Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

10 minut temu, Poker napisał:

Też nie rozumiem. Ale z wyglądu przyrody można przypuszczać , że program był  nagrywany dawno i nie tyczy obecnej sytuacji.

To nie był dawno nagrywany program :( Ilość psów i kotów chyba aktualna tylko kóz jakby przybyło :(

Wygląd przyrody też pasi..., w miastach nawet w Białym jest bardziej zielono kwitną krzewy i drzewa owocowe a u nas nieśmiało pojawiają się pączki :(

Ogród kozy demolują ,)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Marysia R. napisał:

Runa w telewizyjnym programie „Mój pies i inne zwierzaki” (odcinek z 02.05.): https://warszawa.tvp.pl/661254/moj-pies-i-inne-zwierzaki

Niestety nie powiedziano tam właściwie ani słowa o aktualnej sytuacji i utracie domu.

 

1 godzinę temu, Livka napisał:

Film był nagrywany 28 kwietnia

To czemu, mając taką okazję, Sylwia nie powiedziała o kłopotach finansowych i grożącej utracie domu? Przecież to była świetna okazja do zebrania większej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

 

To czemu, mając taką okazję, Sylwia nie powiedziała o kłopotach finansowych i grożącej utracie domu? Przecież to była świetna okazja do zebrania większej kwoty.

Ja go odbieram jako reklamę Fundacji i Sylwi :)

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Chyba nie myślała o reklamie mając komornika na karku i po co Jej reklama bez prośby o wsparcie?

O zbiórce jest, o znaczeniu każdej złotówki jest..., może powiedziała ile mogła ?

 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Moli@ napisał:

Ja go odbieram jako reklamę Fundacji i Sylwi :)

 

Zrobiła bardzo dobre wrażenie tą spokojną wypowiedzią. Zrobiłaby nieco gorsze, gdyby wyjechała ze zbiórką 200 tysięcy na kupno domu. Bo nie traci domu teraz, straciła go już dawno, teraz trzeba zwyczajnie kupić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W US nie kwestionują zbiórek na cele statutowe (zwierzaczki), ale sprawdzają zwolnienia z podatku od zakupu nieruchomości. Jak byk będzie widać, że zbiórka może i jest na zakup powiedzmy przytuliska, bo to się mieści w celach, ale de facto Sylwia kupuje "od siebie" swój własny dom. No oby to przeszło.

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą niesamowita jest wiara Sylwii w powodzenie własnych planów i poczynań. Pomimo ogromnych kłopotów cały czas postępuje, jakby nic się nie działo, przez dwa lata ilość zwierzaków, zamiast zmniejszać,  zwiększyła się o 30 (dwadzieścia kotów i dziewięć kóz).

Kiedyś, w czasach lamentów, napisałam tu na wątku, że Sylwia absolutnie nie jest słaba i bezradna. Bardzo Ją to wkurzyło, ale ja wiem, co gadam. No na ogół.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Swoją drogą niesamowita jest wiara Sylwii w powodzenie własnych planów i poczynań. Pomimo ogromnych kłopotów cały czas postępuje, jakby nic się nie działo, przez dwa lata ilość zwierzaków, zamiast zmniejszać,  zwiększyła się o 30 (dwadzieścia kotów i dziewięć kóz).

Kiedyś, w czasach lamentów, napisałam tu na wątku, że Sylwia absolutnie nie jest słaba i bezradna. Bardzo Ją to wkurzyło, ale ja wiem, co gadam. No na ogół.

Jest nieziemsko opanowana..., ani słaba ani bezradna tylko zdesperowana. Postawiła na jedną kartę i dobrze.

Pomaga zwierzakom a zwierzaki mogą teraz pomóc jej i sobie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Nie rozumiem :(

Zbiórka na utrzymanie i codzienne potrzeby zwierząt?

Mogli powycinać. Z moją szefową kiedyś robili wywiad. Potem jak przyszedł text do autoryzacji to 1/2 sensu nie było. Sylwia może mówiła ale to wycieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...