Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

7 godzin temu, Livka napisał:

Jak sunieczka ?

heheh - która?

biała zestresowana ale zaczęła machać do mnie ogonem

i wyleguje sie na poduszce - komfort docenia

'spacer' - wynosze a kladzie sie i trzesie dzis wieczorem postep maly - dwa kroki zrobila

chyba zrobila koope w spiwworze i zakopala bo nie widac a czuc zaraz bede sprawdzac

nie wiem czy mi sie wydaje czy białka jej  oczu sa błękitnawe..

 

 

Link to comment
Share on other sites

mała Hedda - szczeniak z rury - wczoraj zamieszkała w swoim domku :)

28277100_1804515456234745_71338001361153

ja zgubiłam klucze do samochodu - jedyne, ktore mialam, drugie pare miesiecuy temu stracilam biegajac po polach za psami :D

3 dni szukałam w amoku i są, teraz musze dorobić i zakupić coś jak lokalizator

biała Lusia czuje się dobrze, ale jakieś ma lęki z tym wchodzeniem/wychodzeniem z domu

na szczęście obyło się bez leków, ale coś jest dziwnego, chce i boi się. Jakby było ciepło, to bym zostawiła drzwi na taras otwarte,m ale nie w taką poogodę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
14 godzin temu, konfirm31 napisał:

Sylwio, Elik prosi o wpisanie daty sterylizacji suni, na wątku Akcja Sterylizacja. Wysłałam Ci w tej sprawie pw :). 

O ile nie jest to zbyt wielki problem. Chodzi o uzupełnienie ewidencji wykonanych zabiegów.

Link to comment
Share on other sites

Lusia zaraz będzie szukać domku, tylko zdjęcia zrobię ładniejsze 0 druga kąpiel ją czeka i czesanie

a teraz pilnie potrzebny dt/ds dla tego młodzieńca

29542963_1839024739450483_44841010335041

29683927_1839024716117152_92205659997110

 

to jest bezdomny psiak z Warki - jedni dokarmiają, inni przeganiają kamieniami ..

sytuacja w ogóle jest taka

Byłam w sobotę w Warce i widziałam dwa psiaki w parku na przeciwko kościoła. okazuje się, że oba bezdomne zdecydowanie
ten biały - ma błękitne oczy, może taka jego uroda, może nie widzi - ale na pewno te oczy go bolą bardzo.
Szorściak chyba młody, zadbany raczej.
te dwa mnie zaniepokoiły, przyznam, bardzo

jest uzgodnione z UM Warka, że zapłacą za ich odłowienie, białego wezmę do siebie, bo on natychmiast potrzebuje pomocy, żyje w bólu, ale z dwoma nowymi sobie nie poradzę, za dużo jest kotów i Lusia jeszcze 'świeża'

czarny wydaje się być w dobrej kondycji i młodziutki i ładniutki, tylko spłoszony

ktoś ma pomysł, może pomóc ..

29511474_1837238129629144_33005395144124

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...