Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

dziękuję za ogłoszenia i bazarek. na razie 0 telefonów

jest trudno, bo jak zwierzaki chorują, to kiepsko znoszę , ale najgorsza bezsilność. Śmierć nie wybiera - czy to na starcie życia, czy na jego krańcu

z dobrych wiadomości, dwie, a może nawet 3 szkoły robią zbiórki karmy dla moich podopiecznych

jest tez szansa, że powstanie strona www /też w wykonaniu ucznia jednej ze szkół/

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ odzew z ogłoszeń jest bardzo słaby, zrobiłam bazarek cegiełkowy na wyróżnienia. Bez tego ogłoszenia błyskawicznie spadają, nie mam pomysłu jak inaczej je wypromować. A byłoby naprawdę dobrze, żeby te zwierzaki, które mogą iść na swoje znalazły domy...

Dlatego gdyby ktoś mógł wspomóc to zapraszam: BAZAREK

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2019 o 09:42, Livka napisał:

 

Dnia 8.11.2019 o 10:06, Marysia R. napisał:

Ponieważ odzew z ogłoszeń jest bardzo słaby, zrobiłam bazarek cegiełkowy na wyróżnienia. Bez tego ogłoszenia błyskawicznie spadają, nie mam pomysłu jak inaczej je wypromować. A byłoby naprawdę dobrze, żeby te zwierzaki, które mogą iść na swoje znalazły domy...

Dlatego gdyby ktoś mógł wspomóc to zapraszam: BAZAREK

dziękuję :)

a jeśli ktoś korzysta z fejsa, to właśnie wystartowała nowa edycja - https://www.facebook.com/groups/199018557172248/

dużo niespodzianek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
14 godzin temu, jankamałpa napisał:

Ja nie mam FB  i tak od czasu do czasu zaglądam na wątek, czy są nowe dobre  wiadomości, co u Sylwii? Czy daje sobie radę ?

dzięki, jest ciężko

4ego mam sprawę - już apelacyjną - odnośnie renty. słabo to widzę, bo pełnomocnik ma w nosie..

w tamtym tygodniu przybyła mi sunia - już ciąża zaawansowana, a w sobotę sześć szczeniaków i ich mama

jestem zmęczona. trudno nie być, radę muszę dawać ;)

poniżej zbiórka na rodzinkę psia, gdyby ktoś mógł pomóc, choćby udostępniając dalej. no i jest tam ich krótka historia

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/smietnikowepsiaki

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szykuje się psia adopcja w Runie, wczoraj byłam na wizycie przedadopcyjnej dla starszej haszczanki Bajki i sądzę, że będzie z tego dobry dom. Sylwia będzie się kontaktować z Panią i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, jest szansa, że Bajka trafi do swojego domu jeszcze przed Świętami :)

image;s=644x461

Niestety w sprawie reszty psiaków cisza, ew. jakieś pojedyncze telefony z których nic nie wynika. W najbliższym czasie trzeba będzie zacząć ogłaszać szczeniaki, których jest aktualnie aż 8! Waham się tylko, czy zaczynać je ogłaszać teraz przed Świętami, czy jednak już zaczekać ten tydzień.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To jest dobry pomysł. Nie ukrywam, że obawiam się też natłoku telefonów w tym świątecznym okresie, ale może nie będzie źle ;)

Szczeniaczki nie należą do jakichś obiektywnie bardzo atrakcyjnych - takie zwyczajne kundelki. A też Sylwii bardzo trudno im zrobić samej ładne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...