Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Dnia 8.01.2019 o 09:24, Anula napisał:

Nadeszły deklaracje stałe za I od MikAga i od uxmal.Ślicznie dziękujemy.

Dziękuję serdecznie !

 

 

Dziękuję za wszystkie życzenia,zdrowie niestety zawodzi co trochę :( jest lepiej...

U Czesia ok,wszystko po staremu,Cześ w dt czuje się jak w domku :) Czy znajdzie DS ? Ogłoszenia są,na Fb co jakiś czas odnawiam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

31 stycznia z Bgra byłyśmy i odwiedziłyśmy Czesia. Ma się dobrze. Wpatrzony w Aldonę jak w obrazek. Uwielbia piłki . Zawiozłyśmy od Skarpety Plaskatych: chusteczki nawilżane, pampersy, proszek, pocztą dotarły pampasy.

Od siebie dałam rękawice jednorazowe , dezynfekcję i transport. Poniżej parę fotek szczęśliwego psiaka - oczywiście został wygłaskany.

2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wam,że zaglądacie i wspieracie Czesia.Dzięki wielkie ! Ola.mo dzięki za opis i foty z naszej wizyty :)

Cześ to super pies :) Nie wiem jak Aldona daje radę zimą,bo jest znacznie trudniej,ale jak widać idealnie.Można spokojnie tulić rudzielca,czujesz tylko jak zanieczyści pampersa.Aldona ratuje i pampersy ;) wkłada w nie wyściółkę i tylko ją wyrzuca,a nie pampers za każdym razem.

Ostatnio był dom poważnie zainteresowany adopcją Czesia,zdecydowany,to znajomi mojej znajomej zoopsycholog z Gorzowa W.

Niestety mają mieszkanie w bloku i zwyczajnie nie dają sobie rady bez ogrodu.Cały rok zapampersowany...

Jak widać nadzieję na domek stały możemy mieć :) tylko musi być równie dobry jak tymczas.

Dnia 11.02.2019 o 20:45, b-b napisał:

Czester ma szczęście ,że ciocie go kochają :)

Tutaj ma chłopina szczęście :)

Dnia 11.02.2019 o 22:57, tomcug napisał:

Szczęśliwy psiak...

Z całą pewnością tak :) Jest Aldonka ,jest piłka ,jest cudownie :) 

Dnia 12.02.2019 o 00:08, uxmal napisał:

Niesamowita jest  Pani Aldona. A jak z zapaszkiem Czesterka?

Aldona to dusza człowiek :) bardzo systematyczna,idealnie zorganizowana,ma w domu dziesiątkę psów,wszystkie nieadopcyjne,stare,chore.Zapaszek goździkowy ;) tylko w tracie jak kupal poleci,zaraz zostaje ewakuowany.Podczas pracy ,Aldonie pomagają rodzice.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2019 o 19:15, Anula napisał:

Nadeszły deklaracje za II od jaguska i MikAga.Ślicznie dziękuję.

Przypomnę,że rozliczenie finansów Czesterka jest na pierwszej stronie w moim pierwszym napisanym poście.

Warto by było napisać informację w pierwszym poście.

Dziękuję za wszystkie opłacane deklaracje !

Anulko ja już zaniechałam pisania ,kiedy ,gdzie,co i komu ,mam rozliczenie w skarpecie i to najważniejsze dla ludzi ,którzy wspierają Czesia,chodzi mi o to  w co wspiera Czesia SP .Jak uważasz,że jednak powinnam to uzupełniać to tak zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...