z innymi ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Aldonka zawiozła mnie na cewnikowanie,nie,nie ,nic się nie dzieje,to tylko bakteriologiczne badanie moczu i stolca :) Grzeczny byłem :)  to chyba w nagrodę po powrocie czekała już na mnie wielka nagroda,paczka kopytek :) U nas dzisiaj wielka uczta ;)

 

kopytka2.jpg

kopytka4.jpg

Koszt cewnikowania i badań-zapłacone przez SP

cewnikowanie.jpg

kopytka.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Ciociu Tomcug  dziękuję bardzo !

bukiet stokroci.jpg

Całą przyjemność po mojej stronie. Chociaż tego nie widać, ja cały czas jestem na wątku na bieżąco, czytam, czytam, czytam i.... trzymam kciuki za maluszka. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, tomcug napisał:

Całą przyjemność po mojej stronie. Chociaż tego nie widać, ja cały czas jestem na wątku na bieżąco, czytam, czytam, czytam i.... trzymam kciuki za maluszka. :)

Miło mi bardzo,dzięki za kciuki :) może kiedyś znajdę dom,cuda podobno się zdarzają.W domu jest nas dziesiątka nie licząc tymczasów,które czasami znajdują u nas kąt.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, b-b napisał:

Witaj Czes :*

Co ty byś musiał mieć za piłeczki żeby oparły się twoim zębom?;)

Cześ Ciociu :)

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj w niedzielę rozrywkowy Czesiu, baw się dobrze. A może  przerzuciłbyś się na patyczki zamiast mordować piłeczki?

Witaj :)

Odkąd mam kopytka,dużooo kopytek trochę daję pożyć piłeczkom ,no ! ale co piła to piła :)

 

Jest pies ,który potrzebuje wsparcia,ciotka Bgra się cykała,coś ,że nie wolno,nie wypada.No jak nie wypada,jak trzeba.Taki samolubny to ja znowu nie jestem ;)  Zajrzyjcie proszę,to na ogłoszenia mu trzeba,bo dom straci za chwilę ....

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Czesterka :).

Dzień dobry :) miło,że jesteś :)

 

A Aldona mówi,ze wynik (zasianego czy jakoś tak )moczu i stolca jest ok,no i dobrze,bo po wetach to ja się średnio lubię włóczyć ;)

Miłego dnia:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Aldona mówi,ze wynik (zasianego czy jakoś tak )moczu i stolca jest ok,no i dobrze,bo po wetach to ja się średnio lubię włóczyć ;)

Miłego dnia:)

Dobre i to.

A miły dzień? Oby!Bo przez cały czas straszą, że to dziś ma być najgorzej. Chociaż jak na razie - jest bardzo dobrze. Nawet wiaterek pojawił się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...