Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Dnia 17.01.2019 o 19:46, Jo37 napisał:

Z mojego bazarku jest dla Was 125,00 zł. Poproszę o numer konta do wpłaty.

Już na koncie - serdecznie dziękujemy :)

Wybaczcie mi moją nieobecność. Mam ogromne zawirowania zdrowotne w rodzinie, błąkam się między pracą, domem i szpitalem. Na wszytko brak mi czasu. Jestem na dogo tylko z doskoku przeważnie o świcie .

Czekają nie do końca porozliczane bazarki.

Postaram się to wszystko ogarnąć w sobotę lub niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Hasiorka Czina wróciła z adopcji :(

"od wczoraj mieszka z nami Czina vel Runa vel ../proszę o propozycje imienia/ 
mix husky i malamuta
Dziewczyna była adoptowana niecały miesiąc temu - mieszkanie wynajmowane, ale pani się zgodziła, jednak po jakimś czasie zmieniła zdanie/przypomniała sobie o rzekomej alergii../ 
tymczasowy opiekun też szybko się poddał.. więc..
Jest u nas
Sunia jest bardzo grzeczna, zrównoważona, nie niszczy, nie hałasuje, dogaduje się z psami, koty ignoruje, przyjacielska do ludzi
Szukam dla niej naprawdę dobrego domu, kochającego odpowiedzialnego człowieka. Spokojnie może zamieszkać z psem lub/i kotem
Ma 8 lat, jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona
Gdyby ktoś mógł jej podatować karmę wspierającą stawy/suplement na stawy, dołożyć się do utrzymania, będę bardzo zobowiązana.."

Obraz może zawiera�: pies, na zewn�trz i przyroda

Obraz może zawiera�: pies, na zewn�trz i przyroda

Obraz może zawiera�: pies, na zewn�trz i przyroda

 

Link to comment
Share on other sites

Po opłaceniu faktury za opał na tą chwilę pozostało  do dyspozycji  306,56 zł

Sylwio co jest do zapłacenia na już ?

I mam jeszcze jedno pytanie : czy na starym koncie Runy jest jeszcze coś do spłacenia czy mam już wpłacać na nowe konto.

Mam 70 zł dla kociaczków przelałabym ...

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Livka napisał:

Po opłaceniu faktury za opał na tą chwilę pozostało  do dyspozycji  306,56 zł

Sylwio co jest do zapłacenia na już ?

I mam jeszcze jedno pytanie : czy na starym koncie Runy jest jeszcze coś do spłacenia czy mam już wpłacać na nowe konto.

Mam 70 zł dla kociaczków przelałabym ...

Sylwia się malo odzywa teraz. Czy ma już chociaż jakieś "swoje" środki  do życia np. zasiłek? Odwołała się od dezyzji odmownej o rencie do sądu? Coś wiadomo, jeśli to nie tajemnica. Moje pytania to nie z ciekawości, tylko z troski, czy coś chociaż trochę zmieniło się na plus.

Link to comment
Share on other sites

dzien dobry wszystkim, strasznie z niczym sie nie wyrabiam, przepraszam, ze nie pisze.

staram sie na fejsie pisac cokolwiek

generalnie Freddie - spalony kocurek - ma sie nieżle - w srode jak nic nieprzewidzianego nie zajdzie, bedzie mial kastracje./ jestem w szoku - kot, ktory mial zycie zagrozone, zagrpozenie amputacja wszytskich lapek, staje na nogi

miesiac i jest naprawde dobrze

Czina, teraz Bajka - nie moze u mnie nazywac sie przeciez Runa, bo runa jest.. werocila. Mialam obawy co do tej adopcji, choc facet zna sie na polnocniakach i dbal o nia bardzo, trzeba przyznac, ale sytuacje zyciowa ma slaba..

Ale wiem przynajmniej, ze nie niszczy, nie halasuje, jest ok do psow i kotow, no i ludzi

juz nie teskni, jakos zwierzaki, ktore do mnie tarfiaja, szybko przestaja tesknic :) choc pierwszego dnia, probowala do samochodu wskoczyc, / przywiozl ja autem do mnie/ to teraz ma inne atrakcje

Bardzo dobrze /odpukać/ jest z lenka - koteczka, co ma karlowatosc przysadkowa

reszta zwierzków lepiej/gorzej - stabilnie

jest pani zainteresowana adopcja Freddiego i inna - Leonida

 

z GOPSu mam zailek na rok, slabo bardzo, bo na nic nie starcza praktycznie, no i paczki z banku zywnosci moge pobierac raz w miesiacu, nie zaszkodzi jak schudne troche ..

na rok mam sopien umiarkownay niepelnosparwnosci przyznany

z renta walcze.. sad przychylil sie do mojej prosby o powolania bieglych specjalistow, jedno 'badanie' juz mialam. pisze w "" bo dostalam wezwanie na badanie, a po wejsciu do lekarza, od razu info, ze to nie ejst badanie ..

kolejne mam w marcu, chyba 12ego

ja tak jestem 'ugotowana', ze dopiero skonczylam wysylac paczki z bazarkow listopadowego i grudniowego - na fb

a jak 22/12/18 skonczyla sie edycja, tak do tej pory nie zaczelam nowej. Słabo bardzo..

aa i bardzo wazne, nie wiem,  czy mówilam - bylam wytypowana do akcji Szlachetnej Paczki i dostałam rózne różności dla siebie i zwierzakow też, i m.in, voucher do prawnika - rozmawiałam z nim i przede wszystkim, o czym nie miałam pojęcia, złożyłam wnioski odnośnie sprawy z rentą i sprawy z upadłością - o przyznanie mi mecenasa z urzędu. Mam nadzieję, że się uda, bo sama nawet wniosku nie jestem w stanie wypełnić

Na pewno będę musiała szukać jakiegoś miejsca dla moich podopiecznych. Nie wiem, jak to będzie

Generalnie jest ciężko, obawiam się, że będzie jeszcze gorzej. Ale dopóki zwierzaki dają radę, to i ja muszę dawać :) dziękuję za pomoc i za troskę i jeszcze raz przepraszam, że rzadko się odzywam

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 godzin temu, rozi napisał:

Czyli w Katowicach była jakaś zbiórka dla Runy i nazbierali niepotrzebnej karmy?

Trzeba ogłosić

TUTAJ

 

nie, ktoś ma nadmiar takiej karmy i zaproponował dla moich podopiecznych. a dla mnie odległość zaporowa, poza tym najbardziej mi kociej brakuje. Psy mam zabezpieczone w karmę bytowa, gorzej z weterynaryjna

Link to comment
Share on other sites

Sylwio

 calunim serduchem

 wszelkiego dobruskiego

 bezpiecznego  dla Was

 dla lapeniek

 ktore maja milosci opieke najwieksza cudowna

 abys zlalazla jakies serce pomocne

 zycze ogromnie zycze

48 minut temu, sylwija napisał:

nie, ktoś ma nadmiar takiej karmy i zaproponował dla moich podopiecznych. a dla mnie odległość zaporowa, poza tym najbardziej mi kociej brakuje. Psy mam zabezpieczone w karmę bytowa, gorzej z weterynaryjna

Znalezione obrazy dla zapytania gify bukiety fioletowe w koszach
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani! Mamy mega awarię - i to dosłownie 1f641.png:(

Kiedy opiekujesz się bezdomnymi zwierzakami, bardzo często musisz płynąć pod prąd... Nawet wtedy, kiedy nie ma prądu, a w naszej fundacji własnie go nam odłączono 1f641.png:(

Opieka nad gromadą psich, kocich i kozich podopiecznych to nie tylko karma, żwirek i koszty weterynaryjne. To także chodząca 24 na dobę pralka, zmywarka, odkurzacz...
Zawsze jednak priorytetem są zwierzaki - ich zdrowie, życie, jedzenie dla nich. Cała reszta schodzi na dalszy plan. I tak schodziła, schodziła, aż zeszła całkiem - z początkiem marca zostaliśmy bez prądu. Nie możemy Wam nawet pisać na bieżąco, jak się mają nasze zwierzaki. Żeby napisać ten post, musiałam poprosić o to osobę z drugiego końca Polski - na szczęście bateria w telefonie jeszcze trzyma. Bardzo prosimy Was o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...