Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

3 godziny temu, Marysia R. napisał:

Sylwia szuka zaufanego agenta nieruchomości do pomocy przy poszukiwaniach nowego lokum - może macie kogoś takiego wśród swoich znajomych?

I jeszcze nieśmiała prośba ode mnie - może ktoś miałby możliwość wyróżnić któreś ogłoszenie małego Iwana? Byłabym bardzo wdzięczna, niestety bez wyróżnienia ogłoszenia szybko spadają daleko na liście i odzew jest marny 😕

  https://m.olx.pl/d/oferta/czarny-7-tygodniowy-maluszek-szuka-domu-CID103-IDK1q76.html
 

https://m.olx.pl/d/oferta/iwan-maluch-o-urodzie-diabelka-tasmanskiego-szuka-domu-CID103-IDJWnna.html

Drugie ogłoszenie jest wyróżnione, a czy ktoś wyróżnił pierwsze? Mogę go wyróżnić, ale jeśli ktoś go już wyróżnił to nie miałoby sensu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

 lepiej nie drąż, daj żyć innym i zajmij się swoimi sprawami.

 

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Piszę co myślę i tak bardzo oględnie. 

 

Pisanie do kogoś w trybie nakazowym nie jest wyrażaniem opinii. Nie można drugiej dorosłej osobie mówić co ma zrobić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Drugie ogłoszenie jest wyróżnione, a czy ktoś wyróżnił pierwsze? Mogę go wyróżnić, ale jeśli ktoś go już wyróżnił to nie miałoby sensu.

Pierwsze ogłoszenie nie jest wyróżnione :)

Przesłałam Sylwii wszystkie znalezione przez Was oferty domów.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Przesłałam wszystkie znalezione przez Was propozycje, dziękuję.

Dopiszę tylko, jakby ktoś jeszcze szukał, bo Sylwia doprecyzowała, że działka musi być conajmniej taka jak teraz - 6700 metrów, a najlepiej większa. Mniejsza niestety nie wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Marysia R. napisał:

Przesłałam wszystkie znalezione przez Was propozycje, dziękuję.

Dopiszę tylko, jakby ktoś jeszcze szukał, bo Sylwia doprecyzowała, że działka musi być conajmniej taka jak teraz - 6700 metrów, a najlepiej większa. Mniejsza niestety nie wchodzi w grę.

Właśnie to przeczytałam. Przy takiej wielkości działki, dom jest do kapitalnego remontu, przy cenie 150 - 200 tys. Ale będę szukać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jakie fundusze są brane pod uwagę? Sądziłam, że poszukiwane jest siedlisko do 200000zł, ale widzę, że oferty domów są ponad. Ja nie jestem mistrzem poszukiwania, ale coś tam zerkam, tylko nie wiem jaki jest ten przedział cenowy, a to bardzo istotna informacja. Obawiam się jednak, że przy tak krótkim czasie trzeba będzie trochę ograniczyć oczekiwania :( Ja osobiście wolałabym jednak dom w dobrym stanie kosztem mniejszej działki. Moim zdaniem dom musi nadawać się od razu do zamieszkania, ewentualnie wymagać odświeżenia czy drobnych napraw. Nie ma czasu na ogromne remonty, no i skąd brać później fundusze na taki remont... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, seramarias napisał:

Jakie fundusze są brane pod uwagę? Sądziłam, że poszukiwane jest siedlisko do 200000zł, ale widzę, że oferty domów są ponad. Ja nie jestem mistrzem poszukiwania, ale coś tam zerkam, tylko nie wiem jaki jest ten przedział cenowy, a to bardzo istotna informacja. Obawiam się jednak, że przy tak krótkim czasie trzeba będzie trochę ograniczyć oczekiwania :( Ja osobiście wolałabym jednak dom w dobrym stanie kosztem mniejszej działki. Moim zdaniem dom musi nadawać się od razu do zamieszkania, ewentualnie wymagać odświeżenia czy drobnych napraw. Nie ma czasu na ogromne remonty, no i skąd brać później fundusze na taki remont... 

Przedział cenowy - ??? na pewno wzrosły wymagania Sylwii co do wielkości terenu - najchętniej około 13 / 14 tyś m2

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aska7 napisał:

Ogrodzone prawie półtora hektara to będzie bardzo trudno znaleźć.

Ogrodzenie takiej działki kosztowałoby majątek, mogło kto się decyduje... Pewnie podatek od takiej działki nie jest mały, no niby raz na rok, ale jednak. Czy napewno taka działka jest niezbędna? Ja rozumiem, że jest jakaś wizja tej idealnej działki, domu, lokalizacji, ale trzeba myśleć realnie i sprecyzować co jest absolutnie niezbędne i co będzie w przyszłości realne do ogarnięcia i utrzymania. 

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...