Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

tak ale mozna bedzie zlapac - po swietach uz wiece wiadomo

on siedzi duzo pod taka 'Kuznia' restauracja - putanie czy by sie zgodzili zeby mu bude postaic bo karmic go karmia - wtedy trzeba by nieduza bude skombinowac

moze by wtedy nie szwendal sie i nie narazal na niebezpieczeństwo

boi sie innych psow

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hipolit ze stacji przebywa dużo i jest dokarmiany w Restauracji Stara Kuźnia - już miałam dawn pdjecghać i zapytać, czy mozna by mu bude tam postawić i wykastrwoac, al mialam problemky i awari reki

w miedzyczasie dostalam sygnal, ze szczeniak bialej suni sie objaiwal, ma z pol roku i jest dziki. wiec 'na gwałt ' akcja -

https://www.facebook.com/pg/tropwarszawa/photos/?tab=album&album_id=1906983149612542

mała - Hedda - jest bardzo podobna do Griszy, tylko mniejsza, drobniejsza 27750400_1906983776279146_67427053359866

chipa nie ma

ale moze ktos szuka, miala dwie obroze - jedna -hmm dekoracyjna, druga- prfzecw pasozytom

smycz jej nie jest obca

do mnie sie przykleila, az boje sie leku sepraracyjnego

a miala opinie dzikiego psiaka..

 

Link to comment
Share on other sites

27867157_1793606217325669_90099210907638 hEDDA CUDNA, NA RAZIE WŁAŚCICIEL SIE NIE ZGLOSIL

ok. 7kg, niewiele ponad pol roku

Do Hipolita nie ojechalam pogadac o budzie, za to ojbawila sie znow biala sunia, ktora od wrzesnia mnie 'neka' jest w wysokiej ciąży - podobno rodzi 2x/rok
Dostałam znak od Mirki  i śledziłam ją potem..
wiem już, gdzie bytuje w sumie codziennie.
Mam nadzieję, że się uda - albo pan, co ją dokarmia, spróbuje zatrzymać-zamknąć w jakimś pomieszczeniu, albo niezawodny TROP pomoże :)
trzymajcie kciuki

21314714_1634075543278738_36203023709794

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Oj jaka biedulka :(. ale teraz będzie już tylko lepiej.

Kto pomoże ?

Spróbuję z bazarkiem zadziałać tylko skąd ten czas brać ehh

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Sylwija, kapnę grosik jutro. Konto  to samo?

tak jest

 

dziękuję :)

sunia już ciachnięta, lada moment mogla rodzić - dosłownie w każdej chwili, właśnie ja do domu przywiozłam

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, beataczl napisał:

moze ktos tu jest z Akcji Sterylizacji zeby sunie zglosic, dofinansowac...

Ja jestem. Chętnie zgłoszę. Trzeba przepisać fakturę na Fundację Ostatnia Szansa (czy jest to możliwe, Sylwio?)  i wypełnić wszystkie papiery, podając nr konta do zwrotu za sterylizację. Napisz, Sylwio, czy zgłaszać. Na pw podam Ci swoje dane, a na wątku Akcji, zgłoszę. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Ja jestem. Chętnie zgłoszę. Trzeba przepisać fakturę na Fundację Ostatnia Szansa (czy jest to możliwe, Sylwio?)  i wypełnić wszystkie papiery, podając nr konta do zwrotu za sterylizację. Napisz, Sylwio, czy zgłaszać. Na pw podam Ci swoje dane, a na wątku Akcji, zgłoszę. 

dziękuję - oczywiście,

wetki mi wystawiaja zbiorczą fakturę na koniec miesiąca, ale zadzwonie jutro i zapytam czy osobna jedną na sterylke wystawią - myślę, że tak, i zapytam o koszt bo nawet nie zapytałam, wiem, że mi taniej liczą, ale teraz tak 'na biewgu' wszytsko było. Jamor odłowił, zawiózł, zaraz na stól ja wzieły i potem zadzwoniły, że jest do odbioru :)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, sylwija napisał:

dziękuję - oczywiście,

wetki mi wystawiaja zbiorczą fakturę na koniec miesiąca, ale zadzwonie jutro i zapytam czy osobna jedną na sterylke wystawią - myślę, że tak, i zapytam o koszt bo nawet nie zapytałam, wiem, że mi taniej liczą, ale teraz tak 'na biewgu' wszytsko było. Jamor odłowił, zawiózł, zaraz na stól ja wzieły i potem zadzwoniły, że jest do odbioru :)

Super! To ja zgłaszam sunię na wątku Ostatniej Szansy, a Ty dopisz pod spodem, jaki był koszt i w jakiej placówce była sterylizacja. Wypełnij wszystkie papiery i razem z fakturą wyślij na adres Fundacji. I sprawdź skrzynkę, bo prześlę Ci swoje dane. Oczywiście, jestem deklarowiczką Akcji. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...