Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Czesiulku, trzymam kciuki za jutro :)

A towarzystwo sobie wybiera fajniusie.

Staruszki chowają się po krzakach jak Czesio "zachęca" do zabawy ;) i tak odkrył szczylki zawsze  skore do zabawy.

Dzięki za kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ,że dopiero teraz,ale wróciłam z bólem głowy,niezdolna do niczego.

Wizyta potwierdziła,nie da się bardziej pomóc ,dr zlecił mocz na posiew co 3 m-ce i teraz stolec na posiew,dał namiary na neurologa i dermatologa na Śląsku w razie W.Był po wielkim wrażeniem wypielęgnowanego Czesia,przekazne Aldonce :) i tego,że pies jest dobrze prowadzony .Nie ma wskazań do kolonoskopii.

Do lecznicy podjechały nasze ciotki plaskate,jak zobaczyły Czesia wariacjom nie było końca.Gdyby ciocia Ewa nie miała piątki swoich chorych psów w tym dwójki w pampersach,w tym z niewydolnością nerek Czesio miałby stały dom.

Trochę rzeczy kupiłam Czesiowi ze Skarpety jak wspomniałam,plus koszt transportu,pieluchy.

Ciotka marnosia z Małgorzątą M zasponsorowały Czesiowi wizytę w lecznicy :)

Olga kupiła pakę pieluch i rękawiczki jednorazowe,środek dezynfekcyjny i chusteczki nawilżające :)

Ewa wielką pakę ręczników,dużą butlę mydła,zabawkę,ściereczki i jeszcze parę potrzebnych drobiazgów :)

Moje Hana i Zyta szeleczki dla Czesia ,chyba nie mam ich zdjęcia niestety :( zapomniałam,ale są świetne :)

Wszystkie jesteśmy oczarowane Czesiem,widać,że czuje się kochany! Jest wyluzowany,przyjazny,rozbraja liżąc po rękach podczas przewijania,słodziak jakich mało!Pies ideał gdyby nie pielucha,ale mocno wierzę,że znajdzie domek stały .

Kiedy odbieraliśmy Czesia ,zawsze z nami jedzie w transporterze,mina Aldonki ...no nie ,za mały,nie będzie mu wygodnie,on zawsze jeździ zapięty w pasy na tylnym siedzeniu...zatroskana,że aż nam było przykro.Jeszcze nie dotarliśmy na miejsce już telefon,wracamy,pytanie czy coś jadł ,nie chciał?ok zaraz mu coś przygotuję to zje po przyjeździe.Dojechaliśmy to radości z powitania nie było końca a Czesław na wszelki trzymał się od nas daleko haha.

Teraz pora na foty...

 

 

 

37589554_1699043896883411_8957018630676021248_n.jpg

37344125_1699045683549899_5732264946121572352_n.jpg

37334788_1699049170216217_7716100775251804160_n.jpg

37348978_1699044283550039_7425914806000943104_n.jpg

37369685_1806877049397243_5734854596652695552_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo miałam ogromną nadzieję,że da się pomóc Czesiowi,że Niedzielski coś wymyśli,poradzi.

Czesio jest wspaniałym psiakiem a przy tym ślicznym.Ja miałam przyjemność poznać pierwsza Czesia i do tej pory jestem nim zauroczona(charakterem,wyglądem).Taki jest właśnie kochany nasz Czesio jak widać na filmikach.

Cudowny pies o wspaniałym charakterze,tak go odbieram.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Anula napisał:

Cudowny pies o wspaniałym charakterze,tak go odbieram.

Cudowny Anulko, masz rację, i miał szczęście, że został zauważony przez cudownych ludzi.

Teraz to mu potrzeba dużo serca,miłości, cierpliwości i.... pieluch, Pluszaczku obyś to wszystko miał,  mizianka od ciotki i bądź szczęśliwy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

Tak bardzo miałam ogromną nadzieję,że da się pomóc Czesiowi,że Niedzielski coś wymyśli,poradzi.

Czesio jest wspaniałym psiakiem a przy tym ślicznym.Ja miałam przyjemność poznać pierwsza Czesia i do tej pory jestem nim zauroczona(charakterem,wyglądem).Taki jest właśnie kochany nasz Czesio jak widać na filmikach.

Cudowny pies o wspaniałym charakterze,tak go odbieram.

 

9 godzin temu, ona03 napisał:

Cudowny Anulko, masz rację, i miał szczęście, że został zauważony przez cudownych ludzi.

Teraz to mu potrzeba dużo serca,miłości, cierpliwości i.... pieluch, Pluszaczku obyś to wszystko miał,  mizianka od ciotki i bądź szczęśliwy

 Czesio dziękuje za mizianka :) 

 

37397805_1807714082646873_7548119982920433664_n.jpg

37616167_1807714129313535_6375532737893236736_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

Bożenko a z jakiego powodu Niedzielski zalecił badanie moczu i kału co jakiś czas?

Czy przyjmował Czesia Niedzielski,czy inny lekarz?

Aniu jechaliśmy do dr Hebla w klinice dr Niedzielskiego.Polecany przez naszą marmosię,jest lekarzem Jej Siusinki i kiedy WSZYSCY chcieli ją poddać eutanazji bo stan był ciężki tylko ON powiedział NIE i Suśka żyje i ma się dobrze,minęło pół roku.Dr Hebel opisywał też rezonans Czesia.Badania posiewowe moczu i stolca  na zlecenie dr Hebla,bo stolec jest wprawdzie stałej konsystencji,ale nie jest"normalny" Posiew wykonuje się,żeby sprawdzić czy nie namnażają się bakterie i jakie.Udaje się unikać na razie infekcji u Czesia i by tak dalej !

10 godzin temu, Figunia napisał:

Słodki, kochany Czesterek, ale gdyby nie cudowni Ludzie o Wielkich Sercach... gdyby nie Ich pomoc, miłość i poswiecenie...naprawde, kłaniam się nisko, ja maly czlowiek, chyba bym nie podolala.

To prawda Aniu,na szczęście na swojej drodze spotkał dobrych ludzi.Powiem szczerze,a raczej powtórzę,nie dałabym rady.Takie osoby jak Anecik i Aldonka trzeba klonować :) Z podziwem myślę o Anetce,gdyby nie zabrała Czesia do siebie jego los byłby przesądzony.To Anetka uratowała mu życie.Aldonka :)  no co ja mogę jeszcze więcej napisać :) anioł !

6 godzin temu, b-b napisał:

Chyba wszyscy mieliśmy malutką nadzieję, że uda się bardziej małemu pomóc.

Jak widać kochany z niego chłopak :)

Jakiś cień nadziei miałam...

Czesio czuje się kochany,to widać :) Cześ potrafi podawać łapki,ładnie chodzi na smyczy,potrafi siadać i przychodzić na komendę,dziękuje za zmianę pieluszki :) Potrafi też burknąć na inne psy,czasami wystarczy jego spojrzenie ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Aniu jechaliśmy do dr Hebla w klinice dr Niedzielskiego.Polecany przez naszą marmosię,jest lekarzem Jej Siusinki i kiedy WSZYSCY chcieli ją poddać eutanazji bo stan był ciężki tylko ON powiedział NIE i Suśka żyje i ma się dobrze,minęło pół roku.Dr Hebel opisywał też rezonans Czesia.Badania posiewowe moczu i stolca  na zlecenie dr Hebla,bo stolec jest wprawdzie stałej konsystencji,ale nie jest"normalny" Posiew wykonuje się,żeby sprawdzić czy nie namnażają się bakterie i jakie.Udaje się unikać na razie infekcji u Czesia i by tak dalej !

 

Trzeba było napisać wcześniej do jakiego weta jedzie Czesio,nie wysilałabym się z pisaniem o Niedzielskim.

Byłam przekonana,że Czesio zaliczył wizytę bezpośrednio u Niedzielskiego.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Anula napisał:

Trzeba było napisać wcześniej do jakiego weta jedzie Czesio,nie wysilałabym się z pisaniem o Niedzielskim.

Byłam przekonana,że Czesio zaliczył wizytę bezpośrednio u Niedzielskiego.

Chyba trafi mnie za moment szlag, albo się uduszę w związku z powyższym stwierdzeniem.

Posłuchaj, Kochana, magiczne nazwisko Darka Niedzielskiego tak na Ciebie działa, czy co? Bo nie rozumiem... Od 10 lat znam na wylot jego klinikę, każdego z lekarzy i personelu pomocniczego, i uwierz mi- Darek jest genialnym ortopedą, ale diagnostą żadnym. Dr Hebel jest jego oczami i uszami, dlatego, kiedy zobaczyłam jego pieczątkę na opisie rezonansu, od razu się z nim skontaktowałam. Upchnęliśmy, tak- upchnęliśmy, Czesia na wizytę, tylko po znajomości. Nie był potraktowany jak zwykły pacjent w Darkowej maszynce do zarabiania pieniędzy, ale po VIPowsku skonsultowany. Z zamkniętymi oczami powierzyłabym KAŻde swoje zwierzę dr Heblowi, bo jest uczciwy i kompetentny. Jeszcze przed wizytą Czesia, na podstawie opisu rezonansu powiedział mi, że każdy, kto podejmie się ortopedycznego grzebania przy Czesiu to będzie zwykły naciągacz. To są wady genetyczne. On sobie będzie żył tak, jak żyje, trzeba tylko zadbać o jego komfort. Tego nie mówi się zwykłym pacjentom, bo to są ich pieniądze. Rozumiesz? Czy tylko będziesz klepać w klawiaturę i wyrażać swoje niezadowolenie? Aldona zrobiła z Czesia cudownego, radosnego psiaka. Bożenka i Olga dbają o to, żeby niczego mu nie zabrakło. Zapłaciłam za wizytę we Wrocławiu z własnej kieszeni, a Ty śmiesz mieć przekonanie, że Czesio zaliczył wizytę u Niedzielskiego??? To, że nie piszę tu, na dogo, nie znaczy, że nie czytam i nie reaguję... Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dogo pełne jest zawiści, żółci i wszechwiedzących, klepiących w klawiaturę bab.

Sorry, ale żółć się wylała. I nikogo przepraszać nie będę. Jak każdy, mam prawo napisać to, co czuję.

Dziękuję Bożence, Ewie, Oli za spotkanie przy okazji wizyty Czesia we Wrocławiu.

Czesiu, Ty wiesz, że ciotka marmosia Cię kocha <3

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, marmosia napisał:

Chyba trafi mnie za moment szlag, albo się uduszę w związku z powyższym stwierdzeniem.

Posłuchaj, Kochana, magiczne nazwisko Darka Niedzielskiego tak na Ciebie działa, czy co? Bo nie rozumiem... Od 10 lat znam na wylot jego klinikę, każdego z lekarzy i personelu pomocniczego, i uwierz mi- Darek jest genialnym ortopedą, ale diagnostą żadnym. Dr Hebel jest jego oczami i uszami, dlatego, kiedy zobaczyłam jego pieczątkę na opisie rezonansu, od razu się z nim skontaktowałam. Upchnęliśmy, tak- upchnęliśmy, Czesia na wizytę, tylko po znajomości. Nie był potraktowany jak zwykły pacjent w Darkowej maszynce do zarabiania pieniędzy, ale po VIPowsku skonsultowany. Z zamkniętymi oczami powierzyłabym KAŻde swoje zwierzę dr Heblowi, bo jest uczciwy i kompetentny. Jeszcze przed wizytą Czesia, na podstawie opisu rezonansu powiedział mi, że każdy, kto podejmie się ortopedycznego grzebania przy Czesiu to będzie zwykły naciągacz. To są wady genetyczne. On sobie będzie żył tak, jak żyje, trzeba tylko zadbać o jego komfort. Tego nie mówi się zwykłym pacjentom, bo to są ich pieniądze. Rozumiesz? Czy tylko będziesz klepać w klawiaturę i wyrażać swoje niezadowolenie? Aldona zrobiła z Czesia cudownego, radosnego psiaka. Bożenka i Olga dbają o to, żeby niczego mu nie zabrakło. Zapłaciłam za wizytę we Wrocławiu z własnej kieszeni, a Ty śmiesz mieć przekonanie, że Czesio zaliczył wizytę u Niedzielskiego??? To, że nie piszę tu, na dogo, nie znaczy, że nie czytam i nie reaguję... Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dogo pełne jest zawiści, żółci i wszechwiedzących, klepiących w klawiaturę bab.

Sorry, ale żółć się wylała. I nikogo przepraszać nie będę. Jak każdy, mam prawo napisać to, co czuję.

Dziękuję Bożence, Ewie, Oli za spotkanie przy okazji wizyty Czesia we Wrocławiu.

Czesiu, Ty wiesz, że ciotka marmosia Cię kocha <3

marmosia,post mój był zacytowany Bożenki,ponieważ Bożenka jest na wątku i Ona orientuje się w temacie Czesia.Z postu Bożenki wynikało,że Czesio ma jechać na wizytę do Kliniki Niedzielskiego dlatego skojarzyłam,że ma to być konsultacja bezpośrednio u Niedzielskiego i stąd te moje posty m.in. na temat mojego psa operowanego przez Niedzielskiego.Gdyby było napisane,że będzie przyjmował Czesia Hebel bym nie wcinała się z moimi postami o Niedzielskim bo i po co.

Nie mam nic przeciwko Heblowi,ponieważ nawet go nie znam.Tak zadecydowała Bożenka o wizycie i to jest jej decyzja do której absolutnie nic nie mam i nie mam pretensji czy coś podobnego w tym stylu.

Zaszło nieporozumienie i złe zrozumienie mojej wypowiedzi.

Bożenka powinna w momencie moich wypowiedzi o Niedzielskim przerwać mój dialog i napisać,że nie będzie przyjmować Czesia Niedzielski tylko Hebel i wyprowadzić mnie z błędu i tyle.

Nie rozumiem skąd u Ciebie tyle jadu,tyle nienawiści.

A z wątku wynoszę się, jest mi bardzo przykro,że tak mnie oceniłaś,a Ty powinnaś odczuć ulgę  z mojego stwierdzenia i zapewne nie będziesz już miała powodu do duszenia się i szlak nie będzie Cię trafiał.

Link to comment
Share on other sites

Anula jeśli się wynosisz z wątku to rozumię , że Czesia zabierasz ze sobą ?  Bo z tego co wiem jest na Ciebie wyadoptowany i to Ty jesteś osobą odpowiedzialną za niego.  Rozumię też , że w ten sposób dziękujesz wszystkim za pomoc i wszystkie koszty z nim związane przejmujesz na siebie jako prawny opiekun.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...