Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witajcie, nie mogłam odnalezc watku i dopiero od Randy dostałam link. Dokladnie tak jak piszecie, ze pewnie przez google odnalazła.

Trzeba teraz pomyslec jak uzupełnic watek. Trzeba "pozamiatac" tu jakos tak zeby bylo wszystko jasne. Na facebook utraciłam moje wydarzenie i pomyslalam, ze trzeba by chyba tu wrócic. Tylko jak to zrobic, kiedy czasu wciaz tak mało. 

Ciesze sie, ze jest to wydarzenie. Aż mi sie weselej zrobilo.

 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pipi błagam kontenerek u mnie co z nim robić

Kochana Bozenko, blagam, podaj mi swoj nr tel. 

Niestety nie mam, nie wiem dlaczego(?)

Jutro jedzie Mageda do Warszawy i mogla  go odebrac. Jesli to przeczytasz, prosze zadzwon do mnie 789 084 913 albo Mageda mogla by odebrac go w Przychodni w Markach u p. doktor Stanczykowskiej. Bylo by super.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pipi chyba już zapomniała.

Pipi na pewno nie zapomniała. Po prostu teraz dogomania jest nie do rozgryzienia. Już chyba drugi rok, jak ją zmienili, a ja nie mogę tu nic znaleźć. Nie mogę przesłać zdjęć, zrobić bazarków, nawet wątki, gdzie jestem, muszę szukać przez Google. Doszło do tego, że nie mam ochoty tu wchodzić i denerwować się. Nie te lata, nie to zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne to co piszesz. Na początku rzeczywiście miałam trochę problemów,ale teraz jest normalnie.A tez swoje  latka mam i podchodzę do nowości jak pies do jeża. I na FB nie jestem. Nie powiesz ,że na nim łatwiej się odnaleźć,  i że jest porządek.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne to co piszesz. Na początku rzeczywiście miałam trochę problemów,ale teraz jest normalnie.A tez swoje  latka mam i podchodzę do nowości jak pies do jeża. I na FB nie jestem. Nie powiesz ,że na nim łatwiej się odnaleźć,  i że jest porządek.

Na fb ,tylko udostępniam i jakiś komentarz dodam, no i zdjęcia udaje mi się wklepać. Też jestem tam zielona jak trawa na wiosnę. Ni jak tego ogarnąć nie umiem. Tutaj też do tej pory szukam wątków przez Google.

Link to comment
Share on other sites

Pipi wiem z fb, że podrzucono Ci kolejną biedę i na dodatek borykasz się z ze szczeniakami. Zostało mi trochę pieniędzy ze skarbonki Barika, może uda mi sie coś podesłac. Napisz co Ci potrzeba.

potrzebujemy na szczepienia dziesieciu szczeniakow i na powtorzenie odrobaczenia. Mamy 200 zł, ale brakuje co najmniej drugie tyle.
Jesli to mozliwe, bede bardzo wdzieczna za pomoc. 

Javena, bardzo dziekuje <3 

Link to comment
Share on other sites

Przeslę Ci 200 zł , resztę może jeszcze deklarowicze coś zaproponują.  Wystarczy?

Pierwsze szczepienie bedzie 300 zł, wiec na poczatek na pewno wystarczy. 200 zł to duzo pieniedzy.

Javena, bardzo, bardzo dziekujemy .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ,tylko na jakie konto?  Mam Twoje ,ale nie wiem ,czy aktualne?

Konto podane i pieniazki juz są. Bardzo dziekujemy. Przeznacze je na kolejne szczepienie. Wczoraj podczas szczepienia w Przychodni spotkalam sie z pewna Pania, ktora doplacila do szczepionek, lecz chce pozostac anonimowa. Tak wiec pieniazki od Ciebie Javeno poczekaja do kolejnego szczepienia. 

Sytuacja wyglada tak, ze mielismy 200 zł od pani z facebooka, za ktore zostalo zaszczepionych 6 maluszkow, a 5 z nich dostalo szczepionki w prezencie. Pani oplacila na miejscu. W sumie 11 szczepionek, bo jest szczeniakow 10, ale ja mam jednego u siebie, bo znalazlam go kilka dni temu na ulicy w Bielsku Podlaskim. On rowniez zostal zaszczepiony.

Wstawila bym zdjecia ale juz zapomnialam jak tu sie to robi. 

Link to comment
Share on other sites

Onalazłam wątek wchodząc na profil Javeny. Pipi, mnie zdjęcia wkleja syn na watku terierki Małej. Mogę zapytać jak to robi.

Na nowej dogomani trzeba odnaleźć dawne wątki które interesują poprzez google ,wpisujac tytuł mniej wiecej jak brzmiał. Czyli tak jak napisała Javena. Trzeba poza tym włączyć śledzenie aby ukazał sie kiedy ktoś napisze posta.

Pipi, wysyłaM Ci link do wątku Rafika. Napisz co u psinki. Może maia da jakieś zdjęcie. Muszę mu znów wyróżnić ogłoszenie na olx. Ostatnio nie mam głowy do niczego. Męczy mnie spaniejak wróce z pracy i. Ciekawe czy ktoś dzwoni w sprawie adopcji. 27-go listopada wyadoptowałam koteczka którego umieściłam w domu tymczasowym 10-go grudnia 2014 roku. Brakowało dwóch tygodni aby minęła mu tam rocznica. Koteczek jest piękny i miałam mnóstwo telefonów. Jednak sprawa adopcji trwała tak długo gdyż nie chcieli wizyty przedadopcyjnej.http://www.dogomania.com/forum/topic/134155-rafi-na-staro%C5%9B%C4%87-samotny-i-nikomu-niepotrzebny-pilnie-szukam-dtds/page-6

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...