Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

dziekuje, wlasnie mam chwule i chcialm o nim napisac,jeszcze mnie trzesie

wyobrazcie sobie kota - calego w sadzy popele, jakby nie mial oczu, swąd spalonego ciala i kazdy dotyk sprawiajacy bol

jest pod najlepsza opieka, Edyta zalozya zbiorke, wiec jego koszty leczenia sie nie martwie

wydaje sie, ze na teraz nie ma zagrozenia zycioa, choc wciaz obserwuja. mam popalone dziasla, wokol oczu, nozdrza

ale stan ktrytcyzny jest lapek. kutro bedzie go chirurg ogladal

martwica juz, wiec to musialo kilka dni trwac :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sylwija napisał:

dziekuje, wlasnie mam chwule i chcialm o nim napisac,jeszcze mnie trzesie

wyobrazcie sobie kota - calego w sadzy popele, jakby nie mial oczu, swąd spalonego ciala i kazdy dotyk sprawiajacy bol

jest pod najlepsza opieka, Edyta zalozya zbiorke, wiec jego koszty leczenia sie nie martwie

wydaje sie, ze na teraz nie ma zagrozenia zycioa, choc wciaz obserwuja. mam popalone dziasla, wokol oczu, nozdrza

ale stan ktrytcyzny jest lapek. kutro bedzie go chirurg ogladal

martwica juz, wiec to musialo kilka dni trwac :(

:( tragedia

Link to comment
Share on other sites

co powiedzieć. spłakałam się i wciąż plakać mi się chce

25ego się trzęsłam, teraz tylko taka własnie rozpacza, jak mozna.. dlaczego ..

wiem, że wszyscy czekają na wiadomości o Freddim, więc już nadrabiam
Byłam dzisiaj u niego w odwiedzinach, załączam też bieżące info ze szpitala
Freddie zdecydowanie lepiej się czuje i wygląda - w mojej ocenie oczywiście, A ja go widziałam 25ego, gdy zawiozłam Freddiego do kliniki. Najważniejsze - widzi, słyszy, nie ma duszności, je, siusia, obserwuje, co się dzieje. na pewno to nie kot dziki, może bezdomny, ale nie reaguje paniką na dotyk człowieka
Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, pozwalał i chyba mu nawet przyjemność sprawiało głaskanie pod bródką czy za uszkiem.
Jest rozczulający, wtulił mi się w ramię i przysnął. Na pewno jest bardzo zmęczony, ale ma silną wolę walki
Koniuszki uszu ma jakby spalone, chyba tez koniuszek ogonka, ale nie sprawdzałam, bo nie podobało mu się to. Rany na brzuchu się goją ładnie - to nie jest najpoważniejsze
Wydaje się, że na tę chwile najbardziej krytyczny jest stan łapek. Ale pojawiło się krwawienie, co jest podobno dobrą oznaką.
do dzisiaj nie było koopy, Freddie ma dostać z olejem parafinowym jedzonko, w razie czego będzie rtg robione, usg - co będzie konieczne
Nie, nie jest kotem cierpiącym, rokowania są ostrożne, ale ma szanse. I chce.
Więc i my chcemy

-----------------------------
"FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM"
74 1600 1462 1871 0612 5000 0001
PayPal: [email protected]
-----------------------------
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/spalonyfreddie

Obraz może zawierać: kot
Obraz może zawierać: kot
 
 
 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Jezu, znowu brak słów na widok Frediego. :( Mam nadzieję, że sprawca/sprawcy zostaną tak samo potraktowani w życiu. Albo jeszcze gorzej, bo zło wróci z procentem. 

 

To asz26 znalazła Frediego pod domem i zadzwoniła do sylwiji o pomoc dla niego.Fredi  w ciągu godziny znalazł się pod opieką wetów.Tak sobie myślę,że dzięki tym osobom Fredi otrzymał szansę na życie i przede wszystkim skrócenie jego niewyobrażalnego cierpienia,bólu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści o Freddiem z FB :

" lepsze wiadomości ze szpitala,
Freddie czuje się lepiej, była koopa i najważniejsze:
widać poprawę w gojeniu - szczególnie buzi i brzuszka
ale łapki też - mam nadzieję, że widmo amputacji się oddala
Chirurg oglądał zdjęcia łapek, a na żywo w środę zobaczy
Trzymajcie kciuki
ja wierzę w Freddiego i jego siłę 1f642.png:)
i silę dobrej energii od Was płynącej
"

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                                Spokojnosci  Zycia
                  Zdrowenka Wszelkiego Ogromnego
                             Sily
           Lepszego Roku Nowego
                        Zdrowenka Ogromnego Tobie Sylwio
                             Wszystkim  Lapenkom Twoim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kopiuję info o Freddim z FB :

" spieszę donieść, że wiadomości o Freddim ze szpitala coraz lepsze 1f642.png:) Dzielny z niego kocurek i dziękuję bardzo lekarzom, że tak dobrze się nim zajmują 1f642.png:) załączam dokumentację
ale podsumowując - JEST LEPIEJ 1f642.png:)
Po cichu liczę, że widmo amputacji coraz bardziej odległe, a wypis ze szpitala - kontynuacja leczenia w domu, z systematycznymi wizytami w szpitalu - coraz bliższy "

Dobre wieści :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Freddiego. Przyznaję, na początku bałam się, że kotek jest nie do odratowania...ale walczy, a ja mam nauczkę, że jestem człowiekiem małej wiary. Dziękuję, sylwija że Ty masz więcej wiary :)

Ogłoszenia koteczków do adopcji. Ogłaszam dwóch chłopców, bo więcej nikt mi nie zgłosił. Może ktoś wyróżni?

Karotek:
https://www.olx.pl/oferta/karotek-pies-w-kociej-skorze-CID103-IDy4cEi.html

https://www.olx.pl/oferta/rodzinny-tygrysek-idealny-kocurek-do-pokochania-CID103-IDx3vgG.html
 

https://www.olx.pl/oferta/marchwiowy-nosek-rozmruczana-pregowana-dusza-CID103-IDx3wCp.html

Leon: (proszę o weryfikację opisu)
https://www.olx.pl/oferta/bezowo-bialy-krol-lew-cudowny-leon-do-pokochania-CID103-IDxFkOI.html#53c1734c03
 

Link to comment
Share on other sites

jutro Freddiego zabieram do sibie - jego stan na to pozwala, tylkon arazie co 4 dni kontrola i zmiana opatrunkow w spzitalu u klekrzy prowadzących

ja się strasnzie o niego bałam, a jak sobie przypomnę początek, to jeszcze sie trzęsę

\jest niezwykły, że daje radę

\u Lenki tez lepiej, oby sie zla passa odwróciła

tylko ja się nie mogę z choroby jakiejs dziwnej infekcyjno-grypowej wyplatać, ale tio szczegół :)

Link to comment
Share on other sites

matko jak cudnie jak dobrze

 wszelkie gorace modlitwy i mysli dla was  a ja znow na spacereczkach znajduje wielkie kawaly miesa

 kielbasy wielkie

 napchane trciznami

 zeby tym wszystkim popaprancom kicha wyszla na wierzch i dyndala i gmnila

 bez pomocy zadnej!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...