Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

4 godziny temu, Bgra napisał:

Dziękuję za wszystkie opłacane deklaracje !

Anulko ja już zaniechałam pisania ,kiedy ,gdzie,co i komu ,mam rozliczenie w skarpecie i to najważniejsze dla ludzi ,którzy wspierają Czesia,chodzi mi o to  w co wspiera Czesia SP .Jak uważasz,że jednak powinnam to uzupełniać to tak zrobię :)

Mi chodziło o wpis na 1 stronie tam gdzie jest opis Czesia pod spodem pogrubionym większym drukiem umieścić:Post finansowy - rozliczeniowy Czestera jest umieszczony na 1 stronie w 5 poście.Finanse prowadzi Anula.

Przeważnie rozliczenie prowadzi się w drugim poście.Osoby,które utrzymują Czesterka nie wiem czy zaglądają do postu 5 i być może nie znają swoich wpłat a także finansów Czesterka.

Jeżeli chodzi o rozliczenia z tytułu Skarpety to można by było w 2 poście rozliczać przez Ciebie ale wydaje mi się to zbyteczne,wystarczy to napisać na wątku i każdy wie jaka pomoc przyszła ze strony Skarpety.No chyba,że uważasz inaczej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Mi chodziło o wpis na 1 stronie tam gdzie jest opis Czesia pod spodem pogrubionym większym drukiem umieścić:Post finansowy - rozliczeniowy Czestera jest umieszczony na 1 stronie w 7 poście.Finanse prowadzi Anula.

Przeważnie rozliczenie prowadzi się w drugim poście.Osoby,które utrzymują Czesterka nie wiem czy zaglądają do postu 7 i być może nie znają swoich wpłat a także finansów Czesterka.

Jeżeli chodzi o rozliczenia z tytułu Skarpety to można by było w 2 poście rozliczać przez Ciebie ale wydaje mi się to zbyteczne,wystarczy to napisać na wątku i każdy wie jaka pomoc przyszła ze strony Skarpety.No chyba,że uważasz inaczej.

Przepraszam,faktycznie moje niedopatrzenie,już  dopisuję :) reszta niech zostanie jak jest :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bgra napisał:

Dziękuję wam,że zaglądacie i wspieracie Czesia.Dzięki wielkie ! Ola.mo dzięki za opis i foty z naszej wizyty :)

Cześ to super pies :) Nie wiem jak Aldona daje radę zimą,bo jest znacznie trudniej,ale jak widać idealnie.Można spokojnie tulić rudzielca,czujesz tylko jak zanieczyści pampersa.Aldona ratuje i pampersy ;) wkłada w nie wyściółkę i tylko ją wyrzuca,a nie pampers za każdym razem.

Ostatnio był dom poważnie zainteresowany adopcją Czesia,zdecydowany,to znajomi mojej znajomej zoopsycholog z Gorzowa W.

Niestety mają mieszkanie w bloku i zwyczajnie nie dają sobie rady bez ogrodu.Cały rok zapampersowany...

Jak widać nadzieję na domek stały możemy mieć :) tylko musi być równie dobry jak tymczas.

Tutaj ma chłopina szczęście :)

Z całą pewnością tak :) Jest Aldonka ,jest piłka ,jest cudownie :) 

Aldona to dusza człowiek :) bardzo systematyczna,idealnie zorganizowana,ma w domu dziesiątkę psów,wszystkie nieadopcyjne,stare,chore.Zapaszek goździkowy ;) tylko w tracie jak kupal poleci,zaraz zostaje ewakuowany.Podczas pracy ,Aldonie pomagają rodzice.

Ciociu Bgra

 przekaz prosze przekaz zyczonka

 Najlepszego Stokrosci Pani Aldonie I Jej Lapenkom

 Jest niezwykla

 niespotykana

  bardzo bardzo  pieknie czytac

 ze jest taki Dom Zaczarowany

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciociu Bgra

 przekaz prosze przekaz zyczonka

 Najlepszego Stokrosci Pani Aldonie I Jej Lapenkom

 Jest niezwykla

 niespotykana

  bardzo bardzo  pieknie czytac

 ze jest taki Dom Zaczarowany

Kochana jeszcze dzisiaj postaram się,żeby te życzenia doszły do adresatki :) Uwielbiam Aldonki dom i ogonki,no wiadomo Cześka najbardziej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 12.03.2019 o 09:50, Anula napisał:

Nadeszła stała deklaracja od b-b za III.Ślicznie dziękuję.

Czy Czesio nie potrzebuje już karmy?Była zamawiana w grudniu.

Dziękuję serdecznie, dzięki Wam i Nam w SP  Czesio może wieść szczęśliwe życie. Cały czas mam nadzieję, że znajdzie się TEN dom dla Czesiulka.

Chłopina szykuje się do groomera,przez ten długi włos wygląda jakby był zły ;) Zaraz jak wróci będą nowe foty :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bgra napisał:

Dziękuję serdecznie, dzięki Wam i Nam w SP  Czesio może wieść szczęśliwe życie. Cały czas mam nadzieję, że znajdzie się TEN dom dla Czesiulka.

Chłopina szykuje się do groomera,przez ten długi włos wygląda jakby był zły ;) Zaraz jak wróci będą nowe foty :)

Chłopczyk po obcięciu będzie cudny.Może zasponsorujemy Czesiowi groomera?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Anula napisał:

Chłopczyk po obcięciu będzie cudny.Może zasponsorujemy Czesiowi groomera?

Anula muszę powiedzieć, że nie pamiętam czy SP płaci zawsze za groomera, czy tam gratisem czasami usługa nie leci. W każdym razie zawsze, tak jak i teraz poprosiłam o koszt usługi. Musi oczywiście ustawić się w kolejce, zaczyna się okres wydłużonych terminów jak to zawsze wiosną :)

2 godziny temu, b-b napisał:

Będzie ładnie chłopak wyglądał na wiosnę :)

Sama już doczekać się nie mogę :) Nie wiem kiedy  pojedziemy do Czesia, ale chętnie bym go wyściskała :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Anula muszę powiedzieć, że nie pamiętam czy SP płaci zawsze za groomera, czy tam gratisem czasami usługa nie leci. W każdym razie zawsze, tak jak i teraz poprosiłam o koszt usługi. Musi oczywiście ustawić się w kolejce, zaczyna się okres wydłużonych terminów jak to zawsze wiosną :)

Sama już doczekać się nie mogę :) Nie wiem kiedy  pojedziemy do Czesia, ale chętnie bym go wyściskała :)

W każdym razie jeżeli usługa będzie płatna to pokryjemy koszt SPA.

Ja tylko mogę wyściskać Czesterka wirtualnie.Cudny,wspaniały psiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...