Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Wpłaciłam na konto fundacyjne. Na swojej stronie na fb, Sylwija napisała, żeby pisać tak jak na górze, a tytuł wpłaty "darowizna - miseczka" W moim przypadku, to pasuje nawet kwotowo ;)  bo  "miseczki" są po 10, 15 i 20zł, a ja mogę zamiast Michasiowi, kupować miseczkę psom Sylwiji. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1808066319212992&id=931401613546138

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 22:03, Poker napisał:

sylwija, czy przydadzą się manele? Kołdra, ręczniki, koce ? obroże , smycze? czy makaron też?

dziękuję

kołdra reczniki - na dzień dzisiejszy - nie, mam dużą ilość do przejrzenia, co się nada, bo gdzieś zalegały u jednej Pani

natomiast już  koce -tak.  obroże , smycze? tak; czy makaron też? - makaron kozy uwielbiają, chrupią z zapałem aż się śmiać chce

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

serdecznie dziekuję za paczkę i za wsparcie

w wolnej chwili - wygospodaruję na pewno, usiąde i opiszę

bo duzo się dzieje, niekoniecznie dobrego

2 koty odeszły

3 psy nadprogramowe, jeden - albinos z powaznymi problemami

koza Adela chorowala

do mnie juz komornik puka..

rece opadaja

 

Link to comment
Share on other sites

w kazdy mozliwy sposob,

zawsze kazdy grosz - pierwszy miesiac, ze nie jestem w stanie oplacic zwierzecych faktur - nigdy tu nie mialam dlugow, ale za to sama sie pograzalam, a teraz mam takie problemy, ze nie mam z czego poplacic. w  weekend bede chciala je zebrac i powrzucac

wciaz malo karmy bezzbozowej/ew. dla alergików/ dla kotów, żwirku.. - to idzie jak woda. dla psów mam karme

ogloszen potrzebuje dla co poniektorych, dla Dallasa nawet mam juz tekst, ewentualnie do podkrecenia i zdjecia, moze jutro jeszcze jakies sloneczne zrobie. bo on calkiem adopcyjny i maly i wesoly, ale zdecydowanie adopcyjne jeszcze sa koty szcz Karotek i Valerie

i martwie sie ze z Asherem propblem, rezonans mu wyszedl nieciakwey, teraz na sterydzie, albinosem jkest i generalnei specjalnej troskji

i w ogole duzo tego.

mam nadzieje, ze uda mi sie w weekedn, uporzadkowa info, i te faktury, i w ogol;e

ioo przydalby mi sie dobry prawnik od psraw pracowych albo taka kancelaraia co jak sie zdecyduje wystapic o odszkodowanie, to potem bierze propcent - ale znalazlam takie tylko zw z wypadkami

i w ogole :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...