Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mam bardzo dużo zapytań o Karotka, w miesiącu wychodzi średnio 10, gdzie z 3-4 z reguły brzmią tak konkretnie. NIestety, Państwo piszą mi na olx, że ani na maile, ani na smsy i telefony nikt nie odpowiada. Zniechęcają się. Była też Pani pytająca o Leona, bo zaginął jej kotek identyczny jak Leon, w podobnym czasie jak Leon trafił do sylwija, nie wiem niestety jak sprawa dalej się potoczyła, wiem że przez prawie 3tygodnie Pani próbowała się dodzwonić do sylwija, a potem już mi nic nie pisała. Sylwija prosiła o pomoc w szukaniu domów kotom, bo nie jest w stanie być ciągle pod telefonem, więc czy ktoś mógłby się podjąć odbieraniem telefonów i pokierowaniem sprawy dalej? Ja ze względu na mnóstwo zobowiązań oraz własnych podopiecznych których mam sporo nie jestem w stanie tego zrobić, a zastanawiam się, jaki jest sens ogłoszeń w tym momencie. Broń Boże, mój post nie jest atakiem na kogolwiek, jedynie chcę prosić jeszcze raz o to, czy ktoś podejmie się rozmów tel. w sprawie kotów, tym samym odciążając sylwija.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎27 o 13:06, Tyś(ka) napisał:

Mam bardzo dużo zapytań o Karotka, w miesiącu wychodzi średnio 10, gdzie z 3-4 z reguły brzmią tak konkretnie. NIestety, Państwo piszą mi na olx, że ani na maile, ani na smsy i telefony nikt nie odpowiada. Zniechęcają się. Była też Pani pytająca o Leona, bo zaginął jej kotek identyczny jak Leon, w podobnym czasie jak Leon trafił do sylwija, nie wiem niestety jak sprawa dalej się potoczyła, wiem że przez prawie 3tygodnie Pani próbowała się dodzwonić do sylwija, a potem już mi nic nie pisała. Sylwija prosiła o pomoc w szukaniu domów kotom, bo nie jest w stanie być ciągle pod telefonem, więc czy ktoś mógłby się podjąć odbieraniem telefonów i pokierowaniem sprawy dalej? Ja ze względu na mnóstwo zobowiązań oraz własnych podopiecznych których mam sporo nie jestem w stanie tego zrobić, a zastanawiam się, jaki jest sens ogłoszeń w tym momencie. Broń Boże, mój post nie jest atakiem na kogolwiek, jedynie chcę prosić jeszcze raz o to, czy ktoś podejmie się rozmów tel. w sprawie kotów, tym samym odciążając sylwija.

No ale skoro brak kontaktu, to co dalej ten ktoś mógłby zrobić? Bliżej zresztą też, tylko Sylwia może rozmawiać konkretnie o swoich kotach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

powinny to gminy robic, a nie robia

a ludzie sa skrajjnie nieodpowiedzilani i powiem szcerze, ze jeszce z czyms takim sie nie spotkalam:

goscma dwie suki, jedna juz byla w ciazy i zostala skopana, teraz znow jest w ciazy. mial ja tylko w czwartekj zaprowadzic na sterylke - nie zrobil tego. a wczoraj powiedzial, ze podjal decyzje, ze tego nie zrobi a szczeniaki porozdaje

druga suka - z 4 maluchow jest u mnie/czwroka z 8 , reszte porozdawal -zarobaczone, niezaszczepione, za male... zostanie mu zwrocona, ale wysterylizowana juz, chyba,z e nie bedzie jej chcial... dodam jeszce, ze to dzialki, gdzie jest bezposrednie zagrozenie zycia dla zwierzat, bo sa tryte, topione, wywozone..

a gosc tak kocha zwierzeta, i tak potraktowal moja pomoc - naprawde duza pomoc. ..

runa sie boryka, ja nie spie jzu od jakis dwoch tygodni prawie wcale. rozowo nie jest i jeszcze sezon na ciaze i malucy wsrod psow i kotów

i powszechna znieczulica, zeby nie powiedziec wrecz niechec do zwierzat

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2019 o 14:02, Aska7 napisał:

A jak na dzisiaj ?

to jest płynne, jedne ratuje, inne odchodza i jestem bezradna. tro jest najgorsze - ta bezsilnosc totalna :( praktycznie ciagle sie cos dzieje, nie ma tygodnia, zeby bylo spokojnie stablinie - o ile w mojej sytuacjie w ogole mozna mowic o spokoju, ale wiecie chodzi choc o taka cisze, chwile odpoczynku, zebranie mysli

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 20.06.2019 o 10:59, Zagrodowy pies polski napisał:

Sylwia, znajoma ma dwie torby uzywanych ale w dobrym stanie kocyków i ręczników - czy potrzebujesz?

Ponadto wyczytałam na FB, że Tesco wprowadziło program bezpłatnego rozdawania przeterminowanej żywności dla zwierząt. Może masz Tesco w okolicy.

odnośnie tesco to już mam dokumenty do wypełnienia i rozmawiałam z Panią, która odpowiada za ten program. Mam nadzieję, że się uda- trzymajcie kciuki :)

oczywiście kocyki i ręczniki się przydadzą, niby sporo tego dostaje, ale eksploatacja duża, bo do przewozu, to transporterków, do posłanek wykorzystuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2019 o 17:09, rozi napisał:

Mało co się dzieje, Sylwia się nie pogniewa za spam dla staruszków

Hefra Plater łyżeczki do kawy

dzieje się dużo. ja się nie wyrabiam nawet z pisaniem, staram sie na fb w miare aktualnie, ale tez roznie bywa, podobnie z bazarkiem

ale staram sie. Dużo pracy, naprawdę. fizycznej, cięzkiej pracy. może znajdę kogoś do pomocy w sprawie chociaż aktualności wszelkich

ale za takie 'spamy' si,ę nie gniewam :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2019 o 16:46, Zagrodowy pies polski napisał:

Sylwio, poproszę na priv adres i ne telefonu, to wyślę jutro kurierem:)

dziękuję :) dotarło

przepraszam, że dopiero dzisiaj potwierdzam i dziękuję, ale ciągle coś, nawał pracy.

dobrze, że dwa szczeniaki poszły do adopcji :) za to mam biedną wycieńczoną i obolałą kozę :(  co ciekawe z gminy skierowali ludzi do mnie..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...