Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

dzien dobry w nowym roku, nieźle sobie tu podobno używacie. wiec moze poproszę na początek o przedstawienie się

Ja się nie ukrywam - znacie moje imię i nazwisko, i oczywiscie Fundację

więc poproszę o podanie Waszych prawdziwych danych

i tu, i na fejsie używacie nikow, falszywych kont - to jest normalny, przypuszczam- niewyszukany specjalnie - hejt internetowy

czekam na przedstawienie się

ciekawe określenie ostatnio słyszałam - psychofanki..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 13:04, sylwija napisał:

dzien dobry w nowym roku, nieźle sobie tu podobno używacie. wiec moze poproszę na początek o przedstawienie się

Ja się nie ukrywam - znacie moje imię i nazwisko, i oczywiscie Fundację

więc poproszę o podanie Waszych prawdziwych danych

i tu, i na fejsie używacie nikow, falszywych kont - to jest normalny, przypuszczam- niewyszukany specjalnie - hejt internetowy

czekam na przedstawienie się

ciekawe określenie ostatnio słyszałam - psychofanki..

"nieźle sobie tu podobno używacie"

?

"czekam na przedstawienie się

ciekawe określenie ostatnio słyszałam - psychofanki.."

Link to comment
Share on other sites

z fb Runa
"Nie mamy siły już walczyć, bardzo się boimy o nasze zwierzęta .
Rok 2022 to rok cierpienia chorób naszych zwierząt. Wielu z nich nie daliśmy rady pomóc, odeszły zabierając ze sobą kawałek naszego serca.
Każdego dnia boimy się o pozostałe - o ich zdrowie i życie. Koniec roku i jak grom z jasnego nieba - panleukopenia. Choroba wirusowa błyskawicznie rozprzestrzeniająca się wśród kotów, zbierająca śmiertelne żniwo. W ciągu kilku dni umarło 6 kotów. Zwierzęta odchodzą w bólu i cierpieniu.
Brakuje nam pieniędzy, aby skutecznie pomóc przeszło 60 kotom. Błagamy, bez Was i Waszej pomocy nie damy rady kupić leku gdzie jedna ampułka to 170-180 zł w zależności od wagi kota starcza dla 3 dorosłych, dodatkowo musimy opłacić rachunków za szpital, leki badania i ratowanie ich życia.
 
 
Koty  nie pchły ..., można policzyć
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 07:20, Moli@ napisał:
z fb Runa
"Nie mamy siły już walczyć, bardzo się boimy o nasze zwierzęta .
Rok 2022 to rok cierpienia chorób naszych zwierząt. Wielu z nich nie daliśmy rady pomóc, odeszły zabierając ze sobą kawałek naszego serca.
Każdego dnia boimy się o pozostałe - o ich zdrowie i życie. Koniec roku i jak grom z jasnego nieba - panleukopenia. Choroba wirusowa błyskawicznie rozprzestrzeniająca się wśród kotów, zbierająca śmiertelne żniwo. W ciągu kilku dni umarło 6 kotów. Zwierzęta odchodzą w bólu i cierpieniu.
Brakuje nam pieniędzy, aby skutecznie pomóc przeszło 60 kotom. Błagamy, bez Was i Waszej pomocy nie damy rady kupić leku gdzie jedna ampułka to 170-180 zł w zależności od wagi kota starcza dla 3 dorosłych, dodatkowo musimy opłacić rachunków za szpital, leki badania i ratowanie ich życia.
 
 
Koty  nie pchły ..., można policzyć

Skąd to bierzesz? mnie chyba zablokowali, mam info, że zawartość niedostępna.

Link to comment
Share on other sites

z fb Runa
"Kola zapalenie otrzewnej❗
Już raz zderzył się z obojętnością. To było wtedy, kiedy ktoś go wyrzucił i potraktował jak zbędną rzecz.
Głodny chory na koci katar błąkał się wśród obojętnych ludzi. Wtedy otrzymał pomoc w RUNA.
Dziś znowu zderza się z obojętnością, która tym razem może go zabić… Potrzebuje pomocy i znów jest niewidzialny. Zbiórka stoi nawet nie ma połowy potrzebnej kwoty.
Tym razem ci dobrzy, swoją obojętnością mogą skazać go na śmierć... Błagam o pomoc dla Koli🙏 Jest na finiszu leczenia, wydawałoby się, że tak niewiele do szczęścia potrzeba. A jednak jeszcze tak wiele brakuje...Na POMOC dla Koli !!!"
Link to comment
Share on other sites

bleeeeeeeeeeeeeeeee....ależ to wszystko obleśne,nachalne,natrętne i...mało prawdopodobne.Pozdrawiamy. 😛 (bou,sztuk 1 - jeden)

I jeszcze jedno - panleukopenia to prawie pewna śmierć młodego kota,a w stadzie wyrywa 90% populacji.O FIP- już nie wspomnę...biedny,umęczony kot...

Jaki opiekun doprowadzi do takiej sytuacji...głupi (nieco wybaczalne),czy bezwzględny (niewybaczalne).?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...