Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

2 godziny temu, Livka napisał:

To ogłoszenie z nowymi zdjęciami ma ponad 1000 wyświetleń - są jakieś sensowne telefony ?

Niestety nie :( W sprawie tych u Sylwii nie było na razie prawie żadnych telefonów.

Natomiast sprawie tych szczeniaków "od sąsiada" dzwonią właściwie tylko ludzie, którzy szukają psa na posesję, do budy - bez wstępu do domu. Może dlatego, że mają takie "wiejskie" zdjęcia, albo że w ogłoszeniu jest napisane, ze będą spore - nie wiem... Nie skreślam tych domów od razu, rozmawiam z ludźmi, ale z większości tych rozmów nic dobrego nie wynika.

Natomiast wizyta pa dla suni "od sąsiada" w moich okolicach wypadła dobrze i Panie mają się umawiać z Sylwią na odbiór suni w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Marysia R. napisał:

Natomiast wizyta pa dla suni "od sąsiada" w moich okolicach wypadła dobrze i Panie mają się umawiać z Sylwią na odbiór suni w Warszawie.

Sunia pojechała dzisiaj do swojego domu :)

Byłam też dzisiaj na wizycie w Warszawie dla jednego ze szczeniaków u Sylwii, ale niestety musiałam odmówić adopcji, miałam zbyt dużo wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na aktualną sytuację i konieczność ograniczania do minimum spotkań z ludźmi, dzisiaj po raz pierwszy przeprowadziłam „wideo - wizytę przedadopcyjną” i kolejna sunia od sąsiada będzie miała dobry dom w Warszawie. Trzymajcie kciuki, za odbiór małej i aklimatyzację :)

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marysia R. napisał:

Ze względu na aktualną sytuację i konieczność ograniczania do minimum spotkań z ludźmi, dzisiaj po raz pierwszy przeprowadziłam „wideo - wizytę przedadopcyjną” i kolejna sunia od sąsiada będzie miała dobry dom w Warszawie. Trzymajcie kciuki, za odbiór małej i aklimatyzację :)

Łaaaałłł    648051755_gifklaszcze.gif.2c5fd1c84fe10b5ca1e9ae6a44363b4c.gif     Gratuluję pomysłowości  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Marysia R. napisał:

To akurat nie mój autorski pomysł, ale najważniejsze, że dzięki temu sunia już od wczoraj jest w swoim domu :) Powodzenia malutka!

To fakt. Nie ważne czyj pomysł, ważne, że skuteczny.  Efekt się liczy  :)
Słodka sunieczka  <3>

A na ulicy pusto.  Dzisiejsza rzeczywistość  :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

super

Zdradź jak sie to robi ?

Idea jest taka, żeby przeprowadzić mniej więcej taką samą rozmowę, jak ta którą przeprowadzamy w realu na wizycie przedadopcyjnej. Ze wszystkimi członkami rodziny obecnymi przed kamerą, wypytać o kwestie w których są jakieś wątpliwości, powiedzieć o bezpieczeństwie, upewnić się czy rodzina wie na co się piszą, czy wszyscy się zgadzają na ew. zniszczenia itp. Jeśli są jakieś istotne elementy mieszkania, które chcemy zobaczyć (balkon, ogrodzenie itp.) a nawet całe mieszkanie to też można poprosić o pokazanie ich przez kamerę albo o przesłanie zdjęć. Wydaje się, że taka rozmowa w dużym stopniu pozwala poznać ludzi i zorientować się czy będzie to dobry dom. A komunikator za pomocą którego to zrobimy jest dowolny, w zależności od możliwości i potrzeb - Messenger, Skype, FaceTame, WhatsApp.

Domyślam się, że może być to mniej optymalne w przypadku osób starszych, które na co dzień nie korzystają z tego typu aplikacji i może być im trudno założyć tam konto tylko na potrzeby adopcji psa, no i też nie każdy z nas na co dzień z tego korzysta. Ja na razie nie miałam takich chętnych, a raczej młodych ludzi więc nie było takiego problemu. Jutro jestem umówiona na drugą taką "wizytę" dla kolejnego podopiecznego Sylwii.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jutro dwie kolejne wideo-wizyty.

Z gorszych informacji, Tereska mama szczeniaków od sąsiada trafiła do niesprawdzonego domu - Pan oddał ją komuś bez konsultacji z Sylwią :( Sylwia będzie próbowała dotrzeć do tych ludzi i załatwić chociaż sterylizację suni...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyła się błyskawiczna akcja - o godzinie 10 zrobiłam wideo wizytę, a już o 14 przedostatni szczeniak od sąsiada, puchaty piesek był w drodze do swojego domu :) Państw przyjechali po niego z Łodzi.  Powodzenia mały :)

90710738_3098274486858829_8647087949441138688_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=_x-udLkEDRgAX9NMUZV&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=c0f867927e2ac94f2ba9b116a60c1efb&oe=5EA1063E

Tym samym bez domu pozostała już tylko jedna, najmniejsza sunia z tego miotu. Żeby nie została sama Sylwia zabrała małą do siebie, dalej intensywnie szukamy dla niej domu.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jedną "wizytę", również z wynikiem pozytywnym, tym razem dla czarno-białej suczki. Państwo przyjadą po sunię aż z Torunia, są umówieni na przyjazd jutro. Natomiast rodzina z Warszawy po czarno-białego pieska umówiła się na sobotę. Bardzo proszę o kciuki!

To ta malutka:

89731617_3062275230458755_4436135698424135680_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Tlm2Pk1S44cAX9dktau&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=5615927abf92e145e961e6444f43ca6e&oe=5EA2BE72

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

gdyby ktoś zechciał wesprzeć moich podopiecznych, a ma zbędne ubrania - można w ten prosty sposób:

Fundacja Runa bierze udział w akcji #pomaganieprzezubranie !

#zostańwdomu i #posprzatajwszafie! Pomóż tym samym zwierzakom z Runy. Jak to działa? To proste!

Wejdź na stronę: https://www.pomaganieprzezubranie.pl
Zarejestruj się, zamów (za darmo) kuriera, przekaż mu ciuchy, których nie używasz i wybierz, że to właśnie fundacji Runa chcesz pomóc.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, sylwija napisał:

gdyby ktoś zechciał wesprzeć moich podopiecznych, a ma zbędne ubrania - można w ten prosty sposób:

Fundacja Runa bierze udział w akcji #pomaganieprzezubranie !

#zostańwdomu i #posprzatajwszafie! Pomóż tym samym zwierzakom z Runy. Jak to działa? To proste!

Wejdź na stronę: https://www.pomaganieprzezubranie.pl
Zarejestruj się, zamów (za darmo) kuriera, przekaż mu ciuchy, których nie używasz i wybierz, że to właśnie fundacji Runa chcesz pomóc.

ciekawe czy teraz to działa, zarejestruję się 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

ciekawe czy teraz to działa, zarejestruję się 

Może i działa, ale Fundacji Runa czyli Sylwii na liście fundacji nie ma, więc nie ma jak przeznaczyć pieniędzy z ciuchów dla niej...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...