Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

21 minut temu, rozi napisał:

Jak tam? Masz pytania w stylu "po ile te szczeniaki"?

O dziwo, na razie nie. Zapytania były od rana tylko dwa, oba przez wiadomość na olx. Jednej Pani wysłałam ankietę, drugie było zupełnie od czapy, ciężko było zrozumieć co autor wiadomości miał na myśli...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Przekazałam Sylwija dane prawnika z Warszawy. Nie będzie łatwo, bo on nie owija w bawełnę. Ale lepiej  znać gorzką prawdę , niż nie znać żadnej.

nie wiem, dlaczego Wy ciągle uważacie, że ja sobie nie zdaję sprawy z powagi sytuacji..

nie jestem dzieckiem i nie, nie jestem oderwana od rzeczywistości

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Dlaczego przytaczasz mój post? Uprzedziłam Cię w nim tylko ,że nie będzie łatwo  w czasie rozmowy z prawnikiem. Czyżby zadziałał mechanizm " uderz w stół ,a nożyce się odezwą" ?

bo jesteś Ty i inne osoby bardzo protekcjonalne w stosunku do mnie.

mówiłam Ci, że już rozmawiałam z prawnikiem. Więc nie spodziewam się zaskoczenia

mi w ogóle nie jest lekko, od dawna, zresztą

czego jakoś nie zauważacie

 

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, sylwija napisał:

nie wiem, czy nie lepiej byłoby rozbić Grete i Czine na dwa osobne ogłoszenia. bo jak ludzie czytają w tytule , że dwie, to pewnie niektórzy nie wchodzą głębiej, bo zakladają, ze wspolna adopcja?

Suczki mają też osobne ogłoszenia, robione prze kiyoshi:

https://www.olx.pl/oferta/piekna-1-5-roczna-sunia-husky-greta-szuka-swiadomego-domu-CID103-IDvZFrV.html

https://www.olx.pl/oferta/czina-dostojna-8-letnia-sunia-w-typie-husky-szuka-domu-CID103-IDvZFKZ.html#8eff6e998d

Ale ja też mogę rozdzielić, nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam:

 

Miło mi poinformować, że z dniem 26 października2018 RUNA stała się FUNDACJĄ!

To dla nas wielka radość, ale także ogromne wyzwanie. Zdecydowaliśmy się na założenie fundacji z wielu powodów - przede wszystkim ze względu na sporą ilość zwierzaków, znajdujących się pod nasza opieką. Nasza działalność na przestrzeni lat się rozwinęła, dlatego dużo łatwiej jest nam działać pod względem organizacyjnym jako osobna fundacja. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, która parę lat temu wzięła nas pod swoje skrzydła, czym przyczyniła się do rozwoju naszej działalności. Dziękujemy!
Agnieszka Agn Szubert wielkie dzięki za wszystko- rady i porady, i prowadzenie, na pewno jeszcze nie raz będę chciała skorzystać z Twojego doświadczenia
Dziękuję też serdecznie
@Jolka Zoja  i Frania Kotowska bez których pomocy Fundacja RUNA by na pewno nie postała

Bycie fundacją to sporo nowych możliwości, ale także o wiele więcej obowiązków. Jesteśmy podekscytowani ale i pełni obaw. Tym bardziej będziemy potrzebować Waszego wsparcia, które już teraz jest naprawdę ogromne! To naprawdę ważne, aby mieć poczucie, że misja której się podjęliśmy, jest ważna także dla innych - dla Was!
Bądźcie z nami i trzymajcie za nas kciuki, wspierajcie dobrym słowem, czynem, darowiznami - to dzięki Wam możemy działać i pomagać tym, którzy sami o pomoc nie poproszą.

Z ważnych spraw:
ZMIENIA SIĘ NUMER NASZEGO KONTA BANKOWEGO.
Nowy numer konta to:
74 1600 1462 1871 0612 5000 0001

Oficjalna nazwa fundacji to:
"FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM "

Konto PayPal pozostaje bez zmian: [email protected]

Jeszcze raz ogromnie dziękuję, że jesteście z nami!

Prezes Fundacji
Sylwia Parzuchowska-Zaręba

Link to comment
Share on other sites

W sprawie szczeniaków jest od piątku duży odzew, mam cztery wypełnione ankiety (na 8 wysłanych ;)), trzy naprawdę bardzo fajne, czwarta to też wydaje się dobry dom aczkolwiek zasugerowałam Państwu, że może lepszy byłby dla nich pies mniej aktywny niż husky, na razie nie dostałam informacji zwrotnej.

Czekam na opinię Sylwii w sprawie tych ankiet i myślę, że będzie można umawiać wizyty :)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ankiet o szczeniaki ostatecznie dostałam sześć, jeden dom raczej nie dla husky (pisałam już wcześniej), jeden też chyba raczej dla psa w spokojniejszym typie (ale tu jeszcze do przeanalizowania), cztery pozostałe do dalszego kontaktu :)

Ja jestem w kontakcie z parą w Warszawy, jestem z nimi umówiona na wizytę pa w czwartek po południu. Do trzech domów Sylwia ma dzisiaj dzwonić i jeszcze przejrzeć tą piątą ankietę, gdzie mnie się wydaje, że raczej husky to nie jest najlepszy wybór. Myślę, że uda się wybrać domy dla obu maluchów, mam jeszcze dwie osoby "w zapasie", do których mam się odezwać gdyby jednak nie znalazły domów, na razie zdjęłam ogłoszenie (w razie czego zawsze można je będzie aktywować).

Z kolejnych dobrych wieści, do domu będzie się pakowała młodsza husky Greta :) Byłam wczoraj na wizycie pa w Płońsku, jadąc tam miałam kilka wątpliwości, ale wizyta zdecydowanie je rozwiała, to ciepła, "psiarska" rodzina. Greta będzie miała budę na podwórku, ale również swobodny wstęp do domu wtedy kiedy będzie chciała, Państwo mają doświadczenie z psem w typie północniaka więc wiedzą z czym to się wiąże i jakie mogą być problemy. Sylwia będzie dzisiaj po południu dzwonić do Pani, żeby potwierdzić że jesteśmy na tak i się umówić konkretnie na przekazanie :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...