Jump to content
Dogomania

Kapri - już w DS:)


Recommended Posts

Miło mi powiadomić, że Kapri ma się świetnie. Chociaż w dalszym ciągu "kradnie " ze stołu, potrafi czasami zrobić niezły bałagan. Na spacerach jest miła i sympatyczna do wszystkich, chociaż nie bardzo usłuchana, za kotkiem czy zajączkiem chętnie by pobiegła. Troszkę zachowuje się jak rozpieszczone dziecko. Natomiast linieje na potęgę, więc sprzątania w domu jest wiele.

IMG-20180924-WA0008.jpg

IMG-20180924-WA0009.jpg

IMG-20180924-WA0010.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Nesiowata napisał:

Cudo!

A linieją wszystkie psy. Jakoś trzeba się z tym pogodzić. 

Ja się pogodziłam i  przyzwyczaiłam tylko mój odkurzacz nie chce:):) Ciągle protestuje i się zapycha. Podobno pies linieje dwa razy w roku: od wiosny do jesieni i od jesieni do wiosny:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ponownie super wiadomości o Capri. Jak p. Arek jest w pracy to rozrabia razem z rezydentem u jego rodziców. Zawojowała także dziewczynę p. Arka, u której chętnie zostaje. W każdym domku rozpieszczana, jak coś zbroi to robi "maślane oczy" i udaje, że to nie ona, pewności siebie jej nie brakuje. Capri, to taki "cygański pies" się zrobiła, wszędzie czuje się świetnie. Wszyscy o nią dbają, bo brzuszek ma delikatny, więc jedzonko specjalne.

Niesamowita przemiana, ze szczeniaka, którego trzęsącego się ze strachu brałam z przytuliska. Tak świetny domek daje nadzieję, że inne nasze podopieczne pieski mają szansę na szczęście i miejsce na kanapie.

Capri 20.11.2018.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Jeszcze dodatkowe infor o dp. Arka:

"Niepostrzeżenie minęły dwa lata od kiedy Kaprysia jest z nami. W świeta niestety nie przemówiła, ale ewidentnie chciała powiedzieć, że jest jej dobrze z nami. Nadal wpatrzona jak w obrazek, w nocy rozpychająca się w łóżku, mądra choć czasem dominująca inne pieski."

15735081_Kapri1.jpg

 

15735082_Kapri2.jpg

 

15735083_Kapri3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...