Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Czesio wpadł,żeby podziękować wszystkim Wam :) 

Już drugi domek zainteresował się chłopakiem,jeszcze trwają rozmowy,teraz kolej na rozmowę z Aldonką,bo to ona wie najwięcej o Czesiu.Problem to mieszkanie w bloku,co nam się wydaje nierealne w przypadku Cześka.Pani pytała także o wsparcie,tu niestety,możemy tylko okazjonalnie wesprzeć prezentami,bo dt Czesio już ma.

 

received_320679822172143.jpeg

received_328338031445532.jpeg

received_2370762563178834.jpeg

received_2602644213079291.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, uxmal napisał:

trzymam kciuki :)  za Czesia.

Ale w bloku to chyba będzie ciężko mieszkać z Czesiem. Dochodzą podróże windą (jeśli jest) i  spacerki wokół bloku..

To nawet nie o piętro chodzi,raczej zapach jaki wypełnia mieszkanie zabrudzona co 15 minut pielucha.U Aldonki ma jak i inne psu do dyspozycji otwarty domek letni,cały czas otwarty,może biegać także goły,dopiero na noc i w zimie w domu.Cały dzień w pampersie i pampasie to dodatkowo koszt ogromny!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra napisał:

To nawet nie o piętro chodzi,raczej zapach jaki wypełnia mieszkanie zabrudzona co 15 minut pielucha.U Aldonki ma jak i inne psu do dyspozycji otwarty domek letni,cały czas otwarty,może biegać także goły,dopiero na noc i w zimie w domu.Cały dzień w pampersie i pampasie to dodatkowo koszt ogromny!

O rany!!! co 15 minut pielucha musi być wymieniana?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

O rany!!! co 15 minut pielucha musi być wymieniana?

Cały czas produkuje 2, czasami troszeczkę dłużej jest czysty :( ma co robić Aldonka,w czasie kiedy jest w pracy opiekę nad Czesiem przejmują Jej rodzice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadeszła wpłata od Bogusik i Anula za VIII.Dziękuję.Jeżeli chodzi o adopcję Czesia to raczej tylko wchodzi w grę dom z ogrodem ale zachodzi duża obawa,że może być wywalony do budy.Czesio do budy nie nadaje się.To jest mały psiak i musi być pielęgnowany pod względem czystości.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja ogłaszam Czestera na OLX od momentu kiedy znalazł się w hoteliku i do tej pory.OLX wysłał mi  powiadomienie,że zablokował ogłoszenie.Nr.telefonu był zmieniany tj.na ewu,Bgra i ostatnio na P.Aldonę u której w tej chwili przebywa Czester.

Czy ktoś pisał do OLX?

Ja teraz ponowiłam(poprawiłam) ogłoszenie zmieniając na Katowice i zmieniając nr.tel. na ewu.Czy mam wycofać to ogłoszenie,czy dalej ogłaszać Czestera?

Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Czesio-3 letni przesympatyczny piesek o nietuzinkowej urodzie-pokochaj o ID 430849221.

Nieaktualne ogłoszenie

Ogłoszenie zostało zablokowane, ponieważ otrzymaliśmy informację, iż jest ono nieaktualne, podałeś błędny numer telefonu lub dodałeś je w nieprawidłowej miejscowości.

Możesz szybko poprawić dane i ponownie aktywować ogłoszenie. Kliknij poniżej przycisk “Popraw” i uzupełnij informacje. To potrwa tylko chwilę!

Więcej o powodach usunięć znajdziesz tutaj

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2019 o 19:16, Anula napisał:

Nadeszły wpłaty za VIII od helli,b-b i jaguska.Ślicznie dziękuję.

Ciociu Anulko

 bede slac paczuche ku Tobie z kramkow

 czy wyczarujesz bazareczek dla Czestunia? przygotowalalm troszke niespodzianek

 i wloze razem wszytko do tej paczunki

 wszystkie fantuski w stanie b dobrym lub idelanym

 i Ciocia by poczarowalla kramcik

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Ciociu Anulko

 bede slac paczuche ku Tobie z kramkow

 czy wyczarujesz bazareczek dla Czestunia? przygotowalalm troszke niespodzianek

 i wloze razem wszytko do tej paczunki

 wszystkie fantuski w stanie b dobrym lub idelanym

 i Ciocia by poczarowalla kramcik

Podobny obraz

Ewuniu Kochana.Czesterek ma pieniążki jak na razie a więc nie będę robić bazarku.Można śledzić finanse Czesterka na pierwszej stronie wątku.

Niech te fanciki najlepiej idą dla bardziej potrzebujących np.podopiecznych Toli albo innych.

Maxowi bez ucha kończą się fundusze, bardzo prosimy o pomoc - udostępnianie zbiórki, rozsyłanie  do znajomych, rodziny.

https://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=88&tab=comments#comment-17510329

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/owczarekbezucha

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przepraszam za długã nieobecność,obiecujé,że bédzie wiécej informacji I zdjéć Czesia.

Anula ogłoszenia trzeba zrobić na nowo,z nowymi fotami.Kilka osòb w sumie dzwonilo,dwa domki,ktōre niby wszystko bylo ok,ale po przemyśleniu odwolywaly adopcjé.Pojawiła sié też kobieta niby gotowa adoptować Czesia,tyle,że za oplaté za weta,karmé,środki pielégnacyjne.Nie ma mowy o zmianie dt,chyba,że Aldonka zrezygnuje.

W ogłoszeniu trzeba koniecznie dodać,że woli suczki,koniecznie dom z ogrodem,bo wtedy jak cieplo wietrzy sié,bo lata golutki.

W tym miesiãcu jeszcze bédzie szczepiony,zaplaci skarpeta.

Anula kończy sié karma,będé wdziéczna za zakup.

U Cześka ok,zdrowy,ostatnio poszły paczki z wszystkim czego Czesiowi,w pracy z Czesiem Aldonie potrzeba.

Aldona dba o niego jak o dzieciãtko,jest o niã troché zazdrosny,wszystko chce pierwszy,psy goni ,czasami za nogé któregoś zlapie.Suczki sã ok, dobrze sié z nimi dogaduje, nawet miejsca ustãpi przy przycinaniu pazurkòw ;)

Dziękujé Wam serdecznie za wsparcie Czesia,Anula Tobie za ogarnianie wszystkiego.

Teraz spróbujé wstawić zdjécia....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...