Jump to content
Dogomania

Akilla

Recommended Posts

Moja 3-miesięczna suczka ( labradorka) uwielbia zjadać śmieci podczas spaceru. Póki co szkolenie kiepsko idzie i nie daje efektów.  Nie chodzi o moją nieuwagę,  ona po prostu chodzi z nosem w ziemi non stop. Jest to niebezpieczne a nawet już raz się zadławiła.  Myślałam by zakładać jej kaganiec w mieście ( mieszkam w mieście a przed moim domem leżą różne pokusy dla Akilli) a na łąkach lub w lesie (Gdzie nie ma zagrażających przedmiotów) zdejmować. Ale czy to nie będzie przeszkadzało w rozwoju węchu lub w innych kwestiach?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.09.2017 o 19:10, Akilla napisał:

Moja 3-miesięczna suczka ( labradorka) uwielbia zjadać śmieci podczas spaceru. Póki co szkolenie kiepsko idzie i nie daje efektów.  Nie chodzi o moją nieuwagę,  ona po prostu chodzi z nosem w ziemi non stop. Jest to niebezpieczne a nawet już raz się zadławiła.  Myślałam by zakładać jej kaganiec w mieście ( mieszkam w mieście a przed moim domem leżą różne pokusy dla Akilli) a na łąkach lub w lesie (Gdzie nie ma zagrażających przedmiotów) zdejmować. Ale czy to nie będzie przeszkadzało w rozwoju węchu lub w innych kwestiach?imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

Hej, mam bokserka (8 lat), który na początku również zjadał wszystko z ziemi, i tak jak mówisz opcja z kagańcem w moim przypadku się sprawdziła, no i nie stwierdziliśmy, żadnych problemów z węchem, dlatego polecam. Warto nagrodzić pieska po takim spacerze, po jakimś czasie udać się na spacer bez kagańca i jeżeli nic nie porwie z ziemi również nagrodzić i stosować brak nagród w przypadku zachowania jakie nam nie odpowiada.

Pozdrawiam,

Psi-Sklep

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...