Jump to content
Dogomania

Szczuply labrador - Acana


Artur1982

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych posiadaczy labradorów.

Mój pies ma 13 miesięcy, po początkowych problemach z karmą  i kilku zmianach(jest uczulony na drób) od 5 miesięcy dostaje karme ACANA Grass-Fed Lamb, wszystko jest w porządku, tzn kupy robi normalne, zwarte i średnio śmierdzące, dostaje troche więcej niż przewiduje producent bo jestesmy bardzo aktywni, (codziennie przyanjmniej jeden spacer 2h i do tego trzy krótsze, bieganie, aportowanie, zabawa itp). Zastanawiają nas z żona dwie sprawy, codziennie na spacerze pies zjada trawę oraz jest cały czas bardzo szczupły i robi dziennie 4-5 kup. Czytałem że pies je trawe gdy ma braki w diecie. Weterynarz mówi że dobrze wygląda ale my tak szczupłego labradora nie widzieliśmy. Czy może to być słaba przyswajalność karmy, jest to pierwsza karma po której sie nie drapie i nie ma gazów. Szukać czegoś nowego? 

Link to comment
Share on other sites

I bardzo dobrze, że jest szczupły, w tym wieku ma prawo. A te co widzieliście wcześniej to niestety prawdopodobnie były zapasione bo labradory mają tendencję do tycia i starsze często są za grube. Mój pies też je trawę choc nic mu nie brakuje, widocznie lubi taką jasrzynkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...