Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

16 minut temu, uxmal napisał:

Mogli powycinać. Z moją szefową kiedyś robili wywiad. Potem jak przyszedł text do autoryzacji to 1/2 sensu nie było. Sylwia może mówiła ale to wycieli.

W pierwszym momencie też nie bardzo wiedziałam o co chodzi....

Obejrzałam filmik ponownie  starając się "zapomnieć" co wiem o sprawie z dogo ,)

Uważam, że całość została bardzo dokładnie przemyślana i jest to co miało być. Zostało trzymać kciuki - że dotrze do innej grupy docelowej i zbiórka ruszy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Moli@ napisał:

W pierwszym momencie też nie bardzo wiedziałam o co chodzi....

Obejrzałam filmik ponownie  starając się "zapomnieć" co wiem o sprawie z dogo ,)

Uważam, że całość została bardzo dokładnie przemyślana i jest to co miało być. Zostało trzymać kciuki - że dotrze do innej grupy docelowej i zbiórka ruszy.

tak, spoko jest pokazane. Taka sielanka. Chyba w takim stylu te programy są realizowane.

Wycięłabym tylko chodzącego kota na drzewie. Bo mnie-mieszczuchowi- włączyła się lampka ...sikorki, wróbelki itp itd.

Ale ja dziwna jestem. Na punkcie sikorek mam bzika małego 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, uxmal napisał:

Ale ja dziwna jestem. Na punkcie sikorek mam bzika małego 🙂

U mnie są prawie wszystkie - bogatki, modraszki, sosnówki, czubatki, czarnogłówki. Najbardziej kocham czarnogłówki : )

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Aska7 napisał:

U mnie są prawie wszystkie - bogatki, modraszki, sosnówki, czubatki, czarnogłówki. Najbardziej kocham czarnogłówki : )

Moje ukochane to modraszki ale jakbym miała taki wybór jak Ty to nie wiem 😄 Raniuszki mi się też podobają ale na żywo nie widziałam .

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć, że dla przyjemności. Taką ma naturę po prostu. Choć mój Hadżar żyl w zgodzie z papugami, zero problemu, wszystko luzem. Ale na malutkie prostodzioby bystrzal i nie moglam wypuścić z wolierki.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Trudno powiedzieć, że dla przyjemności. Taką ma naturę po prostu. Choć mój Hadżar żyl w zgodzie z papugami, zero problemu, wszystko luzem. Ale na malutkie prostodzioby bystrzal i nie moglam wypuścić z wolierki.

No głodny chyba nie był. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Aż wierzyć się nie chce. Jest nadzieja, że uzbiera się całość.

Któregoś dnia spojrzalam na rozmaite zbiorki Runy, po lebkach naliczylam grubo ponad sto tysięcy, bez TV i innych naglośnień, to czemu mialoby się nie uzbierać dwieście teraz, kiedy jest burza  :)

Od razu mówilam, że jest szansa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...