Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

16 minut temu, rozi napisał:

Prawie nowy to on nie jest, i zniszczony przez zwierzęta. Działka też.

Jest szansa.

No chyba że te 7000 metrów ma/może mieć wuzetkę na budowę pięciu domów.

Jest bardzo duża szansa bo miejscowość chyba mało atrakcyjna. 

Sylwia nie odpuści tak łatwo ,) za te pieniądze takiego domu na takiej działce nigdy nie kupi 

Działka?..., część działki "przeorana" przez zwierzęta..., do szybkiego ogarnięcia ,)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

Jest bardzo duża szansa bo miejscowość chyba mało atrakcyjna. 

Sylwia nie odpuści tak łatwo ,) za te pieniądze takiego domu na takiej działce nigdy nie kupi 

Molly, ale to nie chodzi o odpuszczenie łatwo. Jakąś ofertę złożyła i kwestia czy ktoś nie złożył wyższej, bo to przesądza.

Sama jestem ciekawa, jaką złożyła.

Jutro może powie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Molly, ale to nie chodzi o odpuszczenie łatwo. Jakąś ofertę złożyła i kwestia czy ktoś nie złożył wyższej, bo to przesądza.

Sama jestem ciekawa, jaką złożyła.

Jutro może powie.

Pewnie przebiła zbiórkę 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Mówiłam wcześniej, żeby dać zaporową, ale też zależne to od wuzetki, w sensie rozeznania ile ten drugi ktoś może walnąć.

Nerwy mam  :)

Co by się nie zadziało i tak jest do przodu..., długów nie ma, kasę ma. Na pewno ma już plan awaryjny.

Realnie patrząc, zwierząt nie ma tak dużo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oferta została złożona, teraz pozostaje czekać do 24.05 na roztrzygnięcia przetargu.

A to nowy, nieplanowany podopieczny w Runie - 6-tygodniowy Iwan. Szukany dla niego domu, im szybciej trafi na swoje tym lepiej dla niego: https://m.olx.pl/d/oferta/iwan-maluch-o-urodzie-diabelka-tasmanskiego-szuka-domu-CID103-IDJWnna.html

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

Kochani, jesteście wspaniali jestem naprawdę w szoku

i serdecznie dziękuję wszystkim

Dziękuję Make life harder, którzy nas wsparli i udostępnili apel o pomoc oraz ich fanom - okazaliście wiele serca podopiecznym RUNA

Brak słów wdzięczności dla dla Was wszystkich

każdemu, kto wpłacił, każdemu, kto udostępnił, każdemu, kto powiedział przyjaciołom, rodzinie, każdemu, kto bierze udział w RUNAaukcja charytatywnadla zwierzaków, każdemu, kto nas wspiera dobrym słowem - Wielkie Dziękuję za pomoc i za zaufanie

spacer.png

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2021 o 16:16, Moli@ napisał:

Co by się nie zadziało i tak jest do przodu..., długów nie ma, kasę ma. Na pewno ma już plan awaryjny.

Realnie patrząc, zwierząt nie ma tak dużo

ja tu jestem.

proszę, sprecyzuj, co masz na myśli. nie chcę, żeby moja odpowiedź poczytano jako niegrzeczną bez powodu

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, sylwija napisał:

ja tu jestem.

proszę, sprecyzuj, co masz na myśli. nie chcę, żeby moja odpowiedź poczytano jako niegrzeczną bez powodu

Dokładnie to co napisałam...

jeżeli myślisz, że źle Ci życzę to przypomnij Sobie kto Ci radził założyć  fundację :)

 

Link to comment
Share on other sites

ja bym tylko chciała, żeby było jasne

ja - nie mam pieniędzy, nie mam domu, samochodu, nic nie mam. poza starymi ciuchami. Ja mam - 645zł/miesięcznie. to jest wszystko, kupuję jedzenie z ostatnim dniem ważności itd.

Fundacja - ma samochód, komputer, lodówkę

Fundacja zbiera pieniądze, Jeśli się uda, to Fundacja kupi dom, jeśli się nie uda. to nie wiem. na dzień dzisiejszy nie ma żadnej propozycji do 200tys., gdzie fundacja mogłaby się przenieść, szukam ja, szukają inni. bez sąsiadów, duża działka itp. nawet nie ma co myśleć o wetach, a to przecież ważne. poza oczywistymi dla wszystkich sprawami obawami z ewentualną przeprowadzką związanymi, ja się na przykład zastanawiam, co z kotami, które tu przychodzą jeść, spać, wolnozyjące, dzikie - nie wiem, korzystają z garażu, mają tam domki itp, jedzenie wystawiane na tarasie. co się z nimi stanie. Nerwy są okropne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...