Jump to content
Dogomania

Problemy


Anetamagdalena

Recommended Posts

Jak już się ma wirusa to szczepionka niewele pomoże, do tego chroni ona tylko przed zarażeniem się od innych psów po porodzie, a nie od matki. Powinnaś wykonać badania, żeby stwierdzić czy sunia ma danego wirusa i podąć stosowne leczenie zanim suczka zajdzie ponownie w ciąże (nie wiem jak u psów, ale u ludzi Herpes simplex jest praktycznie niewyleczalny, najwyżej kontroluje się objawy). Być może jest to też wada genetyczna i sunia nie nadaje się do rozrodu, ale zakładam że ma zrobione badania genetyczne...

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę Ci dopiec.Psa szkoda.I szczeniąt.

Poza tym- jesteś roszczeniowa,żądasz I wymagasz...:)Dziwisz się takim reakcjom jak powyżej.Tu juz nie takie rzeczy czytaliśmy,

A jak zapytam gdzie,w jakim związku jestes zrzeszona,to odpowiesz?Bo Twoje pytania powinny znaleźć odpowiedz u źródła,

u weta,w Związku itp.A jak nazywa się Twoja hodowla?Czy ma to coś do rzeczy?No pewnie,że tak.Bo po trzech (!!) takich wpadkach nie powinnaś rozmnażać tych dwóch psów.Tak zrobiłby hodowca z prawdziwego zdarzenia.

E O T.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi tez jej jest szkoda, psiaczkow tym bardziej! byłam w Polsce z nią u weta nikt nie jest w stanie jej pomoc co do badań nie proponowali mi nawet.Nie wiem od czego zacząć o co pytać dlatego postanowiłam tu napisać.Tego wirusa sama wyczytałam na necie ze może coś takiego wogole istnieć,ze to niesie za sobą takie konsekwencje!

widze ze zostało mi tylko wysterylizowanie jej bo mając suke i psa ciężko jest bardzo dopilnować aby nie było szczeniat

To tylko chwila nieuwagi ...

Link to comment
Share on other sites

Teraz gadasz jak 'ludź'...

Często nie mozna dojść przyczyny generującej wady genetyczne,a w przypadku Twoich psów - na to wygląda.Kwestia tej pępowiny,brak odruchu ssania...nie sądzę,żeby to był herpes...Nie wiem jaką decyzję podejmiesz,nie wiesz przecież kto jest nosicielem wadliwego genu - pies,czy suczka.Przykro mi..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mozarcik napisał:

Piszesz, że ludzie są podli. Spójrz na siebie. Trzy mioty martwych szczeniąt, a Ty nadal szukasz sposobu na szczeniaczki. To dopiero jest podłość.

Weź człowieku nie mam ochoty z tobą pisać ,proszę nie udzielaj się w moim poście nie potrzebuje twoich morałów 

Skad w tobie nienawiści ktoś musiał cię mocno skrzywdzicskrzywdzić

Link to comment
Share on other sites

Jak byś przeczytał wcześniejsze moje komentarze to byś wiedział czy dostrzegam czy nie!

a po drugie we mnie agresji?!,wkurwiaja mnie tacy ludzie jak ty!Nic nie wiesz a się mądrzysz,nie możesz udzielić sensownej odpowiedzi to po co się udzielasz z morałami! Ja o wszystkim doskonale wiem!tylko szukam deski ratunku aby zapobiec sterylizacji bo wiem ze mogę pogorszyć jej sytuacje,a zreszta nie mam ochoty ci się tłumaczyć 

Link to comment
Share on other sites

 

49 minut temu, Anetamagdalena napisał:

Tylko słyszałam ze może zgłupieć po tym zabiegu ?czy to prawda?

O_o niespodzianka...przecież tym pytaniem udowadniasz,że nie masz fiołkowego pojęcia o psach,a o hodowli - kompletnie.A juz myslalam,że mozna sie z Toba dogadać.Ale gadka ze ścianą mija się z celem.Poza tym - jesteś najzwyczajniej w świecie - niegrzeczna I arogancka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...