Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

Madziu...Kibicuje mocno tej cudnej Ali i Roksanie też...dawaj znać co u nich, jak postępy.

Pani Irence życze nieustannie zdrowia! dobro powraca dlatego wierze, że za wszystkie te uratowane przez nią istnienia...los się odwdzięczy i zdrowie wróci...Ale powinna się Pipi oszczędzać, to pewne.

Pozdrowienia Pani Irenko ;)

 

Śliczna ta Bona...a nawet cudowna...wyszukałam na stronie, taka owczarkowata...Madzia a mozęsz napisac tu lub na priv co to za hotelik? ile tam piesków? czy ona robi jakies postepy?

Bardzo cudowna psineczka...

 

 

ps. A ta mała czarna sunia od Pipp? wydaje mi się, że miała Luci na imie...rozważałam zabrać ją albo Manie...co z nią? ???

Hotelik to Felkowy Stryszek w okolicy Kutna. Z Boną jest problem jak z innymi Radysiakami, które chyba długo tam musiały być .. mianowicie problem ze smyczą. Wpada w ogromną panikę, nie da sobie podpiąć smyczy, dostaje histerii. Od kilku dni jest na uspokajaczach - zobaczymy czy dzięki temu uda się przełamać jej lęk. Do człowieka ok, choć jest nieśmiała. Zero w niej agresji.

 

Czarna to Lusia .. ma około 7 lat i trzeba jakoś zawieźć ją do weterynarza, bo są podejrzenia, że coś z oczami jest niedobrze :( Dzikuska nad dzikusy, kolejna ... Pies widmo, nie pamiętam nawet ostatnio kiedy mi gdzieś mignęła w oddali nawet.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...