Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Taki nick mi się wyświetla przy Twoim nicku.Czy masz dwa nicki? Czy to ktoś inny.

Bardzo proszę o zaglądanie na 1 stronę wątku Czesterkowego.Tam jest post rozliczeniowy,wyszczególnione deklaracje stałe,jednorazowe.Jeżeli jest coś nie tak,proszę głośno krzyczeć.Poprawię.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Anula napisał:

Kochani.Brakuje sporo do opłacenia miesięcznego pobytu Czesterka w DT.Może ktoś wspomoże maluszka 10,00zł stałą deklaracją.Czesterek by miał opłacony pobyt 1/2 kwoty.Bardzo proszę.To tak nie wiele a jednak tak dużo.

dorzucę 10 zł do swojej deklaracji.

Czyli brakuje jeszcze 200 zł.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, uxmal napisał:

dorzucę 10 zł do swojej deklaracji.

Czyli brakuje jeszcze 200 zł.

Stokrotne dzięki. Huraaa... Czesterek ma 1/2 deklaracji stałych.

BARDZO,BARDZO DZIĘKUJEMY.

                                                                      Znalezione obrazy dla zapytania emotikony kwiaty

Tak brakuje jeszcze 200,00zł aby byliśmy spokojni o finanse Czesterka.

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dzisiaj u weta na kontroli,Nivalin dalej utrzymujemy bo jak widać po tym,że Czester sam siusia to jest się o co bić,czekamy też  czy poprawi się kontrolowane wydalanie kału...Na ew rzadsze kupale wet zlecił carbo i dodatkowo do posiłku preparat błpnnika do zagęszczenia...wiemy czego ;)

Anetka uczyła się lokalizować pęcherz moczowy co przy lekko wypełnionym pęcherzu nie jest łatwe,dwóch wetów po uprzednim sprawdzeniu pęcherza w Usg próbowało podczas operatywy dr Kocota wycisnąć i nic,dr oczywiście się to udało.Anetka wybadała nawet prostatę :) w normie :)

Dobrze,że siusia,trzyma wyraźnie pęcherz kilka godzin po oddaniu moczu,na dowód sucha podpaska a to już było po  ...no spędziłyśmy cztery godziny w kolejce,trafiłam do domu o 17-tej ;)

Kontrola za 10 dni.

Koszt wizyty 10 zł + koszt leków-zapas 101 zł +koszt transportu 100 zł to dzisiejszy koszt Skarpety Plaskatych.

Zawieźliśmy też wszystkie dary :)

Odezwała się też do nas Bella :) zasponsoruje Czesterkowi wkładki.

 

Pilot musi być :) na kolankach u Anettki :)

23666811_1524672434284374_82087193_n.jpg

No to zaczynamy oczekiwanie w kolejne...czytanie sms:)

23602128_1524671570951127_1307026219_n.jpg

Wszystko miał pod kontrolą :) najbystrzejszy pies w kolejce ,nic nie mogło mu umknąć ,jak się zmęczył to ...

23584634_1524671237617827_657597711_n.jpg

każda chwila dobra na odpoczynek ;)

23584749_1524671884284429_827965771_n.jpg

Sucha wkładka po dobrych kilku godzinach,pampersów poszły 3 sztuki ;)

23601924_1524671304284487_1249555087_n.jpg

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

W sumie wizyta wyniosła 211,00zł.Wpiszę w koszt Skarpety.

Dobrze,że Czesterek natrafił na takich cudownych ludzi Bgra i anecik.Też cudownie jest,że Czester ma się do kogo przytulić.Jak spotkałam się z Czesterkiem w Lecznicy to zamiast biegać po ogrodzie to przytulił się do mnie, do kolan.Ewidentnie zaraz było widać,że bardzo potrzebuje człowieka koło siebie.Tam siedział w kojcu sam.Fajny nasz Czesterek jest,kochana przylepka.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Na to wygląda,że wiadomości bardzo dobre z kontrolnej wizyty :) Zdjęcia,szczególnie te ostatnie,na których Czesterek przyklejony do anecik,cudne! :)

No jest pięknota :)

4 godziny temu, Anula napisał:

W sumie wizyta wyniosła 211,00zł.Wpiszę w koszt Skarpety.

Dobrze,że Czesterek natrafił na takich cudownych ludzi Bgra i anecik.Też cudownie jest,że Czester ma się do kogo przytulić.Jak spotkałam się z Czesterkiem w Lecznicy to zamiast biegać po ogrodzie to przytulił się do mnie, do kolan.Ewidentnie zaraz było widać,że bardzo potrzebuje człowieka koło siebie.Tam siedział w kojcu sam.Fajny nasz Czesterek jest,kochana przylepka.

Anulko wykasuj te nasze imiona z drugiego zdania,wszyscy jesteśmy cudowni,którzy pochyliliśmy się nad Czesiem :)

Jestem totalnie w nim zakochana :) To jest pies stadny,z racji swojej ułomności musi mieć ludzia przy sobie i innego psa do zabaw :)

Jeszcze poczekam do następnej kontroli i puszczamy te ogłoszenia o szukaniu domku.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Onaa napisał:

Jak by on biedak cierpiał i męczył się w schronie :(.

Trudne do wyobrażenia :( nawet 3 godzinne wyjście z domu bez Czesterka to zagrożenie odparzeniem skóry :(

 

26 minut temu, konfirm31 napisał:

Piękny biedny Czesterek. Wątek zapisuję, bo na dzień dzisiejszy, tylko tyle mogę :(. 

Witam :) bądź z nami,jak możesz udostępnij na fb link do zrzutki :) https://zrzutka.pl/j8gzm9

zbieramy jeszcze 16 dni ,to olbrzymia pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

No jest pięknota :)

Anulko wykasuj te nasze imiona z drugiego zdania,wszyscy jesteśmy cudowni,którzy pochyliliśmy się nad Czesiem :)

Jestem totalnie w nim zakochana :) To jest pies stadny,z racji swojej ułomności musi mieć ludzia przy sobie i innego psa do zabaw :)

Jeszcze poczekam do następnej kontroli i puszczamy te ogłoszenia o szukaniu domku.

Nie wykasuję bo to właśnie dzięki Tobie Czester został pokazany i dzięki Tobie nie trafił do Miedar,nie pisząc już o innej pomocy dla maluszka.

57 minut temu, konfirm31 napisał:

Zrzutka udostępniona na fb. 

Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Kciuki nadal zaciskam. Oby było coraz lepiej!

Rozpowiadam już wszystkim,komu tylko mogę o Czesterku,nie opędzilibyśmy się od propozycji domku gdyby był zdrowy,więc jak jest chociaż minimalna szansa na poprawę stanu...trzymajmy więc !

10 godzin temu, konfirm31 napisał:

Zrzutka udostępniona na fb. 

Dziękować :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

Rozpowiadam już wszystkim,komu tylko mogę o Czesterku,nie opędzilibyśmy się od propozycji domku gdyby był zdrowy,więc jak jest chociaż minimalna szansa na poprawę stanu...trzymajmy więc !

 

Tak sobie głośno myślę,że gdyby maluszek był zdrowy to by nie był wywalony na ulicę i nadal miałby dom bo przecież jakiś miał.Czester jest cudowny, jest kompletnie bez wad, ma same zalety pomijając jego przypadłość.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2017 o 00:56, Bgra napisał:

Przemiły,przegrzeczny,potrafi się wkupić w łaski ,taki co to zawsze znajdzie rączki do miziania,czochrania :) Pies marzenie,gdyby nie...

Ale najlepiej w ramionach Anettki :)

 

Tak samo mówi togusia o Lolusiu - pies marzenie...., my już całkowicie zaakceptowałyśmy tę Lolciową przypadłość, jakoś dajemy radę, a to już 8 lat....

I Bożenko gdybyś nie pochyliła się nad jego losem, nie wiadomo gdzie byłby teraz, anecik - to już ciężka fizyczna praca, bez której nie byłoby efektów, Anulka i Bogusik walczące o kasę i Cioteczki, które tę kasę wysupłają z budżetu domowego - to wszystko składa się poprawę losu Czesterka - pluszaka, a cudny jest rzeczywiście.

Domek będzie musiał być prześwietlony do czwartego pokolenia......., Lolcio na początku miał duże zainteresowanie, ale i pomysły ludzi, żeby zamknąć w kenelu, albo w stodole na sianie i nie potrzebna będzie kasa na pieluszki, szkoda gadać.

Więc Czesterku z pieluszką czy już jak będziesz bez, życzę Ci najwspanialszego domku, takiego który zaakceptuję Cię w całości,nie tylko ze względu na urodę - przystojniaku :)

Fotki w objęciach anecik cudne, tak pięknie tuli się do ludzia...., kubraczek troszkę przy kusy, anecik doszydełkuj troszeczkę.......

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, sybil napisał:

Obiecałam Anuli jednorazową dla Czesterka w grudniu, ale może uda się wcześniej, więc proszę o nr konta do wpłaty. Czester jest uroczy i kochany, oby leczenie dało dobre rezultaty i życie psiątka było coraz szczęśliwsze.images?q=tbn:ANd9GcT1ubh9KemXVYvFKsk8tbz

Dotrzymałaś słowa,jesteś Kochana.Z całego serca dziękuję.Zaraz wysyłam pw.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ona03 napisał:

Tak samo mówi togusia o Lolusiu - pies marzenie...., my już całkowicie zaakceptowałyśmy tę Lolciową przypadłość, jakoś dajemy radę, a to już 8 lat....

I Bożenko gdybyś nie pochyliła się nad jego losem, nie wiadomo gdzie byłby teraz, anecik - to już ciężka fizyczna praca, bez której nie byłoby efektów, Anulka i Bogusik walczące o kasę i Cioteczki, które tę kasę wysupłają z budżetu domowego - to wszystko składa się poprawę losu Czesterka - pluszaka, a cudny jest rzeczywiście.

Domek będzie musiał być prześwietlony do czwartego pokolenia......., Lolcio na początku miał duże zainteresowanie, ale i pomysły ludzi, żeby zamknąć w kenelu, albo w stodole na sianie i nie potrzebna będzie kasa na pieluszki, szkoda gadać.

Więc Czesterku z pieluszką czy już jak będziesz bez, życzę Ci najwspanialszego domku, takiego który zaakceptuję Cię w całości,nie tylko ze względu na urodę - przystojniaku :)

Fotki w objęciach anecik cudne, tak pięknie tuli się do ludzia...., kubraczek troszkę przy kusy, anecik doszydełkuj troszeczkę.......

To prawda,zebrała się silna grupa wsparcia :)

Ludzie ciągle mnie zaskakują :( wczoraj mnie ukręcała jedna kobieta,wszystkie gr shih powiadomione,tyle,że szuka też innego psa w typie małych ras,nie do wszystkich nam się uda dotrzeć :(

Kubraczek w sam raz :) to taka kamilzeleczka ;)

 

10 godzin temu, sybil napisał:

Obiecałam Anuli jednorazową dla Czesterka w grudniu, ale może uda się wcześniej, więc proszę o nr konta do wpłaty. Czester jest uroczy i kochany, oby leczenie dało dobre rezultaty i życie psiątka było coraz szczęśliwsze.images?q=tbn:ANd9GcT1ubh9KemXVYvFKsk8tbz

Dołączę do podziękowań :) za tydzień dopiero nowe foty Czesterka :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bgra napisał:

 

Kubraczek w sam raz :) to taka kamilzeleczka ;)

Żartuję sobie z kubraczka, kupiłam go kiedyś dla mojego kurdupelka i okazał się za duuuuuuuży, trafił do anecikowej Mimiśki, na którą był w sam raz, a tu Czesterek paraduje sobie w kamizelce hihihi, super, że się przydał :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...