Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Miło mi powiadomić, że Kapri ma się świetnie. Chociaż w dalszym ciągu "kradnie " ze stołu, potrafi czasami zrobić niezły bałagan. Na spacerach jest miła i sympatyczna do wszystkich, chociaż nie bardzo usłuchana, za kotkiem czy zajączkiem chętnie by pobiegła. Troszkę zachowuje się jak rozpieszczone dziecko. Natomiast linieje na potęgę, więc sprzątania w domu jest wiele.

IMG-20180924-WA0008.jpg

IMG-20180924-WA0009.jpg

IMG-20180924-WA0010.jpg

26 minut temu, Nesiowata napisał:

Cudo!

A linieją wszystkie psy. Jakoś trzeba się z tym pogodzić. 

Ja się pogodziłam i  przyzwyczaiłam tylko mój odkurzacz nie chce:):) Ciągle protestuje i się zapycha. Podobno pies linieje dwa razy w roku: od wiosny do jesieni i od jesieni do wiosny:)

Ponownie super wiadomości o Capri. Jak p. Arek jest w pracy to rozrabia razem z rezydentem u jego rodziców. Zawojowała także dziewczynę p. Arka, u której chętnie zostaje. W każdym domku rozpieszczana, jak coś zbroi to robi "maślane oczy" i udaje, że to nie ona, pewności siebie jej nie brakuje. Capri, to taki "cygański pies" się zrobiła, wszędzie czuje się świetnie. Wszyscy o nią dbają, bo brzuszek ma delikatny, więc jedzonko specjalne.

Niesamowita przemiana, ze szczeniaka, którego trzęsącego się ze strachu brałam z przytuliska. Tak świetny domek daje nadzieję, że inne nasze podopieczne pieski mają szansę na szczęście i miejsce na kanapie.

Capri 20.11.2018.jpg

47 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Kapri z p. Arkiem przekazują najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia Smacznego jajka i Dosiego Roku

22.04.2019.jpg

Znów zabrakło mi lajków.  Capri rozmarzona...

Kapri szczęśliwa,  zachowuje się dobrze. Tylko nie chce się czesać i zostawać sama w domu. Natomiast jak p. Arek mówi wnosi wiele radości w życie rodziny, jest pocieszna i wdzięczna. Jak tak się śmieje jak na zdjęciu, to serce rośnie i świat od razu staje się weselszy

Kapri sierpień.jpg

LKapri sierpień - 2.jpg